Skocz do zawartości
SkoczekPL

Fotoradar -Bramki

Rekomendowane odpowiedzi

Skoczek: coś się wymyśli:) ludzie będą jeździć po wsiach byle dojechać:nono Ja tak robie od dłuższego czasu i punktów brak i stresu mniej:)


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoczek: coś się wymyśli:) ludzie będą jeździć po wsiach byle dojechać:waving Ja tak robie od dłuższego czasu i punktów brak i stresu mniej:)


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra Rafał, tylko ja śmigam prywatnym :nono


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra Rafał, tylko ja śmigam prywatnym :waving


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak fotoradary sie uda ograniczyc

to i autobramki tez

panstwo tak czy siak jakos znajdzie sposob zeby z nas haracz zgarnąć

wazne jednak zeby gdzies po drodze sie nie zabic

za kilka lat pomyslcie sobie ze pociąg nad morze dowiezie nas w 3 godziny, taksowki beda w cenie autobusu

a samochody na autopilota :nono


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak fotoradary sie uda ograniczyc

to i autobramki tez

panstwo tak czy siak jakos znajdzie sposob zeby z nas haracz zgarnąć

wazne jednak zeby gdzies po drodze sie nie zabic

za kilka lat pomyslcie sobie ze pociąg nad morze dowiezie nas w 3 godziny, taksowki beda w cenie autobusu

a samochody na autopilota :waving


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoczek, a Ty myślisz że mi firma mandaty płaci?:)Firma dobra jest ale nie aż tak:) Trzeba będzie pomyśleć o porządnym detektorze. Wyjściem jest też nawigacja z powgrywanymi punktami pomiaru prędkości odcinkowej. Mam tylko nadzieję że te odcinki nie będą zbyt długie bo już w ogóle w odmu przestanę bywać. W ub. tyg 2500km w trasie - gdybym to miał robić przepisowo tobym do tej pory jechał a tu jutro trzeba Warszawkę obskoczyć:nono Dobra, pomarudzimy jutro. Na razie bym się tym nie przejmował - podobnie jak śmigłowcem z videorejetratorem i radarem:)


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoczek, a Ty myślisz że mi firma mandaty płaci?:)Firma dobra jest ale nie aż tak:) Trzeba będzie pomyśleć o porządnym detektorze. Wyjściem jest też nawigacja z powgrywanymi punktami pomiaru prędkości odcinkowej. Mam tylko nadzieję że te odcinki nie będą zbyt długie bo już w ogóle w odmu przestanę bywać. W ub. tyg 2500km w trasie - gdybym to miał robić przepisowo tobym do tej pory jechał a tu jutro trzeba Warszawkę obskoczyć:waving Dobra, pomarudzimy jutro. Na razie bym się tym nie przejmował - podobnie jak śmigłowcem z videorejetratorem i radarem:)


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ralf ja nie mówię o tym że mandaty Ci płaci, ale o tym że jak zapierniczasz bocznymi i wpadniesz w dziurę czy rozklepiesz zawieszenie ...... to nie płacisz za naprawę :nono


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ralf ja nie mówię o tym że mandaty Ci płaci, ale o tym że jak zapierniczasz bocznymi i wpadniesz w dziurę czy rozklepiesz zawieszenie ...... to nie płacisz za naprawę :waving


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaa.. to fakt, ale jak oddałem poprzednią Octavię z przebiegiem 84kkm to np. sprzęgło było w lepszej kondycji niż w tej co mam teraz (wziąłem jak miała 32kkm) - jak się dba to się ma. Służbowy czy nie jeżdżę jak swoim bym jeździł. Jak potrzebujesz coś z Wawy dziś to dzwoń:nono


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaa.. to fakt, ale jak oddałem poprzednią Octavię z przebiegiem 84kkm to np. sprzęgło było w lepszej kondycji niż w tej co mam teraz (wziąłem jak miała 32kkm) - jak się dba to się ma. Służbowy czy nie jeżdżę jak swoim bym jeździł. Jak potrzebujesz coś z Wawy dziś to dzwoń:waving


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założenie jest takie aby wszystkie fotobramki w kraju pracowały w jednym systemie a wtedy po przejechaniu np.500 km

pomiędzy fotobramkami, nawet jeśli robiłeś postoje możesz zapłacić mandat.Np. jedna bramka w poznaniu druga w suwałkach a po przeliczeniu czasu wychodzi że jechano średnio 150 km/godz i co wtedy ?


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założenie jest takie aby wszystkie fotobramki w kraju pracowały w jednym systemie a wtedy po przejechaniu np.500 km

pomiędzy fotobramkami, nawet jeśli robiłeś postoje możesz zapłacić mandat.Np. jedna bramka w poznaniu druga w suwałkach a po przeliczeniu czasu wychodzi że jechano średnio 150 km/godz i co wtedy ?


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#323732 SkoczekPL :

Już testują misiaki :)

http://www.tvnwarszawa.pl/stolica,news,policja-ma-nowy-sposob-mierzenia-predkosci,62285.html

Za kilka lat to nad morze będę jechał nie 8-9 tylko 14-15 godzin :) ehhhh

Nieładnie... to znaczy, że przekraczamy przepisy...:nono


50x50x40cm, oświetlenie T5 4x24W + led 18W,cyrkulacja: 6,5 tys,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#323732 SkoczekPL :

Już testują misiaki :)

http://www.tvnwarszawa.pl/stolica,news,policja-ma-nowy-sposob-mierzenia-predkosci,62285.html

Za kilka lat to nad morze będę jechał nie 8-9 tylko 14-15 godzin :waving ehhhh

Nieładnie... to znaczy, że przekraczamy przepisy...:)


50x50x40cm, oświetlenie T5 4x24W + led 18W,cyrkulacja: 6,5 tys,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale rozwiazanie z fotobramkami jest z punktu widzenia kontroli idealne - jesli kierowca pokonal dystans 150km w godzine to wiadomo ze przekroczyl predkosc, i nie pomoga tlumaczenia jak przy fotoradarze/suszarce ze to tylko w tym miejscu, ze tylko troche itp :nono

Problem tylko jaki mandat za to wystawic :)


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale rozwiazanie z fotobramkami jest z punktu widzenia kontroli idealne - jesli kierowca pokonal dystans 150km w godzine to wiadomo ze przekroczyl predkosc, i nie pomoga tlumaczenia jak przy fotoradarze/suszarce ze to tylko w tym miejscu, ze tylko troche itp :)

Problem tylko jaki mandat za to wystawic :waving


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wyjazdy weekendowego nad morze...

Kierunek Kołobrzeg:

49141144.jpg

Kierunek Łódź:

52722448.jpg

Dodatkowe koszta wyjazdy 1000zł + 20pkt. :nono

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wyjazdy weekendowego nad morze...

Kierunek Kołobrzeg:

49141144.jpg

Kierunek Łódź:

52722448.jpg

Dodatkowe koszta wyjazdy 1000zł + 20pkt. :waving

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heheheh :nono No to ładnie :) W 3 dni tyle zdjęć :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.