Skocz do zawartości
marbecz

czy ukrywacie wydatki przed żoną/dziewczyną

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsza podstawowa sprawa to miec żonę/dziewczynę która akceptuje ciebie i twoje pasje - wtedy nie trzeba nic ukrywać.

To dotyczy tak samo ukrywania wydatków z akwarium czy orientacji seksualnej - z czasem staje się męczące i zmiany mogą zacząć dotyczyć płci pięknej :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę, że ukrywanie nie ma sensu :help1 ale ja podobnie jak @sPRYTny kupuje wszystko po taniości :)


65x35x40h~85L, 10kg LR, 4x24w, kaskada i odpieniek DIY :D11.12.11r pękło dno :(((

100x40x50h~200L, kręci się...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie powiedzialem zonie ze byla dostawa do sklepu I jade kupic kilka rzeczy bo normalnie zaplacilbym stowke a jest promocja to zaplace 3 dyszki tylko :) a zona wziela moja karte, dala mi 30F w gotowce I powiedziala - jedz :help1:):)

Przechytrzyla mnie bestia jedna tym razem :):):)


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kojaczek5

a ja nie ukrywam tylko nie informuje męża :) i nigdy nie zabieram go na zakupy :) oczywiście ja też zawsze trafiam na promocje, zresztą dopiero teraz mi wydatki wzrosły, jak odebrał paczkę z aqua medic i zobaczył paragon to troszkę się zszokował :)

więc z drugiej strony jest tak samo baby też troszkę ubarwiają :help1

pozdrawiam Ania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja malzonka wie o wszystkich wydatkach ale czasem zdarzaja sie "promocje":)wczoraj sama mnie na zakupy wyslala bo spodobalo sie jej kilka korali, a na forum siedzi teraz chyba czesciej niz ja:)slona woda ja wciagnela na calego a mnie to cieszy bo mam pomoc przy baniaku:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam, żona chętnie uczestniczy w zakupach razem ze mną.


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co za sens ukrywania, kiedyś wyjdzie i co wywalicie czy przestaniecie kupować ?

moja żona ze mną prawie zawsze jeździ do sklepu z reguły ona płaci, ale w zasadzie każda ryba była z nią konsultowana (nawet marginalis za 600pln), teraz chcę kupić Metisa i pewnie też się zgodzi (na tą chwilę zrezygnowałem się ze ścigania samochodami, gdzie akwarium przy tym to pikuś :help1, więc jest zadowolona)

ostatnio nawet wysłałem ją po xanthorum to tylko w drodze jej smsa wysłałem z ceną żeby się za bardzo nie zdziwiła

bez sensu ukrywanie jakiś drobnych spraw przed osobą z którą się żyje przez dziesiąt lat. nie wspomnę że przecież kobitki głupie nie są i by chciały to pierwszy lepszy sklep i wszystko jasne, więc ci co myślą że są tacy sprytni i tak dobrze wydatki ukrywają, pewnie do szafy nie zaglądają żeby się nie zdziwić ile na ciuchy poszło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM

w tej ankiecie nie chodziło mi o to,że ukrywanie wydatków ma wiązać się z oszukiwaniem żony,dziewczyny,męża czy chłopaka

a o to czy oszczędzacie Im stresu związanego z sumą tych kosztów,bo moja żona zna koszty bo głupia nie jest tak jak wasze połówki ale często oszczędzam Jej stresu związanego z sumą tych wydatków

pozdrawiam


Pozdrawiam

Mariusz

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#337363 marbecz :

WITAM

w tej ankiecie nie chodziło mi o to,że ukrywanie wydatków ma wiązać się z oszukiwaniem żony,dziewczyny,męża czy chłopaka

a o to czy oszczędzacie Im stresu związanego z sumą tych kosztów,bo moja żona zna koszty bo głupia nie jest tak jak wasze połówki ale często oszczędzam Jej stresu związanego z sumą tych wydatków

pozdrawiam

padam


Zbiornik 95x50x50 os 7x17W + actinica Led APF600 ,2x Koralia 3, sump 80L einheim 1250 start 10.2009

akwar1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#337396 max1974 :
#337363 marbecz :

WITAM

w tej ankiecie nie chodziło mi o to,że ukrywanie wydatków ma wiązać się z oszukiwaniem żony,dziewczyny,męża czy chłopaka

a o to czy oszczędzacie Im stresu związanego z sumą tych kosztów,bo moja żona zna koszty bo głupia nie jest tak jak wasze połówki ale często oszczędzam Jej stresu związanego z sumą tych wydatków

pozdrawiam

padam

i jak Ci się leży skoro padłeś?


Pozdrawiam

Mariusz

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#337396 max1974 :

...

padam

no kwestia przecinka ale wszyscy wiemy, ze to komplementy :)

a argumentacja "antystresowa" jest urocza. chociaż osobiście nie wierzę w te przesłanki.

@marbecz, pozdrawiam :help1


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marbecz ale jaki stres? czym niby tu sie stresowac?

A na innych zakupach sie nie wydaje?

Kochanie nie kupilem extra szczesciopaka mam nadzieje ze sie nie gniewasz???


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam, bo po co?

Moja Żona jeździ bardzo często ze mną, wie co ile kosztuje, mało tego jeśli chodzi o korale i ryby sama wybiera najdroższe:D


Jest .. i znowu "kostka".. | było vol3 400 l | było 324 l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.