Skocz do zawartości
erich1980

(S) Lampy T5 HAILEA

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z planowanym zakupem ledów nad mój 1000l zbiornik chciałbym sprzedać lampy T5 HAILEA .

2 zestawy 4x39W (srebrna obudowa) 4T5HO-900mmm oraz 1 zestaw 4x80W (czarna obudowa)4T5HO-1500mmm. Lampy są nowe, nigdy nie używane i oryginalnie zapakowane. W sklepie internetowym znalazłem je odpowiednio po 772,80zł i 1143zł. Cena jaka mnie interesuje to 600zł za 4x39W i 900zł za 4x80W.

Odbiór osobisty w Gdyni, mogę dowieźć (za opłatą) na terenie trójmiasta lub wysłac kurierem na koszt zamawiającego.

Nowa cena: 500zł za 4x39W i 750zł za 4x80W. Dowóz na terenie trójmiasta gratis. Możliwa wymiana na korale, szczepki.

Pozdrawiam.


"When the wife gets preoccupied with other things make your move. Never place a new coral, fish or Berghia in the aquarium while anyone is watching and never reveal how much anything costs"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam. NOWA CENA


"When the wife gets preoccupied with other things make your move. Never place a new coral, fish or Berghia in the aquarium while anyone is watching and never reveal how much anything costs"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z nikłym zainteresowaniem, możliwa dalsza negocjacja ceny. Czekam na propozycje .:)


"When the wife gets preoccupied with other things make your move. Never place a new coral, fish or Berghia in the aquarium while anyone is watching and never reveal how much anything costs"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.