Skocz do zawartości
Wściekły Dorsz

Sprzedam uwkiały

Rekomendowane odpowiedzi

a co to za wynalazki?


96448be75505dd17a64fb81e9a8d94c5u771a678.png

550 w obiegu

gg 3606492

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak się to nazywa, zainteresowany jestem, na reeflexie poczytać chcę :)


96448be75505dd17a64fb81e9a8d94c5u771a678.png

550 w obiegu

gg 3606492

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne, zdjęcia nie oddają koloru.


Pozdrawiam

Robert "Hełmofon"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

80 zł lub wymienię

-szczepki miękkie, lps

-chemia

-ślimaki turbo

Ukwiał jak się otwiera jest znacznie bardziej napompowany

moj tele 601 093 891 Do 20 godz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedane nie aktualne. Jeśli ktoś byłby zainteresowany pod koniec kwietnia proszę o prv. To mogę mieć na określony dzień. Cena jak zawsze do dogadania.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam do sprzedania mam 3 sztuki na oddzielnych skałkach. Cena do dogadania.

Skały do odebrania w najbliższy weekend bądź następny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3377-polnocny ukwial.jpg

Czy to jest to? :clowning:):waving zdajesz sobie sprawe co sprzedajesz? :)


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@chodi: Podziel się z nami swoją tajemnicą :clowning. Co wiesz o tym zwierzęciu?


Kostka 100x100x50cm,

Oświetlenie: 12 x 39W, ATI Sunpower

Cyrkulacja: 2 x Tunze 6095, 1x Tunze 6055

Obieg: NewJet 4500

Reaktor Ca, DIY

Sól: Tropic Marine Pro Reef, RedSea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje to Ukiwały Końskie( Actina Equina). Tem 16-33C Wytrzymałę, szerokie występowanie, karmienie śledzie,krewetki,morożnki,czerwony plankton.... Rozmnażanie płciowe i bezpłciowe, mało się przemiesczają, raczej stabilne, symbiotyczne z krewetami krabami,amfiprionami itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#349644 Wściekły Dorsz :

Moje to Ukiwały Końskie( Actina Equina). Tem 16-33C Wytrzymałę, szerokie występowanie, karmienie śledzie,krewetki,morożnki,czerwony plankton.... Rozmnażanie płciowe i bezpłciowe, mało się przemiesczają, raczej stabilne, symbiotyczne z krewetami krabami,amfiprionami itd

Hm ukwiały chłodnych wód, lubią kontakt z powietrzem, dlatego lubią siedzieć przy powierzchni, ale przytwierdzone do skały nie łażą za dużo. Co do rozmnażania, piszesz, że płciowe i bezpłciowe - hm ?!? następnie piszesz, że są symbiotyczne, tu się nie zgodzę, ukwiał jest tak agresywny, że gdyby mógł to Ciebie by pożarł, błazenki omijają szerokim łukiem, strasznie chwytne bestie, u mnie Actina equina zajechała Oshimaia, którego po prostu nie wypuściła z macek, to samo było z lybią tesselatą i krewetką ukwiałową - wtedy powiedziałem nie. Plusy? Ładny czerwony kolor, pewnie z chorwacji :clowning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale marketing wręcz "upierdliwy"... tak zwane wciskanie klientowi na siłę... jak brałem kilka kawałków skały to nie wiem ile razy musiałem mówić: "nie, nie chcę tego ukwiała"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do ukwiału to błazny w tych pływały, Koleżance z forum też( Zresztą koleżanka pisała o krabie,krewetce i ukwiale):clowning

Moich nie zjadły, i nie zjedzą... Wunderwafe też nie łapią, nawet krewetek karmowych mi nie pożarły, jedynie ryby oszamały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#349649 LiZaRd :
#349644 Wściekły Dorsz :

Moje to Ukiwały Końskie( Actina Equina). Tem 16-33C Wytrzymałę, szerokie występowanie, karmienie śledzie,krewetki,morożnki,czerwony plankton.... Rozmnażanie płciowe i bezpłciowe, mało się przemiesczają, raczej stabilne, symbiotyczne z krewetami krabami,amfiprionami itd

Hm ukwiały chłodnych wód, lubią kontakt z powietrzem, dlatego lubią siedzieć przy powierzchni, ale przytwierdzone do skały nie łażą za dużo. Co do rozmnażania, piszesz, że płciowe i bezpłciowe - hm ?!? następnie piszesz, że są symbiotyczne, tu się nie zgodzę, ukwiał jest tak agresywny, że gdyby mógł to Ciebie by pożarł, błazenki omijają szerokim łukiem, strasznie chwytne bestie, u mnie Actina equina zajechała Oshimaia, którego po prostu nie wypuściła z macek, to samo było z lybią tesselatą i krewetką ukwiałową - wtedy powiedziałem nie. Plusy? Ładny czerwony kolor, pewnie z chorwacji :clowning

Nie dokońca mogę się z tym zgodzić. Być moze zalezy to od konkretnego egzemplarza.

Fak faktem , ze ukwiał zjadłby konia z kopytami :waving , jest bardzo chwytny , i pożera wszystko w expresowym tempie.

Jeśli chodzi o mój egzemplarz ,to już pierwszego wieczora , błazenek wprowadzał się do niego (nawet wstawiałam zdjęcie na forum) , ale wygoniła go sexy shrimps , która zyje z nim w jakiejś symbiozie .Łazi, śpi na nim cały czas i nie ma znaczenia czy jest otwarty czy zamknięty . Co ciekawe inne krewetki ( mam jeszcze wundermani i l.amboinensis ) , trzymają się od niego z daleka . Próbowały się zbiliżać , ale odskakiwały jak oparzone.

Ja karmię krewetkami koktajlowymi . Ukwiał u mnie nie chodzi . Gdzie go postawię tam siedzi . Narazie jest bezproblemowy .


Mój Reefmax http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&q=36509&d=0

Kolekcjonuje Zoa i Acanthastrea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.