Skocz do zawartości
RobertS

Zestaw Aqua Nova HY-680

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś coś takiego? Podoba mi się i coraz poważniej myślę o takim gotowcu:

akwa z szafką, pompą obiegową sumpem i orurowaniem

http://aqua-nova.pl/?a=produkty&opcja=show&idprod=64&idkat=2&idpodkat=13

lampa

http://aqua-nova.pl/?a=produkty&opcja=show&idprod=199&idkat=6&idpodkat=45

Proszę o opinię i poradę


300L bez sumpa, Turboflotor multi sl z AB u3000 igła, 2x jvp 101, 2x150hqi + 2x54w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem kiedyś całe życie z takiego zbiornika i naprawdę zastanawiałem się czy nie kupić całości bo prezentowało się super

Znalazłem taką fotkę 33673ed71082dccagen.jpg

Natan ma chyba jeszcze korala z tego zbiornika

Pozdrawiam Jacek


..............................................2651-obraz%20055%20%5B1600x1200%5D.jpg..............................................

FOWLR Już nie długo bo mi oczy bez cukierków padną :) 150x50x50 + sump 240L,30kg LR , 8x39 W , Ati BM 200,cyrkulacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lampa 570, ale jakość i trwałość zarówno akwarium jak i lampy nieznana, za to szafka chyba nie jest na stelażu tylko z płyt :/

poza tym ciekaw jestem jak to na żywo wygląda


300L bez sumpa, Turboflotor multi sl z AB u3000 igła, 2x jvp 101, 2x150hqi + 2x54w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten kolega z Wawy doświetlał zbiornik dodatkową lampą jutro poszukam jego tematów

Pozdrawiam Jacek


..............................................2651-obraz%20055%20%5B1600x1200%5D.jpg..............................................

FOWLR Już nie długo bo mi oczy bez cukierków padną :) 150x50x50 + sump 240L,30kg LR , 8x39 W , Ati BM 200,cyrkulacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli się nie pomyliłam, to tu były przymiarki i potem ciąg dalszy.

Niestety brak fotek. Sam temat pamiętam, tam był taki chrakterystyczny panel z pcv, ale przez brak zdjęć pewności nie mam.


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika to nie to ,próbowałem znaleźć ale stare wiadomości poginęły i nie wiem jak namierzyć tematy tego kolegi :banghead


..............................................2651-obraz%20055%20%5B1600x1200%5D.jpg..............................................

FOWLR Już nie długo bo mi oczy bez cukierków padną :) 150x50x50 + sump 240L,30kg LR , 8x39 W , Ati BM 200,cyrkulacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz Robert gotowca to polecam hiszpanski zestaw Blau Open Reff, jest do dostania w erybce. Tu masz link jak sie prezentuje Po zalaniu:

http://www.nano-reef.com/forums/index.php?showtopic=245260&st=0


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze moje akwa. Jacek dzięki za fotki. z miłym sentymentem wspominam ten baniak. mogę ... szczerze polecić.

RobertS zapraszam do mnie. teraz jest to trochę większe.

scalamy posty,

pkt. 6 Regulaminu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin a ten stary sprzedałeś ???


..............................................2651-obraz%20055%20%5B1600x1200%5D.jpg..............................................

FOWLR Już nie długo bo mi oczy bez cukierków padną :) 150x50x50 + sump 240L,30kg LR , 8x39 W , Ati BM 200,cyrkulacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z tego co pamiętam byłeś chyba bardzo zadowolony ,może opiszesz tamten baniak (co tam miałeś )

Pozdrawiam Jacek


..............................................2651-obraz%20055%20%5B1600x1200%5D.jpg..............................................

FOWLR Już nie długo bo mi oczy bez cukierków padną :) 150x50x50 + sump 240L,30kg LR , 8x39 W , Ati BM 200,cyrkulacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasne. co do tamtego zestawu to był jeden mankament- gięte krawędzie szyb.koszmar. większe zestawy tego nie mają. ale do meritum - szkło jest wpuszczone w podstawę na jakieś 5cm, więc o dno nie ma co się martwić. dodatkowo na szafce nic podkładać nie potrzeba. wzmocnienia poprzeczne.komplet hydrauliki, fajnie wykonany sump i bardzo solidna szafka. dodatkowo pompa (china) o wydajności 3 tyś i wkłady filtracyjne do sumpa (fajne na początek). komin w kamuflażu z grzebieniem (i to trzeba zobaczyć, bo nie wiem jak opisać) jest podwójny. korona do tego i to wsio..

szczerze za te pieniądze to nie wiem gdzie można takie wykonać. to które mam teraz ma szyby 10mm, proste krawędzie i jestem na tak !

mogę fotkę cyknąć i wkleić dla zainteresowanych, ale dopiero jutro, bo siedzę w pracy teraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dawaj fotki ,a jak będziesz chciał znowu życie sprzedać to rezerwuje


..............................................2651-obraz%20055%20%5B1600x1200%5D.jpg..............................................

FOWLR Już nie długo bo mi oczy bez cukierków padną :) 150x50x50 + sump 240L,30kg LR , 8x39 W , Ati BM 200,cyrkulacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he he. nie już teraz stop, chociaż bodajże w listopadzie albo w październiku sprzedawałem wszystko..po raz kolejny :clowning kolejny potomek i jak zawsze ta sama decyzja... i wtedy puknąłem się w głowę że i tak zaraz zacznę od nowa. zostawiłem resztki i .. zacząłem od nowa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin a teraz tez masz ta Aqua Nove tylko 300l??


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zrob jesli mozesz zdjecia jak to wyglada od strony technicznej, sump, szafka, korona itp, bo nigdzie na sieci nie widze real foto jak to wyglada.


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#322409 Piotr1 :

Jak chcesz Robert gotowca to polecam hiszpanski zestaw Blau Open Reff, jest do dostania w erybce. Tu masz link jak sie prezentuje Po zalaniu:

http://www.nano-reef.com/forums/index.php?showtopic=245260&st=0

Ten jest jeszcze mniejszy od mojego RM a ja chcę większe, te AN 205l plus sump jest dla mnie i na moje warunki lokalowe idealne, pozostaje kwestia dobrania oświetlenia albo zmiana decyzji i wybór akwarium bez sumpa...


300L bez sumpa, Turboflotor multi sl z AB u3000 igła, 2x jvp 101, 2x150hqi + 2x54w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestawy AquaNova wyglądają obiecująco, to oficjalna strona przedstawiciela w Polsce, ale ani słowa o kosztach. No i brak jakichkolwiek szczegółowych zdjęć. @marcin4483 - też bardzo proszę o fotki tego zestawu 300l...

AquaNova zestawy morskie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro wstawię z rana bo dziś w pracy do 24 :clowning

od siebie dodam że jestem zadowolony. za te pieniądze nie skompletowałbym tego co oferują. jestem może zbyt wygodny, ale po prostu lubię wszystko za jednym zamachem załatwić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiadzialem ze ta firma jest Australijska, z tego co widze na ich stronie w dziale nowosci to maja nawet wprowadzac na rynek lampy LED.


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No teraz ciezko cos kupic nie made in China:-))


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.