Skocz do zawartości
kiki1105

Strzykiawki w sklepach, po co?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam (może głupie ale naprawdę nie wiem) dlaczego w sklepach przy koralowcach są końcówki od strzykawek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najprawdopodobniej ,są one przymocowane do skałek igłą od strzykawki ,bo te nie rdzewieją tak szybko w morskiej wodzie :)


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co masz na myśli mówiąc " końcówki od strzykawek?"


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, zabiło mnie to :) Jeszcze żona zapytała o co chodzi, a jej się zawsze mylił niebieski z zielonym :)


miękkie i kilka rybek 240 l; oświetlenie HQI+T5; odpieniacz Turbo 1000 Multi SL; curkulacja Tunze 2x6045 i AB 3500 UP; październik 2009

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#338975 mrozikulus :
#338973 kiki1105 :

To (bez tego niebieskiego tylko ta igła)

6396-strzykawka.jpg

:) to już widzę czemu niektórzy mają problemy z testami saliferta :)

To samo miałem napisać.

tak lepiej. pozdrawiam


Tisze jediesz dalsze budiesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie będę się rozpisywać na temat mojego daltonizmu i niskiej inteligencji, która i tak ma problemy z samooceną:)

To jak na razie mam:

- 2 moje odpowiedzi

- 1 pytanie

- 1 odpowiedź

- i 3 odpowiedzi nabijające się z mojej inteligencji i daltonizmu daleko rozpowszechnionego.

Ktoś jeszcze chce się ponabijać, czy mi pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#339016 thomas kay :
#338975 mrozikulus :
#338973 kiki1105 :

To (bez tego niebieskiego tylko ta igła)

6396-strzykawka.jpg

:) to już widzę czemu niektórzy mają problemy z testami saliferta :)

HAHAHAHAHAHAHAHA to samo miałem napisać HAHAHAHAHA

z czego ten śmiech , kiki1105 jest bardzo młodym akwarystą( tak mi się zdaje ) i się zapytał:)


4429_4437.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#338921 darekkuku :

najprawdopodobniej ,są one przymocowane do skałek igłą od strzykawki ,bo te nie rdzewieją tak szybko w morskiej wodzie :)

Rzecz oczywista.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można się jeszcze ponabijać czy już temat zamknięty ?? a co odpowiedzi to kolega był szybszy ;D:playing


gallus in suo sterquilinio plurimum potest

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#342653 waldit1 :

można się jeszcze ponabijać czy już temat zamknięty ??

NIE DENERWUJ MNIE!:cursin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#342653 waldit1 :

można się jeszcze ponabijać czy już temat zamknięty ?? a co odpowiedzi to kolega był szybszy ;D:playing

Ja nie wiem z czego Ty chcesz się nabijać ???? !!!!


Pozdrawiam

Mariusz

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#342653 waldit1 :

można się jeszcze ponabijać czy już temat zamknięty ?? a co odpowiedzi to kolega był szybszy ;D:playing

a kim ty na tym forum jesteś kolego , 17 postów i już się chcesz z kolegów nabijać ? chyba pomyliłeś fora ;) a wogóle to masz już akwarium ? :)może z ciebie się ponabijamy ;)


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#342662 marbecz :
#342653 waldit1 :

można się jeszcze ponabijać czy już temat zamknięty ?? a co odpowiedzi to kolega był szybszy ;D:playing

Ja nie wiem z czego Ty chcesz się nabijać ???? !!!!

Kolego przeczytaj 4 i 5 post to sie dowiesz.

#342699 darekkuku :
#342653 waldit1 :

można się jeszcze ponabijać czy już temat zamknięty ?? a co odpowiedzi to kolega był szybszy ;D:playing

a kim ty na tym forum jesteś kolego , 17 postów i już się chcesz z kolegów nabijać ? chyba pomyliłeś fora :) a wogóle to masz już akwarium ? :)może z ciebie się ponabijamy :baby

Sorry kolego ale czy ilość postów odzwierciedla moją wiedzę akwarystyczną :), przeczytaj mój post jeszcze raz i pomyśl co napisałeś.

A jeżeli masz jeszcze jakieś uwagi polecam pw bo na ten dział rzadko zaglądam.

