Skocz do zawartości
robi

Ankieta

Rekomendowane odpowiedzi

Czy popierasz uchwałe sejmową o wprowadzeniu dotacji w wys 20 tyś zł na rozwój akwarium morskiego ? TAK - NIE


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ohohoho Robi teraz pojechałeś :D

Ten punkt nie do tego.

W nim chodzi o to że jak piszesz posta..... i za 2 minuty czy 5 minut dodajesz kolejnego aa w między czasie nikt obcy po tym pierwszym Twoim poście nic nie napisał to .... właśnie korzystasz z opcji EDYTUJ.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SkoczekPL masz racje ,więc trzeba tak zrobić aby nie było można edytować postów jeśli ktoś inny napisze następny post.


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robi i tak będzie :D, nie wiem o kim piszesz ale fakt że jedna osoba na forum upodobała sobie właśnie edytowanie i dopisywanie złotych myśli po....... jakiś czasie i faktycznie nasze posty później wyglądają lekko głupkowato.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robi: ale wtedy też nie można by poprawiać zwykłych błędów ortograficznych :D


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D

Taki mały numerek wywinołem ! tylko mała edycja a zmienia wszystko.Nie mam nic nikomu za złe tylko chciałem zasygnalizować problem (a może nie problem) zanim ktoś to wykorzysta.A co do błędów ... to starajmy się ich nie robić,sposób pisania wpływa na to jak widzimy daną osobe więc "nie odchamiajmy" kogoś na siłe.

ps.sorki za te ostre słówko ale jakoś tak pasowało.


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoczek chyba mówi o mnie, ale nawet gdyby to mam to gdzieś.

A rozwiązaniem takiego problemu jest dopisywanie: EDIT , przed dopisaniem kolejnych zdań.

Nie ma bata, że ktoś kto ogląda temat nie zrozumie, że zaktualizowano poprzedni post

Ps. Co to znaczy rofowe? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie istotne o kim mówie bo o nikim nie chce mówić chciałem zasygnalizować problem (możliwy)

ps. o co Ci chodzi mówiąć "rofowe"? aaa jak ja śledze temat to zawsze czytam ostatnie nie przeczytane posty i nie sprawdzam czy ktoś nie robił edycji np.20 postów wcześniej .


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...nie tylko za hodowle ryb morskich ale i innych stworzen,ktore hoduje sie w fatalnych warunkach,boxach do ktorych ledwo wchodza...wszystko w celach przemyslowych.Potem taka kura czy chinska ryba jest bez smaku i pewnie szkodliwa...wiec lepiej niech zginie garstka(smierc najbardziej humanitarna),niz cale spoleczenstwo ma sie powoli truc i chorowac...Pozdrawiam...


Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to że nie wystarczy przeczytać ostatnie nie przeczytane posty !!!:D


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niezła intryga :D Mysle ze przed takimi sytuacjami żaden regulamin nie uchroni, a jedynie postawa forumowiczów. Ja osobiście polecam napiętnowanie takich postaw bezposrednio w danym topicu. Najlepszym rozwiązaniem jest jednak dostepny tutaj system przyznawania plusów i minusów: masz coś do kogoś bezpośrednio to dajesz mu plus lub minus i krotka note za co. Bo Twoj przykład tutaj choć dobitny, nie do końca jest ok (nie dałeś odnośnika, * gwiazdki, wyjasnienia - i chcąc nie chcąc zrobiłeś tutaj z niejednego "łosia" w oczach świeżo czytających ten topic :D


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potraktujcie to z przymróżeniem oka :D ale problem istnieje...


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.