Skocz do zawartości
Bart86

sprzedam/zamienię monodactylus argenteus

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam/Zamienie dwie monodactylus argenteus - sam je dostałem, nie należą do moich ulubionych... i zamiast nich wolałbym jakieś dwie inne rybki które bardziej mi się będą podobać a ze względu na wielkość akwarium mam nieco ograniczone możliwości...

Odbiór osobisty, jest możliwość podrzucenia go gdzieś na śląsku, ew. w małopolsce... ew. w sobotę jadę do Wawki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aktualne fotki:)

Cena do uzgodnienia.... myślę, że jak ja chce sprzedać, a ktoś będzie chciał kupić to się dogadamy:) dawno w żadnym akwarystycznym tej ryby nie widziałem więc i ceny nie znam... POWIEDZMY, ŻE 100 ZŁ ZA OBIE

(sorry za jakość zdjęć, ale fotografem nie jestem, a one też są tak szybkie, że złapanie w kadrze graniczy z cudem...:waving

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bart - odblokowane :waving


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki....

Nikt nie ma ochoty na monodactylusy?:waving

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) Zalogowałem się na tym całym nano-reef.... to jest to niezła lipa... już tam nie będę postował.... takiej cenzury nie widziałem nigdy;) pewnie dlatego, że nie pamiętam komuny;) (..)

A jednak postujesz - zero konsekwencji :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie postuje w żadnym wątku poza tym który już zacząłem, chcę sprzedać rybki i tyle jeżeli chodzi o moje posty:) dalej podtrzymuje to co powiedziałem:) i zdania nie zmienię:) jeżeli Ci to tak przeszkadza to możesz mi zamknąć temat, usunąć moje konto... zablokować mnie... zbluzgać:) trudno jakoś przeboleje...:) zauważyłem dziwne zamiłowanie do czepiania się mojej osoby przez Panów Moderatorów:) jakoś będę musiał z tym żyć:) widzę też że Pan Panie Skoczek bardzo wnikliwie śledzi moje wątki na AR:):)

SkoczekPL mam wrażenie, że z utęsknieniem wyczekiwałeś aż się złamię i postąpie niekonsekwentnie a wtedy Ty będziesz to mógł udaremnić!:) BRAWO:) możesz być dumny! WELL DONE:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddasz obie za 60zł? jeśli tak to jutro biore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj namiary jutro koło południa jestem w Bielsku na ul.Korczaka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba że wolisz abym dzisiaj podjechał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.