Skocz do zawartości
inmar

Sprzedam kompletną dolewkę grawitacyjną.

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam moją starą dolewkę grawitacyjną,która nigdy mnie nie zawiodła,ale teraz mam automatyczną.W skład wchodzi zbiornik szklany z przykrywką o wymiarach 23x25x39h czyli mieści 22,5 litra i pływak zrobiony z płuczkowego.Komplet nie zawiera wężyka,ale może być byle jaki.Cena za całość 80 zł.Wysyłka kurierem 20 zł.Jest bardzo precyzyjny.

Dolewka w pracy (metalowy zawór zamieniony na plastikowy)

a978478fcbbda6famed.jpg

a7f483363ce54bbbmed.jpg

Tu zbiornik w szafce

e8216bea3898b313med.jpg

i link do tematu z założenia

http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&q=25198&d=0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inmar a za ile byś puścił dolewkę bez zbiornika? Byłbym zainteresowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam,że teraz odpisuję,ale nie widziałem odpowiedzi bo temat zszedł z głównej strony,to spora wada tego forum,ale wiem,że ktoś już nad tym pracuje :)

Całość mogę wysłać za 50 zł + kurier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to zwykła spłuczka do kibla, taki pływak w sklepie hydraulicznym kosztuje 8-10 zł No chyba że ten kawałek pleksi ma taką wartość bo jeśli chodzi o plekse to sorki. No i jeszcze ten mosiężny śrubunek przecież mosiądz to stop cynku i miedzi. A z miedzią od baniaka to lepiej trzymać się z dala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#335370 saykor :

Przecież to zwykła spłuczka do kibla, taki pływak w sklepie hydraulicznym kosztuje 8-10 zł No chyba że ten kawałek pleksi ma taką wartość bo jeśli chodzi o plekse to sorki. No i jeszcze ten mosiężny śrubunek przecież mosiądz to stop cynku i miedzi. A z miedzią od baniaka to lepiej trzymać się z dala.

Tak,to zwykła spłuczka za którą może zapłaciłem około 12 zł,ale w środku specjalnie zmodyfikowana bo słabo leciało.Do tego Jak byś poczytał pierwszy post to byś widział,że tego metalowego śrubunku nie ma a był jeden dzień.Do ceny dolicz szybki i otwór sporych rozmiarów.W cenie jest zbiornik z pokrywką.Może i z ceną lekko przesadziłem,ale specjalnie na sprzedaży za darmo mi nie pasuje a jak jeszcze popatrzysz to na dole jest link do tematu ze zrobienia tego dla potomnych. Musisz się nauczyć,że nie komentujemy czyjejś sprzedaży bo to jego sprawa,moderator chciał skasować Twój post,ale pozwoliłem sobie na odpowiedz.Pozdrawiam i w dalszej części proszę o pisanie tylko zainteresowanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.