Skocz do zawartości
premiero

Reaktory Weipro KA-400, KA-1000, KA-2000, KA-4000

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś ma, miał i może coś więcej powiedzieć o tych reaktorach? W necie mało informacji jest od użytkowników. Przynajmniej jakoś ja nie mogę znaleźć. Są w bardzo przystępnych cenach. Wydają się być rozsądną propozycją. Dwie pompy w komplecie, port na elektrodę, licznik bąbelków, recyrkulacja CO2. Zastanawiam się jednak, jak z ich wykonaniem? W przypadku odpieniaczy słyszałem, że potrafiły pękać kubki. Głupio by było jakby pękł korpus reaktora i CO2 zaczęło się ulatniać. Bardzo bym prosił o opinię osoby które używały tych reaktorów, ewentualnie miały je chociaż w ręce - jakie są za, jakie przeciw, bo karty katalogowe to ja czytać umiem :clowning Linki do RC,RK bądź innych for mile widziane.

ProductMgmtResourceServlet-01.jpg


300x80x80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby naprawdę nikt nie miał styczności z tymi reaktorami?


300x80x80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda się pakować to firma:mooning


Akwarium 150*65*60 ,sterowanie iks, reaktor vertex ,odpieniacz ,250 bk vertex,filtr vertex1,5 ,vertex filtr Biopallets XL, ,oświetlenie - 8*80w t5 ,cyrkulacja 2*6105,+multi7095, obieg BK 8500 http://nano-reef.pl/....-ceramiki/ ,http://nano-reef.pl/..,

zapraszam po szczepki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się pytałem o reaktory, a nie o firmę. Opinię o odpieniaczach znam, bo wiele osób je miało. Niestety jeśli chodzi o reaktory, nawet na zachodnich forach znajduję co najwyżej pytania o nie.


300x80x80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam:)

Używałem ten reaktor jakieś 3-4 lata i powiem tak... za tę cenę to naprawdę dobry sprzęt, trzeba tylko zmienić pompę zasilającą(koszt 30 pln) poza tym ok. Mam w tej chwili dwa reaktory tego weipro i schurana Jetstream Pico, na pewno pogonie schurana na alledrogo bo weipro jest po prostu lepszy (posiada port na elektrodę, wygląda jakby był zrobiony do tej roboty którą ma wykonywac a nie dostosowany z części dostępnych w ogrodniczym i sanitarnym)

To jest moja opinia, proszę nie krzyczeć:)


coś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

A co jest z pompą ewentualnie na jaką pompę wymienić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.