Skocz do zawartości
chodi

pytanie do prawdziwych mezczyzn ;d

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawie by zabrzmiała taka dyskusja:

Skarbie uporałeś się z praniem?

-nie, bo proszku nie było, byłem w sklepie,

Dlaczego nie pojechałeś do sklepu po nowy?

-pojechałem, ale starczyło tylko na piwo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#341666 markus892 :

Już teraz wiem dlaczego podają,że według statystyk 25% polski men zmienia skarpetki raz w tygodniu:waving

Markus892 ja wyraźnie doradzałem żeby kupić nowe na każdy dzień nie jedną parę na tydzień :D


Baniak 121x61x61 front i lewa strona opti 435l. sump 170l, dolewka 35l, odpieniacz Darek B30 , powrót jebao 6000l, 1x Tunze 6065 jebao wp40, Maxspect Gyre 150, światło hybryda 6x54w +196 led Leszek, dolewka tunze osmolator,

Mój baniaczek. http://nano-reef.pl/...-650l-w-obiegu/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#341666 markus892 :

Już teraz wiem dlaczego podają,że według statystyk 25% polski men zmienia skarpetki raz w tygodniu:waving

A ja kiedys wyczytalem ze statystyczna Polka o wiele czesciej golasuje po domu kiedy maz jest niepbecny niz przy nim samym. Do tej pory nie kumam czemu:googleye. To chyba bylo "Pani w domu"

Lukasz jak tam wakacje pochwal sie praniem:bump1


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej no bez jaj panowie ;d nie robmy z siebie nie wiadomo jakich dziadow :D mimo ze w formie zartu, pytalem jak najbardziej powaznie. Pamietam jak za mlodu przy awaryjnym braku pasty do zebow mama posypywala nam szczoteczki sola na przyklad. Pomyslalem ze istnieje awaryjne zastepstwo proszku do prania :D i tyle :D

Ogolnie jestem przystosowany do zycia dosc odpowiednio wiec dobrze sobie radze :D po prostu na sprzety domowe takie jak lokowka czy suszarka do wlosow, pralka czy odkurzuacz pioracy ma wylacznosc zona wiec sie nie wpitalam w zadania przekraczajace moje kompetencje i tyle ;d no ale jak mus to mus :D zazwyczaj wyjezdzala na tydzien wiec bez prania sie obywalo :D tym razem wyjechala na trzy tygodnie wiec trzeba bylo sprostac nowym wyzwaniom :D


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#341700 Grzegorz Dyzma :

To chyba bylo "Pani w domu"

Grzesiu co Ty czytasz! :D :D


Akwarium 180L Ricordea&Zoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jade do tesciowej i musze isc do miejsca kontemplacji wyboru wielkiego On ana nie ma, wiec czytam co leci:clowning

Chodi pranie zrobione czy nie, w koncu musimy sie spotkac, pomysla juz mam:bump1


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobione jak tralala :D drugi raz sie suszy bo dzisiaj padlo tak jakos niespodziewanie.... hehehe


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.