Skocz do zawartości
inmar

( K ) odpieniacz do pikorfy

Rekomendowane odpowiedzi

Kupię w "dobrej" cenie odpieniacz do mojej kostki 30L.Mam w panelu miejsce na niego o wymiarach 32h x 8,5 x 9 cm.Propozycję proszę na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Mam odpieniacz reef octopus chyba nazwa ns80 max do 80l.

Czekam na odpieniacz od Sebastka i będę mógł go sprzedać.

Pewnie w tym tygodniu dało by rade dokonać transakcji z obsuwą myślę że max w przyszłym bym mógł wysłać.

Odpieniacz jest na pompie igiełkowej 300l/h o ile dobrze pamiętam.

Sprzęt ma jakieś 3-4 miesiące.

Cena coś koło 100 plus wysyłka


666 w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie lepiej było najpierw skompletować sprzęt a póżniej dopasować panel

obejrzyj ten odpieniacz ,chociaż ja go osobiście przerobiłem


Zaczynam od początku nie od zera .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zrobiłem,dlatego powiększyłem panel.W sumie nie planowałem odpieniacza,ale na wszelki wypadek wolę być przygotowany i niech se leży.Dlatego szukam porad i okazji na zakup w dobrej cenie.:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, chyba zacznę robić takie odpieniaczyki, testy z moim kombajnem już zakończyłem, a z tego co widze najtrudniej jest zdobyć właśnie odpieniacze wydajne i ciche i nie na kostkę do litraży do 100 litrów, trzeba chyba o tym poważnie pomyśleć :D

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#342263 seb :

Kurde, chyba zacznę robić takie odpieniaczyki, testy z moim kombajnem już zakończyłem, a z tego co widze najtrudniej jest zdobyć właśnie odpieniacze wydajne i ciche i nie na kostkę do litraży do 100 litrów, trzeba chyba o tym poważnie pomyśleć :D

Pozdrawiam

seb

Myśl nad tym myśl - bo tego na prawdę brakuje w dobrych pieniądzach i dobrze pieniących.

Co do tego Weipro - wymaga dopracowania - inaczej wyrzuca miliony pęcherzyków powietrza do akwarium. Ja zrobiłem za nim bubble stop i po problemie :D


www.podforak.rzeszow.pl --->PODkarpackie FORum AKwarystyczne

Parametry mojej solniczki

4626_4632.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, chyba zacznę robić takie odpieniaczyki, testy z moim kombajnem już zakończyłem, a z tego co widze najtrudniej jest zdobyć właśnie odpieniacze wydajne i ciche i nie na kostkę do litraży do 100 litrów, trzeba chyba o tym poważnie pomyśleć

Pozdrawiam

seb

Też mam 100l z panelem i ciężko o jakiś fajny odpieniak w dobrej cenie.seb


108l z panelem+HQI 70w 13000k Aqua medic + Ati Actinic 20 000k 24w +9kg LR+LS Odpieniacz-DIY 1200l/h+jvp-101 3000l/h +obieg-600l/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A recepta jest tak prosta że aż śmieszna, tyle że testow trzeba, więc i kilku egzemplarzy, ja swój prototyp ciąłem i kleiłem jedenaście, albo dwanaście razy :D fakt że dużo większy, ale już wiem co w produktach markowych jest przydatne i faktycznie dziala, a co jest czystym marketingiem :D Kurde, my w targowisku piszemy:googleye Sorki Inmar za zaśmiecanie, posprzątać Ci?

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie spoko,od zawsze tutaj watki zmieniają kierunki i cieszę się,że właśnie tak jest bo przy okazji coś nowego,pokrewnego człowiek się dowie.

W razie czego u mnie nie będzie problemu z bąbelkami bo odpieniacz będzie w pierwszej komorze więc na pewno nie dojdą do zbiornika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.