Skocz do zawartości
darekkuku

ZOO wrocław

Rekomendowane odpowiedzi

no zmiany ,zmiany , ale niestety nie na lepsze :D w tym dużym zbiorniku cyjano powoli zaczynają dominować :D


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też widzę zmiany, ale z pamiętam że ładniej wyglądało to akwa.


Sto kilo szczęścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dziś zrobiliśmy sobie wycieczkę do waszego ZOO,

Zoo jak Zoo ale przynajmniej macie akwarium morskie czego niestety u nas w Chorzowie nie ma.

Nie wiem jak wcześniej zbiornik morski się prezentował ale dziś wygląda całkiem nieźle. Żadnych nie pożądanych plag nie zauważyłem.

Zbiornik typowo "miękki" parę ładnych pokolców. Na nas raczej tego typu zbiorniki nie robią większego wrażenia ale ludziska oglądający komentowali bardzo pozytywnie. Mnie bardzo się podoba ułożenie przestrzenne skały, w zasadzie sama wielkość baniaka robi wrażenie i do tego przestrzennie ułożone kominy - sam bym sobie założył taki gabaryt wink.gif.

Jak mam ponarzekać, to jak dla mnie, raczej powinni prezentować naturalny wycinek rafy z różnorodnością koralowców - aż się prosi o spsy.

I do tego światełko - miałem wrażenie że pod samym hqi zbiornik stoi - kolory trochę blade, mogli by dopalić T5 tongue.gif.

Niestety, nie dałem rady zahaczyć o arkady - może następnym razem cool.gif

PS. Ale foki to macie wyjechane - całą drogę powrotną słuchałem od syna - foki foka foki

post-6760-0-57294300-1306698679_thumb.jpg

post-6760-0-08701100-1306698692_thumb.jpg

post-6760-0-77446500-1306698709_thumb.jpg

Edytowane przez nika
pkt. 8 Regulaminu (wyświetl historię edycji)

"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Ale foki to macie wyjechane - całą drogę powrotną słuchałem od syna - foki foka foki

Potwierdzam, dziś, po dużej przerwie (kilka lat) odwiedziłem wrocławskie ZOO. Foki, czy chyba bardziej kotiki, są wyjechane na maxa. Zeszliśmy z synkiem na dół i była zabawa na całego, mimo, że brzdąc ma tylko 19 miesięcy. Pływające trzy zwierzątka robią furorę. Na młodych i starszych. Polecam wszystkim, którzy ich jeszcze nie widzieli.

Szaman


RO+DI, TDS, Koralia Nano 900, AquaClear50, grzałka 50W TetraTEC, sól IO, salimetr JBL, testów na razie brak

Nano Reef 30, 3,5kg LR, 4,5kg LS

Start 20.10.2011 wątek tutaj

szaman.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a widzieliście jaka lipa jest w zoo w Łodzi????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliśmy, byliśmy w niedzielę. Najgorsze wrażenie robi żółtek z poobcinanymi płetwami.


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakie piękne ukwiały majano są :)

a faktycznie szkoda tego biedaka i to nemo też w lichej kondycji było w sumie a po za tym nic ciekawego moim zdaniem i Ty Włodziu masz ładniejsze akwa w domu z tego co kojarzę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz ładniejsze akwa w domu z tego co kojarzę :)

Wiecie co, sądzę, że każdy akwarysta na tym forum ma lepsze akwarium, niż w niejednym zoo, czy markecie. Po prostu kolubryniaste projekty nie zawsze się sprawdzają. Lepiej pewnie chodzić koło baniaka 100-200 litrów, niż utrzymać/odpienić/doświetlić megabaniaki, jaki są w zoo czy marketach. Moja Żona jak ogląda jakąś produkcję tego typu, a potem jak pokazuje jej Wasze fotki, stawierdza - ale nie będziesz stawiał takiego cmentarzyska jak w (i tu nazwa marketu).

Szaman


RO+DI, TDS, Koralia Nano 900, AquaClear50, grzałka 50W TetraTEC, sól IO, salimetr JBL, testów na razie brak

Nano Reef 30, 3,5kg LR, 4,5kg LS

Start 20.10.2011 wątek tutaj

szaman.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100 - 200l myślę że też było by ponad siły obsługi - takie 500 - 700 to optimum


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale po co w zoo takie akwa gdzie biedny żółtek ledwo pływa bo nie ma płetw i błazny też jakieś takie wypłoszone????? chodzi mi tu o Łódź bo to wiedziałem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.