Skocz do zawartości
SkoczekPL

Fotoradar -Bramki

Rekomendowane odpowiedzi

#323901 chodi :

Pozdrowienia dla chorego systemu ukrytych radarow ! :nono

Przeca teraz to juz 1 pudlo = 1 radar. Ponoc pustych trzyamc nie wolno.

Myle sie?


ff37c322e831cc203da4ccb0e5154311u1046a915.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#323901 chodi :

Pozdrowienia dla chorego systemu ukrytych radarow ! :waving

Przeca teraz to juz 1 pudlo = 1 radar. Ponoc pustych trzyamc nie wolno.

Myle sie?


ff37c322e831cc203da4ccb0e5154311u1046a915.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#323895 kmirko :

162 km/h środkiem drogi tuż przy zabudowaniach - BRAWO

Przy takich prędkościach zawsze jeżdżę środkiem drogi.

Może to się wyda dziwne ale zawsze są dwie strony na uniknięcie potrącenia choćby psa czy kota których szwenda się zawsze pełno po trzeciej w nocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#323895 kmirko :

162 km/h środkiem drogi tuż przy zabudowaniach - BRAWO

Przy takich prędkościach zawsze jeżdżę środkiem drogi.

Może to się wyda dziwne ale zawsze są dwie strony na uniknięcie potrącenia choćby psa czy kota których szwenda się zawsze pełno po trzeciej w nocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W uk radarow i kamer jest tyle ze nikt nie potrafi tego zliczyc. Ale sa tak oznaczone ze widzisz je z 2 kilimetrow. Stoja przy przejsciach dla pieszych, przy szkolach, przy niebezpiecznych skrzyzowaniach. Czyli tam, gdzie logiczne jest - by zwolnic. A dobrze widoczy radar skutecznie o tym wszystkim przypomina. A polska ? Kupa smiechu. Nie daleko tomajka jest radar w kiblu na smieci schowany na pustej drodze! Gdybym mial wiecej czasu to bym pojezdzil w te i spowrotem az by sie pamiec w sprzecie skonczyla :banghead


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W uk radarow i kamer jest tyle ze nikt nie potrafi tego zliczyc. Ale sa tak oznaczone ze widzisz je z 2 kilimetrow. Stoja przy przejsciach dla pieszych, przy szkolach, przy niebezpiecznych skrzyzowaniach. Czyli tam, gdzie logiczne jest - by zwolnic. A dobrze widoczy radar skutecznie o tym wszystkim przypomina. A polska ? Kupa smiechu. Nie daleko tomajka jest radar w kiblu na smieci schowany na pustej drodze! Gdybym mial wiecej czasu to bym pojezdzil w te i spowrotem az by sie pamiec w sprzecie skonczyla :banghead


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#323901 chodi :deptalem przy radarach ile wlezie. Naliczylismy 23 blyski.

Brawo! Dla osób takich jak Ty i tysięcy innych to nie radary powinno się montować, tylko zdalnie sterowane działka. Przez debila, który nie zmieścił się w łuku drogi przy 180km/h zginęł dwa lata temu mój serdeczny przyjaciel. Nigdy nie zrozumiem wilczego pędu do samozagłady niektórych kierowców. Dużo jeżdżę po Polsce, jest, jak jest - ale gdyby 100% używało mózgu zamiast pedału gazu, to nawet jadąc 100km/h - byle płynnie, nie jechałoby się dużo dłużej. Niestety - często jeden kretyn, któremu się śpieszyło do Bozi, wystarczy, żeby zagwarantować korek jak stąd do Tokio... Chcecie się eliminować - wolna wola, tylko nie próbujcie przy okazji eliminować innych - Bogu ducha winnych ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#323901 chodi :deptalem przy radarach ile wlezie. Naliczylismy 23 blyski.

Brawo! Dla osób takich jak Ty i tysięcy innych to nie radary powinno się montować, tylko zdalnie sterowane działka. Przez debila, który nie zmieścił się w łuku drogi przy 180km/h zginęł dwa lata temu mój serdeczny przyjaciel. Nigdy nie zrozumiem wilczego pędu do samozagłady niektórych kierowców. Dużo jeżdżę po Polsce, jest, jak jest - ale gdyby 100% używało mózgu zamiast pedału gazu, to nawet jadąc 100km/h - byle płynnie, nie jechałoby się dużo dłużej. Niestety - często jeden kretyn, któremu się śpieszyło do Bozi, wystarczy, żeby zagwarantować korek jak stąd do Tokio... Chcecie się eliminować - wolna wola, tylko nie próbujcie przy okazji eliminować innych - Bogu ducha winnych ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RadekCh zle zrozumiales moje intencje. Mozesz na mnie mowic kapitan slimak. Przez pol miliona kilometrow dostalem jeden mandat za parkowanie. Woze swoje dzieci i jezdze zawsze bardzo ostroznie i powoli. W polsce to w ogole rzadko usyskuje dozwolone predkosci w obawie o zawieszenie... Jednak radar ukryty w kuble na smieci na prostej drodze w srodku lasu i ograniczenie do 40km/h zmusza mnie do wyrobienia sobie takiej a nie innej opinii o lokalnych wladzach tego miejsca...


