Skocz do zawartości
seb

Sklepowe fotki

Rekomendowane odpowiedzi

Czasem pstrykam sobie jakieś fotki rybciom, nigdy tego nie wklejałem, ale chyba zacznę :) niektóre tak pięknie pozują że warto to uwiecznić :)

dsc0319800x600.jpg

dsc0320800x600.jpg

dsc0322800x600.jpg

dsc0323800x600.jpg

dsc0326800x600.jpg

dsc0328800x600.jpg

dsc0329800x600.jpg

dsc0334800x600.jpg

dsc0340800x600.jpg

dsc0344800x600.jpg

dsc0345800x600.jpg

dsc0347800x600.jpg

dsc0350800x600.jpg

dsc0357800x600.jpg

dsc0360800x600.jpg

dsc0362800x600.jpg

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piknie:waving


Śpiesz się powoli...

56_1245071123.gif

beztytuubvb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widac ze nie ma tam za wiele roboty u tego Przemka. Fotki, nano-reef, przerwa na fajke co 5 minut:D

Seba sklepowe fajne, ale Swoje bys kiedys pokazal:goofy

Fotka nr 8 Hector. Zachowuje sie jak babka, ale czym on dokladnie sie zywi. U mnie nie przyjmowal pokarmu i niestety po kilku tygodniach gryzienia piasku zaczal gryzc na dobre:(

Ladne strzaly, pozdro :kapelusz


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kris, jeszcze nie mieliśmy, ogólnie to pierwszy raz ściągnęliśmy kilka gatunków żagiewek i powiem szczerze że jesteśmy nimi zaczarowani, niesamowicie wdzięczne rybcie :) Grzesiu, polecam zatrudnić się choćby na miesiąc w sklepie z morszczyzną, zobaczymy czy będziesz miał tyle czasu na fajki ile piszesz :) policz sobie ile czasu spędzasz przy swoim zbiorniku i pomnóż to przez kilkadziesiąt:waving

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żagiewki są super - miałem O. typusa - najoryginalniejsza ryba jaka widziałem :) ale ponoć ten "ognisty" jest najprzyjaźniejszy naszym rafkom

poszukuję...


TOTM July 2011

500 litrów zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze "Black widow"

dsc0340800x600.jpg

dsc0343800x600.jpg

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to za dużo skał nie ma, ale na tyle żeby się schować to by się znalazło, ale jakoś mało płochliwa jest, pływa z dwoma A. pyroferus i chyba dzięki nim nauczyła się jeść, strzela lasonogi aż miło :clowning

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#322352 seb :

Grzesiu, polecam zatrudnić się choćby na miesiąc w sklepie z morszczyzną, zobaczymy czy będziesz miał tyle czasu na fajki ile piszesz :clowning policz sobie ile czasu spędzasz przy swoim zbiorniku i pomnóż to przez kilkadziesiąt:waving

Pozdrawiam

seb

Co racja to racja, dawaj wiecej fotek i skrobni co z tym Hectorem? je u was czy nie?


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Je, a właściwie jedzą, oczlika, czerwonego oczlika i ikrę :clowning. Często kwestia jedzenia/nie jedzenia to kwestia trafienia w gust, albo w przyzwyczajenia danego gatunku.

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi Hector też nie jadł - tylko przerzucał piasek - i co wypłyną ze skał to od razu został zaatakowany pikowaniem z góry przez hawkfisha :clowning oj się działo ... ale to jeszcze w starej kostce :)


TOTM July 2011

500 litrów zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@seb a te ryby macie w sprzedaży? Pytam bo na stronie internetowej nie mogę ich znaleźć :con kiedyś zgłaszałem tą sprawę Przemkowi ,ale widzę ,że nie bardzo się przejął moją sugestią . Dalej twierdzę,że ci którzy mają daleko do Was ,niestety są poszkodowani bo całej oferty zwierząt chyba jeszcze nigdy nie mieliście zamieszczonej w necie . Dziwi mnie troszkę taka polityka sklepu ,bo klient to klient. Czy ten internetowy ,czy ten, który osobiście Was odwiedzi .Chyba ,że myślicie inaczej.ps. Zdjęcia i ryby na nich śliczne :clowning


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darku :clowning te fotki robiłem dziś rano, od pewnego czasu oferta na stronach sklepu jest jak najbardziej aktualna, sprawa wygląda tak że aktualizujemy ją, tzn. uzupełniamy o ryby które już przeszły kwarantannę, jedzą i są na 100% pewne i zdrowe, nie wystawiamy od razu po dostawie ryb z którymi mieliśmy w przeszłości problemy z podejmowaniem pokarmu itp. Te z fotek powyżej już częściowo trafiły dziś na strony sklepu, Paweł siedzi i cały czas wprowadza te brakujące więc możesz być spokojny, to co jest fizycznie u nas w baniakach, jest również na stronach sklepu:waving

o, na ten przykład:

http://reefshop.pl/sklep/index.php?main_page=product_free_shipping_info&cPath=600_601&products_id=7822

Pozdrawiam:waving

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i na taką odpowiedź czekałem :clowning Zatrudnienie takiej osoby jak Ty ,to ze strony sklepu strzał w 10! :) Pełen profesjonalizm , szacun :) W takim razie ,śledzę dalej stronę http://www.reefshop.pl/


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przerabialiśmy to parę razy ....ale fotki przewalczyłem jak widać to i warto z rozmiarem spróbować :clowning

moglibyście dopisać rozmiar - np 5 cm :) lub jeśli jest kilka: 5,6,7,9 cm :)

jakby było inne połączenie to pewnie taką 5 cm bym kupił - ale 10-12 już nie bardzo

i nie pisze tego złośliwie :)


TOTM July 2011

500 litrów zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kris, wagę też? :) I nie piszę tego zlośliwie :clowning A tak serio, to z rozmiarem nie tak lekko, w sensie duże ryby, dajmy na to P. imperator, jeśli jest maluch to możemy napisać że ma załóżmy 4-5 cm i nie zrobi to wielkiej różnicy jeśli będzie mial 6, ale mniejsze ryby, które jako dorosłe nie osiągają wielkich rozmiarów już ciężej jest na oko "zwymiarować", a próby mierzenia miarą (dziś próbowalem), to niemożliwa niemożliwość :), ryba musiałaby usiąść sobie przy samej szybie, a w 99% przypadków to niewykonalne. Myślę że stary poczciwy telefon w przypadku kiedy "rozmiar ma znaczenie" rozwiązuje problem :)

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak piszesz - jak podasz 5 a będzie 6 to nie ma problemu w przypadku imperatora

ale w przypadku pokazanego hwakfisha dla mnie ma znaczenie czy to ma 5 czy 10 cm :clowning nie każdy ma mega wielkie akwarium i szuka ryby którą może wpuścić tylko za jej młodości....

miałem fajnego hawkfisha - malutkiego - popływał u mnie z rok i jak drań się rozrósł i zaczął ganiać ryby przy dnie to go odłowiłem i zostawiłem w sklepie

ale fakt musisz mieć czas na forum a nie na jakieś latanie z linijką - bez złośliwości :)


TOTM July 2011

500 litrów zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że to dobry pomysł z tymi wymiarami , nie musi być przecież dokładnie :)mniej więcej +/- 5 mm przy małych ,a przy większych więcej . Kiedyś odebrałem od Was occelarisy i jeszcze tak małych occelarisków nie widziałem :)nie żebym miał pretensje,były śliczne :clowning Zdjęcie nie odzwierciedla wielkości i S ,M też nie


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.