Skocz do zawartości
JacekD40

Aquael - Neo Heater 50 W

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowym użytkownikiem Nano Reef 30l. zaczynam kompletować całe akwarium i w związku z tym proszę o opinie kupiłem wczoraj w sklepie nano reef grzałkę Aquael - Neo Heater 50W czy jest to dobry zakup może ktoś używał tych grzałek

I drugie pytanie dokupiłem jeszcze koralia nano evolutine 900 czy do nano reef 30 nie jest za mocna i jaka jakość jest tych produktów

dziękuję z góry za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam działa od ponad roku. Nie ma się do czego czepiać. Mała nie zajmuje miejsca.


Pozdrawiam

Robert "Hełmofon"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj, koralia nano evolutine 900 może być zamocna do tego akwarium. A koniecznie musi być takie akwarium, może warto pomysleć nad wiekszym.


 [url="http://www.myreefstats.com"][img]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Jacku,

Mam obecnie 3 grzałki Aquael Easy Heater, bliźniaczy model do Twojego, lecz nie posiada wbudowanego termometru.

Modele które są na moim "stanie" to 150W w 130-sto litrowym słodkim, 50W w Nano Reef 30l (takie jak Twoje :nono), oraz 25W która jest tak, na wszelki wypadek, a od czasu do czasu służy do podgrzania solanki na podmianę. Ogólnie mogę powiedzieć, że grzałki są ok i ładnie utrzymują temperaturę na ustawionym poziomie. I mimo, że mogę założyć, że nie są bardziej awaryjne niż inne modele, nie obyło się też bez problemów.. Pewnego razu, w środku nocy wybiło mi bezpiecznik zabezpieczający obwód elektryczny, na którym podłączone są między innymi urządzenia z akwarium (130l). Po ponownym załączeniu "esa", po kilku sekundach znów nastąpiło wyłączenie, metodą eliminacji, okazało się, iż przyczyną problemu jest grzałka 150W. Po wyjęciu jej z akwa, dało się odczuć zapach przepalonej elektryki. Oddałem spaloną grzałkę na gwarancji do sprzedawcy i po ok tygodniu otrzymałem nową. Na szczęście ta awaria nie miała negatywnego wpływu na stan zwierząt w baniaku, choć jak pomyślę co mogło się stać, gdyby zepsuta grzałka zaczęła podgrzewać wodę bez opamiętania.. :)

W sumie korzystam z tych grzałek ok 3 lata i jestem z nich zadowolony, choć po tej przygodzie, podchodzę do nich z ograniczonym zaufaniem..


Szkiełko 43l - kostka 35xx35x35, 36W Led (6x Cree Royal Blue, 6x Cool White), Easy Heater 50W, FZN-3, Koralia Nano 900; Odpieniacz "by Tomko"..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Jacku,

Mam obecnie 3 grzałki Aquael Easy Heater, bliźniaczy model do Twojego, lecz nie posiada wbudowanego termometru.

Modele które są na moim "stanie" to 150W w 130-sto litrowym słodkim, 50W w Nano Reef 30l (takie jak Twoje :)), oraz 25W która jest tak, na wszelki wypadek, a od czasu do czasu służy do podgrzania solanki na podmianę. Ogólnie mogę powiedzieć, że grzałki są ok i ładnie utrzymują temperaturę na ustawionym poziomie. I mimo, że mogę założyć, że nie są bardziej awaryjne niż inne modele, nie obyło się też bez problemów.. Pewnego razu, w środku nocy wybiło mi bezpiecznik zabezpieczający obwód elektryczny, na którym podłączone są między innymi urządzenia z akwarium (130l). Po ponownym załączeniu "esa", po kilku sekundach znów nastąpiło wyłączenie, metodą eliminacji, okazało się, iż przyczyną problemu jest grzałka 150W. Po wyjęciu jej z akwa, dało się odczuć zapach przepalonej elektryki. Oddałem spaloną grzałkę na gwarancji do sprzedawcy i po ok tygodniu otrzymałem nową. Na szczęście ta awaria nie miała negatywnego wpływu na stan zwierząt w baniaku, choć jak pomyślę co mogło się stać, gdyby zepsuta grzałka zaczęła podgrzewać wodę bez opamiętania.. :waving

W sumie korzystam z tych grzałek ok 3 lata i jestem z nich zadowolony, choć po tej przygodzie, podchodzę do nich z ograniczonym zaufaniem..


Szkiełko 43l - kostka 35xx35x35, 36W Led (6x Cree Royal Blue, 6x Cool White), Easy Heater 50W, FZN-3, Koralia Nano 900; Odpieniacz "by Tomko"..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.