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RadekCh zle zrozumiales moje intencje. Mozesz na mnie mowic kapitan slimak. Przez pol miliona kilometrow dostalem jeden mandat za parkowanie. Woze swoje dzieci i jezdze zawsze bardzo ostroznie i powoli. W polsce to w ogole rzadko usyskuje dozwolone predkosci w obawie o zawieszenie... Jednak radar ukryty w kuble na smieci na prostej drodze w srodku lasu i ograniczenie do 40km/h zmusza mnie do wyrobienia sobie takiej a nie innej opinii o lokalnych wladzach tego miejsca...


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to sorry, bo już myślałem, że na 50 cisnąłeś 200 :nono No, ale troszeczkę zgodzić się ze mną można, prawda? Są tacy? Są... niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to sorry, bo już myślałem, że na 50 cisnąłeś 200 :waving No, ale troszeczkę zgodzić się ze mną można, prawda? Są tacy? Są... niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sPRYTny jeśli myślisz, że jadąc z tą prędkością - fotka- będziesz w stanie ominąć jakąś przeszkodę, bo jeździsz środkiem to BARDZO GRUBO się mylisz. Niestety, dopiero później o tym myślimy......a ja przez to mam niestety więcej pracy. Nie to żebym nie miał co robić, po prostu MYŚLCIE. Radek ma racje, przez debili giną niewinni, może to mocne słowo, ale jak nazwać kierowcę, który jedzie 150 km/h przez miejscowość wyprzedzając w każdym możliwym miejscu??. Bramki to moim zdaniem będzie dobra rzecz, krzyczą zawsze Ci co się spieszą, co zbawi godzinka czy dwie, niestety trzeba wyjechać wcześniej, a nie później trzeba powiadamiać rodziny...... 80% wypadków jest z winy kierowców, w znacznym stopniu przez prędkość. Co do fotoradarów to zgadzam się, że konspira (chowanie ich w ciekawych miejscach) nie jest dobra, powinny być normalnie montowane na słupach zawsze w widocznym miejscu. Choć na zachodzie tez jest ciekawie, np w Austrii w miejscowościach często stoją auta typu Bus, które mają otwarte tylne bądź boczne drzwi, a w środku siedzi Policjant i jak z karabinu mierzy do nadjeżdżających pojazdów z kilometra - laserowym miernikiem prędkości. Podał bym więcej przykładów konspiry na zachodzie, ale po co. Przecież tylko w Polsce jest źle :nono. Reakcja przy 160 km/h to tylko w grach wideo jest, gdy coś "wyskoczy" na drogę to nawet nie zdążysz się przeżegnać...

pozdro

ps. żeby nie było nikogo nie chcę tutaj obrażać, potępiać, po prostu myślcie bo nikomu nie życzę powiadamiania rodziny o śmierci bliskiego, robienia oględzin miejsca wypadku, zwłok, a później przeprowadzenia całego dochodzenia

@Marqo zawsze możesz przyjąć się do Policji i zobaczyć jaki to lekki kawałek chleba, zapraszam

i do bólu :


Akwa ....... zł, osprzęt ...... zł, skała i życie ........ zł, uśmiech mojego dziecka co rano przy akwa BEZCENNE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sPRYTny jeśli myślisz, że jadąc z tą prędkością - fotka- będziesz w stanie ominąć jakąś przeszkodę, bo jeździsz środkiem to BARDZO GRUBO się mylisz. Niestety, dopiero później o tym myślimy......a ja przez to mam niestety więcej pracy. Nie to żebym nie miał co robić, po prostu MYŚLCIE. Radek ma racje, przez debili giną niewinni, może to mocne słowo, ale jak nazwać kierowcę, który jedzie 150 km/h przez miejscowość wyprzedzając w każdym możliwym miejscu??. Bramki to moim zdaniem będzie dobra rzecz, krzyczą zawsze Ci co się spieszą, co zbawi godzinka czy dwie, niestety trzeba wyjechać wcześniej, a nie później trzeba powiadamiać rodziny...... 80% wypadków jest z winy kierowców, w znacznym stopniu przez prędkość. Co do fotoradarów to zgadzam się, że konspira (chowanie ich w ciekawych miejscach) nie jest dobra, powinny być normalnie montowane na słupach zawsze w widocznym miejscu. Choć na zachodzie tez jest ciekawie, np w Austrii w miejscowościach często stoją auta typu Bus, które mają otwarte tylne bądź boczne drzwi, a w środku siedzi Policjant i jak z karabinu mierzy do nadjeżdżających pojazdów z kilometra - laserowym miernikiem prędkości. Podał bym więcej przykładów konspiry na zachodzie, ale po co. Przecież tylko w Polsce jest źle :waving. Reakcja przy 160 km/h to tylko w grach wideo jest, gdy coś "wyskoczy" na drogę to nawet nie zdążysz się przeżegnać...

