Skocz do zawartości
michu23

pytanie o TDS przepływowy?

Rekomendowane odpowiedzi

witam! mam zamiar kupić TDSa przepływowego. czym się sugerować przy zakupie? ceny kształtują się od 50 kilku złotych do 150 złotych? zauwazylem ze niektóre mają zakres działania od 1 ppm a inne od 0, rozumiem, że w tym właśnie różnica cenowa? Proszę o informacje i pomoc. dzięki!


120x50x50.Odpieniacz EVO3000,RW8,Eheim StreamOn 4000plus,Pacific Sun Metis Hyperion S2 2x75W,Tunze 3163,3162.23kgLS,25kg skaly.LPSy i miekkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#343415 matt321 :

Kurcze a wczoraj własnie kupilem taki http://allegro.pl/miernik-tds-dual-staly-monitoring-jakosci-wody-i1551574713.html

Czyli trzeba rezygnowac z zakupu?

Ten jest OK, wiele osób używa właśnie tych, ja też używam ten model.

Oczywiście jeśli woda jest oczyszczona jak należy pokaże absolutne zero.


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie ten sam! Pisałem 2-3tygodnie temu. Cena baardzo atrakcyjna bo pewien sklep w Warszawie sprzedający "morszczyznę" chce za niego 155z l ;p - duklanie ten sam model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie tez to zauwazylem ze roznice w cenach sa spore mowiac delikatnie...


120x50x50.Odpieniacz EVO3000,RW8,Eheim StreamOn 4000plus,Pacific Sun Metis Hyperion S2 2x75W,Tunze 3163,3162.23kgLS,25kg skaly.LPSy i miekkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam rowniez taki sam juz od ponad roku i musze stwierdzic ze spisuje sie swietnie.

Prosty w obsludze oraz dokladny pomiar - mialem okazje porownac z innymi od kolegow i zadnych blednych wskazan nieodnotowalem.

pozdrawiam Norbert


500L OptiW.12mm +sump112L

Odpieniacz BubbleKing mini200.Pompa obegowa New Jet 4500L/h , cyrkulacja 2xTunze6095 + multicontroler7096+JEBAO RW15 .oswietlenie Giesemann Infinity 2x250W+4xT5 ok 35kg skaly + 20kg Livesand+ Sera Siporax 3l.Automatyczna doleweka i inne duperele + TM Bio NP Pellets sie kreca.Reaktor Wapnia ala Dastaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matt,

"0" powinien pokazywac po DI. Pierwszy czujnik, podlaczony za RO pokazuje wartosc, przy ktorej mozesz sie zorientowac czy membrana jest ok. Tez mam ten model.


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.