Skocz do zawartości
Przemek

Galeria ReefShop.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dla chcących pooglądać zwierżeta z naszych dostaw - specjalnie umiesiclismy link do galerii - jest tam w tej chwili ok 300 zdjęć, kolejnych ponad 2000 czeka na wgranie - postaram się to wrzucić w nocy.

adres to:

Są tam także zdjęci z naszego sklepu - "live" :D

http://www.nano-reef.pl/reefshop/

Pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acha - wszystkie zdjecia sa naszego autorstwa -przedstawiają korlaowce trzymane w naszych zbiornikach i wystawiane do sprzedaży. Zdjęcia mogą powtarzać - nie wybieramy ich, niektóre mają bardzo duze rozmiary, ale przynajmniej wudać na powiększeniu w jakiej kondycji były u nas koralowce :-)

Pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygodniej by było żeby wyświetlało sie więcej zdjęc naraz szybciej by trwało przeglądanie fot :D


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

as you wish ;-)

Pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz już lepiej :D

bardzo łądne zwierzątka


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponowałbym używać do oświetlania zwłaszcza akropor światła zbliżonego do dziennego-tak aby łatwiej było ocenić rzeczywisty kolor korala.W życiu nie widziałem tak brązowej akropory a taką właśnie "udało" mi się kupić u was.


dwa metry kwadratowe dna morskiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego się nie robi by sprzedać towar i dogodzić klientowi, a co zatym idzie to zmienią oświetlenie :D

to miałam na myśli./tak może być ?/


pozdrawiam Małgorzata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy odebrał Pan sms-a kierowcy? Niestety nie zdążył na pociąg - został zatrzymany za prędkość :D

Czy wysyłamy w dniu jutrzejszym paczkę?

Tzn. "tak brązowej" - w sensie, nienaturalnie brązowej? Część zbiorników oświetlana jest hqi, część świetlówkami T5 - i z tego co zauważyłem, kolor koralowców tym bardziej jest intensywny im lepsze są parametry wody. Jeśli cokolowiek jest nie tak - z brązowej acropory robi się "kawa z mlekiem".

Xantir - widzisz, to nie jest moja dewiza. Nie zalezy mi, by za wszelką cenę coś "wypchnąć" - wiedzą o tym szczególnie te osoby, które w naszym sklepie coś kupowały.

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja? Skądże - może nieco przeczulony :D Jeśli źle odebrałem to co chciałeś powiedzieć - zwalam to na późną porę i nie ma sprawy.

Miłego dłuuugiego weekendu

:wink

Pozdr

Przemek

PS. W galerii jest juz około 1000 zdjęć :D


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.