pozdro

ps. żeby nie było nikogo nie chcę tutaj obrażać, potępiać, po prostu myślcie bo nikomu nie życzę powiadamiania rodziny o śmierci bliskiego, robienia oględzin miejsca wypadku, zwłok, a później przeprowadzenia całego dochodzenia

@Marqo zawsze możesz przyjąć się do Policji i zobaczyć jaki to lekki kawałek chleba, zapraszam

i do bólu :


Akwa ....... zł, osprzęt ...... zł, skała i życie ........ zł, uśmiech mojego dziecka co rano przy akwa BEZCENNE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brzydziemu chodziło o

Pozdrawiam kolegę po fachu.


300x80x80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brzydziemu chodziło o

Pozdrawiam kolegę po fachu.


300x80x80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !! To i ja się dołączę do tej dyskusji !!

To, że ludzie jeżdżą "pomalutku" na danym odcinku drogi nic nie zmieni, po przejechaniu 50m od miejsca X najczęściej dodają gazu i dlatego mają być bramki !! Nauczmy się trochę kultury na drogach i przestańmy się śpieszyć !!

Nasze życie jest najważniejsze a pośpiech -- no cóż - zawsze znajdzie się zawalidroga i trzeba będzie zwolić

Dlaczego na zachodzie kontynentu każdy zwalnia w okolicach gdzie jest FOTORADAR a w Polsce co niektórzy dodają gazu !!! To świadczy tylko o osobie a nie o systemie!! Drogi jakie są każdy wie i tu rarytasów nie będzie

Wiadomo w erze CB, antyradarów i wielu innych dupereli co niektórzy wiedzą co jest grane na danym odcinku drogi, lecz każdy ma swoją prace i nauczmy się jej szanować


AKWARIUM - ok.650litrów w obiegu !!!

ZBIORNIK ZALANY !!!

START 07.11.2012r.

Akwarium 150x65x60+sump 80x40x45, LR 60kg., odpieniacz mBK200, obieg NJ6000, lampa LED PS Phobos, i takie tam ....

6018_6107.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !! To i ja się dołączę do tej dyskusji !!

To, że ludzie jeżdżą "pomalutku" na danym odcinku drogi nic nie zmieni, po przejechaniu 50m od miejsca X najczęściej dodają gazu i dlatego mają być bramki !! Nauczmy się trochę kultury na drogach i przestańmy się śpieszyć !!

Nasze życie jest najważniejsze a pośpiech -- no cóż - zawsze znajdzie się zawalidroga i trzeba będzie zwolić

Dlaczego na zachodzie kontynentu każdy zwalnia w okolicach gdzie jest FOTORADAR a w Polsce co niektórzy dodają gazu !!! To świadczy tylko o osobie a nie o systemie!! Drogi jakie są każdy wie i tu rarytasów nie będzie

Wiadomo w erze CB, antyradarów i wielu innych dupereli co niektórzy wiedzą co jest grane na danym odcinku drogi, lecz każdy ma swoją prace i nauczmy się jej szanować


AKWARIUM - ok.650litrów w obiegu !!!

ZBIORNIK ZALANY !!!

START 07.11.2012r.

Akwarium 150x65x60+sump 80x40x45, LR 60kg., odpieniacz mBK200, obieg NJ6000, lampa LED PS Phobos, i takie tam ....

6018_6107.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy później tłumaczy się pośpiechem jakby to miało złagodzić karę, ale niestety większość z nas po prostu lubi

i tylko osobiste przypadki mogą zmobilizować do rozwagi bo antyreklamy demotywujące niewielu rusza.

Jestem zwolennikiem radarów odcinkowych, szczególnie w miejscach niebezpiecznych.


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy później tłumaczy się pośpiechem jakby to miało złagodzić karę, ale niestety większość z nas po prostu lubi

i tylko osobiste przypadki mogą zmobilizować do rozwagi bo antyreklamy demotywujące niewielu rusza.

Jestem zwolennikiem radarów odcinkowych, szczególnie w miejscach niebezpiecznych.


