Skocz do zawartości
kono

Zaryzykowalibyście?

Rekomendowane odpowiedzi

ja tez nie, jakos marnie i krucho ta konstrukcja wyglada.


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to jakos sie niewidzi baniak na scianie ale decyzja nalezy do ciebie


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

facet musi miesc sciane z dobrego zelbetu. Pol tony utrzymac na kilku srubach tak zeby z czasem sie nie obuzowaly / nie wykruszyly ze sciany to raczej nie jest tak prosto i latwo.

A co do oplacalnosci kupna to do sprzedania jest akwarium a stelaz to juz extra. Pytanie tylko czy to akwa to klejone czy ramowe - bo na obrazku to tak za bardzo nie widac. No i silikon - czarny czy bezbarwny.


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla jasności to nie moja aukcja, ja tylko pytam czy zaryzykowalibyscie tak trzymać akwarium. na zdjeciach nie widac szczegulow, ale na moj gust sciana jest przewiercona na wylot, a z drugiej strony sa jakies wzmocnienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaryzykowac - moze. ale pomijajac juz kwestie ryzyka to za estetycznie takie rusztowanie w pokoju nie wyglada


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co tu jest do ryzykowania ???

Zwykla konstrukcja.

To problem wylacznie kontrukcyjno-wytrzymalosciowy. Jak chcesz, to moge Ci machnac projekt kontrukcji po ktorej mozna czolgiem jezdzic.

Bedac na parterze dowolnego wysokiego budynku nad Toba tez sa tysiace ton betonu i stali.

I co? I nic.


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem, wiem, ale zeby taka konstrukcja jakos sie kupy i d .. trzymala to trzeba by chyba jakis poteznych kotw w scianie, ew. rzeczywiscie przewiercic sciane na wylot i skrecic srubami. jakos nie widze takiego rusztowania z tona wagi wiszacego na kilku kolkach rozporowych z Praktikera.


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, to co powiesz na ta 500tke:

akwarium_wisz1.jpg


_____________________________________________________

ocean pod nosem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee to chyba juz przesada... jesli pod tym chodza ludzie to zeby zobaczyc rybki trzeba by drabine wziasc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a do czyszczenia i karmienia pewnie opuszczają je na dół


Pozdrawiam Jacek 3_2.gif 370l, sump 100l, 40kg LR, 4*T5 54W DSCF2002.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akwarium ma po 3 liny na kazda strone.

Nie sadze aby to bylo latwo (o ile wogole wykonalne) ruszanie tego akwa z pelnym obciazeniem.


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.