Skocz do zawartości
SkoczekPL

Fotoradar -Bramki

Rekomendowane odpowiedzi

Też jestem za takimi bramkami ponieważ jeżdżę właśnie na tym odcinku przynajmniej 2 razy dzienni(wylotówka do Krakowa)i naprawdę wszyscy się śpieszą jakby na wyścigach byli.Nie pomaga nawet to że codziennie w tych samych miejscach stoi patrol z suszarką i zawsze obok po kilka samochodów zatrzymanych.Nie obrażając tez kierowców ze stolicy ale dużo daje do myślenia ich kultura jazdy a najbardziej kiedy maja w pobliży auto z inną rejestracją niż ze stolicy.

A póki co jeszcze nie dostrzegłem tych bramek ale warto wiedzieć że sa.

poz


Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

k0k0z

to nie nauka ale sprostowanie...

czytaj co się pisze,

bez odbioru,

jeszcze raz koledzy przepraszam za off ale to co robi kolega k0k0z ja robię trochę dłużej,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

k0k0z

to nie nauka ale sprostowanie...

czytaj co się pisze,

bez odbioru,

jeszcze raz koledzy przepraszam za off ale to co robi kolega k0k0z ja robię trochę dłużej,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki premiero, link poprawiony :nono

pozdro dla "niebieskiego" :)


Akwa ....... zł, osprzęt ...... zł, skała i życie ........ zł, uśmiech mojego dziecka co rano przy akwa BEZCENNE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki premiero, link poprawiony :)

pozdro dla "niebieskiego" :)


Akwa ....... zł, osprzęt ...... zł, skała i życie ........ zł, uśmiech mojego dziecka co rano przy akwa BEZCENNE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja czasem lubie taką jazde

dodam że licznik jest w milach.

Ale prewdziwą adrenaline daje to

http://video.google.com/videoplay?docid=-6448364950397172383#docid=-5710356996765796112

Odlądać koniecznie z dzwiękiem !!!


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja czasem lubie taką jazde

dodam że licznik jest w milach.

Ale prewdziwą adrenaline daje to

http://video.google.com/videoplay?docid=-6448364950397172383#docid=-5710356996765796112

Odlądać koniecznie z dzwiękiem !!!


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sygen to że stoją to dobrze, ale dlaczego w tym samym miejscu !!

Ponadto i tak też kretyni się znajdą co wpadną - a ci co jeżdżą cały czas to wiedzą że stoją TU a nie gdzie indziej Jeśli pośpieszysz na jednym odcinku to na drugim zwolnisz a suma sumarum możesz zawsze załapać parę punktów i po wakacjach oddać prawo jazdy do starostwa :nono Nie ma u nas dróg, które pozwoliły by na szybką i bezpieczną podróż samochodem Chociaż mamy je coraz lepsze to i tak też nie mamy rozumu żeby je dobrze wykorzystać

Poszanowanie tzw. WARSZAWIAKÓW co do innych tablic rejestracyjnych jest różne - jedni są życzliwi a drudzy mają chęć Cie zniszczyć Lecz tu kłania się kultura kierowcy również wpajana na kursach na PJ Pozdrawiam


AKWARIUM - ok.650litrów w obiegu !!!

ZBIORNIK ZALANY !!!

START 07.11.2012r.

Akwarium 150x65x60+sump 80x40x45, LR 60kg., odpieniacz mBK200, obieg NJ6000, lampa LED PS Phobos, i takie tam ....

6018_6107.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sygen to że stoją to dobrze, ale dlaczego w tym samym miejscu !!

Ponadto i tak też kretyni się znajdą co wpadną - a ci co jeżdżą cały czas to wiedzą że stoją TU a nie gdzie indziej Jeśli pośpieszysz na jednym odcinku to na drugim zwolnisz a suma sumarum możesz zawsze załapać parę punktów i po wakacjach oddać prawo jazdy do starostwa :) Nie ma u nas dróg, które pozwoliły by na szybką i bezpieczną podróż samochodem Chociaż mamy je coraz lepsze to i tak też nie mamy rozumu żeby je dobrze wykorzystać

Poszanowanie tzw. WARSZAWIAKÓW co do innych tablic rejestracyjnych jest różne - jedni są życzliwi a drudzy mają chęć Cie zniszczyć Lecz tu kłania się kultura kierowcy również wpajana na kursach na PJ Pozdrawiam


AKWARIUM - ok.650litrów w obiegu !!!

ZBIORNIK ZALANY !!!

START 07.11.2012r.

Akwarium 150x65x60+sump 80x40x45, LR 60kg., odpieniacz mBK200, obieg NJ6000, lampa LED PS Phobos, i takie tam ....

6018_6107.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu w tym samym?dobre pytanie też się zastanawiałem ,może dlatego że to dobre miejsce bo wiecznie kogoś łapią a ogólnie pewnie o to chodzi aby jak najwięcej mandatów wystawić.Moim zdaniem nic to się nie odnosi właśnie do bezpieczeństwa a ilość mandatów i kasa z nich się liczy.


Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu w tym samym?dobre pytanie też się zastanawiałem ,może dlatego że to dobre miejsce bo wiecznie kogoś łapią a ogólnie pewnie o to chodzi aby jak najwięcej mandatów wystawić.Moim zdaniem nic to się nie odnosi właśnie do bezpieczeństwa a ilość mandatów i kasa z nich się liczy.


Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym samym, bo może gdzie indziej nie mogą !!

A co do mandatów to i tak policja nic z tego nie ma wszystko idzie na biurokracje :nono

A roboty przy tym jest, że HO ho !!


AKWARIUM - ok.650litrów w obiegu !!!

ZBIORNIK ZALANY !!!

START 07.11.2012r.

Akwarium 150x65x60+sump 80x40x45, LR 60kg., odpieniacz mBK200, obieg NJ6000, lampa LED PS Phobos, i takie tam ....

6018_6107.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym samym, bo może gdzie indziej nie mogą !!

A co do mandatów to i tak policja nic z tego nie ma wszystko idzie na biurokracje :)

A roboty przy tym jest, że HO ho !!


AKWARIUM - ok.650litrów w obiegu !!!

ZBIORNIK ZALANY !!!

START 07.11.2012r.

Akwarium 150x65x60+sump 80x40x45, LR 60kg., odpieniacz mBK200, obieg NJ6000, lampa LED PS Phobos, i takie tam ....

6018_6107.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale statystyki mają(coś o tym wiem):nono


Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale statystyki mają(coś o tym wiem):)


Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie te czasy !!! kończąc ten wywód :nono

Zaczęło się od bramek nad drogą a skończyło ....

Tyle ode mnie Pozdrawiam


AKWARIUM - ok.650litrów w obiegu !!!

ZBIORNIK ZALANY !!!

START 07.11.2012r.

Akwarium 150x65x60+sump 80x40x45, LR 60kg., odpieniacz mBK200, obieg NJ6000, lampa LED PS Phobos, i takie tam ....

6018_6107.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie te czasy !!! kończąc ten wywód :)

Zaczęło się od bramek nad drogą a skończyło ....

Tyle ode mnie Pozdrawiam


AKWARIUM - ok.650litrów w obiegu !!!

ZBIORNIK ZALANY !!!

START 07.11.2012r.

Akwarium 150x65x60+sump 80x40x45, LR 60kg., odpieniacz mBK200, obieg NJ6000, lampa LED PS Phobos, i takie tam ....

6018_6107.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie jak widzę co niektórych kozaków od razu

filmik się przypomina :nono

ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie jak widzę co niektórych kozaków od razu

filmik się przypomina :)

ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.