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#323875 k0k0z :
#323732 SkoczekPL :

Za kilka lat to nad morze będę jechał nie 8-9 tylko 14-15 godzin :nono ehhhh

Polecam samolocik 250zl/osoba jak sie odpowiednio wczesnie wyrobisz a w 4h z przesiadka jestes na miejscu, wychodzi taniej niz benzyna :)

Co do bramek, no coz BOR dostal flote limuzyn to ci tez sie musza dorobic na nowe fury.

sorry za off ale małe sprostowanie, bądźmy poważni,

SkoczekPL nie ma szans polecieć z Lublina - brak lotniska dla samolotów pasażerskich, narazie...

a i Rzeszowa, nawet w 1 stronę do Gdańska bilet jest droższy niż 250 pln, nawet kupiony odpowienio wcześniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#323875 k0k0z :
#323732 SkoczekPL :

Za kilka lat to nad morze będę jechał nie 8-9 tylko 14-15 godzin :) ehhhh

Polecam samolocik 250zl/osoba jak sie odpowiednio wczesnie wyrobisz a w 4h z przesiadka jestes na miejscu, wychodzi taniej niz benzyna :)

Co do bramek, no coz BOR dostal flote limuzyn to ci tez sie musza dorobic na nowe fury.

sorry za off ale małe sprostowanie, bądźmy poważni,

SkoczekPL nie ma szans polecieć z Lublina - brak lotniska dla samolotów pasażerskich, narazie...

a i Rzeszowa, nawet w 1 stronę do Gdańska bilet jest droższy niż 250 pln, nawet kupiony odpowienio wcześniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#323991 rutra :

SkoczekPL nie ma szans polecieć z Lublina - brak lotniska dla samolotów pasażerskich, narazie...

a i Rzeszowa, nawet w 1 stronę do Gdańska bilet jest droższy niż 250 pln, nawet kupiony odpowienio wcześniej...

W 1 strone jest zawsze drozej, lece z zona w lipcu bilety z Rzeszowa do Gdanska i spowrotem wychodza nas 730zl, a polecimy i tak prawdopodobnie z wawy i damy polowe z tego a dop wawy busikiem. Z lublina do rzowa mozna za grosze dojechac.

Wyszly by 550 za round-tripa ale niestety nie mielismy kasy jak byly jeszcze miejsca na lotach ktore chcemy. Zapraszam na www.lot.pl RZE-GDN wylot 17.07 powrot 22.07 koszt 265zl taryfa promolot non-ref non-change, instant ticketing, brak oplaty za wystawienie biletu, podatki wliczone w cene za 1 pasazera, 1 sztuka bagazu + podreczny.

Sorki za offtop ale nie ucz mnie jak mam swoja prace wykonywac :nono

Spoko spoko, ja do siebie nic nie biore :) tylko potwierdzam moje wczesniejsze slowa :)


ff37c322e831cc203da4ccb0e5154311u1046a915.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#323991 rutra :

SkoczekPL nie ma szans polecieć z Lublina - brak lotniska dla samolotów pasażerskich, narazie...

a i Rzeszowa, nawet w 1 stronę do Gdańska bilet jest droższy niż 250 pln, nawet kupiony odpowienio wcześniej...

W 1 strone jest zawsze drozej, lece z zona w lipcu bilety z Rzeszowa do Gdanska i spowrotem wychodza nas 730zl, a polecimy i tak prawdopodobnie z wawy i damy polowe z tego a dop wawy busikiem. Z lublina do rzowa mozna za grosze dojechac.

Wyszly by 550 za round-tripa ale niestety nie mielismy kasy jak byly jeszcze miejsca na lotach ktore chcemy. Zapraszam na www.lot.pl RZE-GDN wylot 17.07 powrot 22.07 koszt 265zl taryfa promolot non-ref non-change, instant ticketing, brak oplaty za wystawienie biletu, podatki wliczone w cene za 1 pasazera, 1 sztuka bagazu + podreczny.

Sorki za offtop ale nie ucz mnie jak mam swoja prace wykonywac :)

Spoko spoko, ja do siebie nic nie biore :) tylko potwierdzam moje wczesniejsze slowa :)


ff37c322e831cc203da4ccb0e5154311u1046a915.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem za takimi bramkami ponieważ jeżdżę właśnie na tym odcinku przynajmniej 2 razy dzienni(wylotówka do Krakowa)i naprawdę wszyscy się śpieszą jakby na wyścigach byli.Nie pomaga nawet to że codziennie w tych samych miejscach stoi patrol z suszarką i zawsze obok po kilka samochodów zatrzymanych.Nie obrażając tez kierowców ze stolicy ale dużo daje do myślenia ich kultura jazdy a najbardziej kiedy maja w pobliży auto z inną rejestracją niż ze stolicy.

A póki co jeszcze nie dostrzegłem tych bramek ale warto wiedzieć że sa.

poz


Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.