PS Akwarium posiadam.:help1


gallus in suo sterquilinio plurimum potest

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#342699 darekkuku :
#342653 waldit1 :

można się jeszcze ponabijać czy już temat zamknięty ?? a co odpowiedzi to kolega był szybszy ;D:playing

a kim ty na tym forum jesteś kolego , 17 postów i już się chcesz z kolegów nabijać ? chyba pomyliłeś fora :) a wogóle to masz już akwarium ? :)może z ciebie się ponabijamy :baby

Sorry kolego ale czy ilość postów odzwierciedla moją wiedzę akwarystyczną :), przeczytaj mój post jeszcze raz i pomyśl co napisałeś.

A jeżeli masz jeszcze jakieś uwagi polecam pw bo na ten dział rzadko zaglądam.

PS Akwarium posiadam.:help1

Może to Ty przeczytaj jeszcze raz post Darka, bo chyba nie załapałeś o co chodzi.

Wiesz tu nie chodzi o Twoją rozległą wiedze, która zapewne posiadasz, na temat akwarium morskiego, ale poprostu o obycie na forum, którego sadząć po Twoich 18 postach mocno brakuje, poznaj zwyczaje a dopioero potem sie nabijaj, bo znając podobne sytuacje z autopsji Twoje zachowanie odniesie zupełny inny skutek.

Cieszę się że masz akwarium, wiesz większość osób na tym forum ma akwarium... ale i tak cieszymy się Twoim szczęściem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#346225 Natan :
#342699 darekkuku :
#342653 waldit1 :

można się jeszcze ponabijać czy już temat zamknięty ?? a co odpowiedzi to kolega był szybszy ;D:playing

a kim ty na tym forum jesteś kolego , 17 postów i już się chcesz z kolegów nabijać ? chyba pomyliłeś fora :) a wogóle to masz już akwarium ? :)może z ciebie się ponabijamy :baby

Sorry kolego ale czy ilość postów odzwierciedla moją wiedzę akwarystyczną :), przeczytaj mój post jeszcze raz i pomyśl co napisałeś.

A jeżeli masz jeszcze jakieś uwagi polecam pw bo na ten dział rzadko zaglądam.

PS Akwarium posiadam.:help1

Może to Ty przeczytaj jeszcze raz post Darka, bo chyba nie załapałeś o co chodzi.

Wiesz tu nie chodzi o Twoją rozległą wiedze, która zapewne posiadasz, na temat akwarium morskiego, ale poprostu o obycie na forum, którego sadząć po Twoich 18 postach mocno brakuje, poznaj zwyczaje a dopioero potem sie nabijaj, bo znając podobne sytuacje z autopsji Twoje zachowanie odniesie zupełny inny skutek.

Cieszę się że masz akwarium, wiesz większość osób na tym forum ma akwarium... ale i tak cieszymy się Twoim szczęściem.

No i kolejny nadgorliwy który nie czyta ze zrozumieniem. Kolego nie byłeś wzywany do tablicy.. i nie załapałeś kontekstu z akwarium.. i wiedzą przeczytaj jeszcze raz wątek tylko dokładnie i zapytaj Darka o co mu chodziło on to ci lepiej nakreśli. Bo obojętnie co bym ci napisał to i tak byś wiedział lepiej.. więc czytaj ze zrozumieniem i szukaj kontekstu i podtekstu.

I proszę zanim ktoś cokolwiek napisze niech sobie przeczyta ale ze zrozumieniem....

http://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia


gallus in suo sterquilinio plurimum potest

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie mistrz.. po prostu chce parę rzeczy wyjaśnić . Wiesz łatwo jest kogoś atakować ale czasem przydało by się przeczytać czyjąś wypowiedź bardziej dogłębnie. :) Koledzy w tym wątku jest wiele ironii i sarkazmu ale mało kto to dostrzega więc bawimy się dalej w co artysta miał na myśli :help1 ale najpierw przeczytajcie link wyżej .

@Natan Kolego :kapelusz bo twój projekt sumpa mi bardzo pomógł w budowie mojego więc jeszcze raz szaczun dla Ciebie


gallus in suo sterquilinio plurimum potest

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja proponuję zamknięcie tematu


Pozdrawiam

Mariusz

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.