Skocz do zawartości

Historia edycji

12dot12

12dot12

Wiem, że dostanę Złotą Łopatę :D ale odkopię.

Ponieważ mamy sytuację jaką mamy, na import ryb może przyjdzie dłuuuugo czekać... dlatego rozszerzam to stare pytanie na ogół morskiej ichtiofauny. Czy mamy akwarystów rozmnażających morskie ryby z sukcesami? - z tego co wiem, w niewoli mnożą się błazenki i pterapogony, coś gdzieś mi mignęło o innych apogonowatych i gobiodonach, pokolce zaś mają rozród zależny od faz księżyca w specjalnych basenach.... :D ale to informacje szczątkowe i sprzed kilku lat, mogło się coś zmienić.

Żeby nie było. Mam pełną obsadę i jestem z niej zadowolona, nie planuję teraz ani w dającej się przewidzieć przyszłości kupowania ryb. Jestem tylko ciekawa, jak - i czy w ogóle - się ma "rynek F-jedynek" morskich w Polsce (dla ścisłości F1 = ryba pochodząca od dzikich rodziców z odłowu, urodzona i wychowana w akwarium). ((Bo słodkowodnych ma się całkiem dobrze, właśnie u hodowców-amatorów biotopów.))

12dot12

12dot12

Wiem, że dostanę Złotą Łopatę :D ale odkopię.

Ponieważ mamy sytuację jaką mamy, na import ryb może przyjdzie dłuuuugo czekać... dlatego rozszerzam to stare pytanie na ogół morskiej ichtiofauny. Czy mamy akwarystów rozmnażających morskie ryby z sukcesami? - z tego co wiem, w niewoli mnożą się błazenki i pterapogony, coś gdzieś mi mignęło o innych apogonowatych i gobiodonach, pokolce zaś mają rozród zależny od faz księżyca.... :D ale to informacje szczątkowe i sprzed kilku lat, mogło się coś zmienić.

Żeby nie było. Mam pełną obsadę i jestem z niej zadowolona, nie planuję teraz ani w dającej się przewidzieć przyszłości kupowania ryb. Jestem tylko ciekawa, jak - i czy w ogóle - się ma "rynek F-jedynek" morskich w Polsce (dla ścisłości F1 = ryba pochodząca od dzikich rodziców z odłowu, urodzona i wychowana w akwarium). ((Bo słodkowodnych ma się całkiem dobrze, właśnie u hodowców-amatorów biotopów.))

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.