Skocz do zawartości
Miloo

Stolik,a raczej szkielet...................

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wiem ze ten temat i problem byl walkowany wiele razy,ale prosze o jakis dobry i czytelny schemat polaczen,jak co z ktorym pod stolik ze profili 2x2 cm o scince 2mm.


_________________________ | | | Już niedługo odpalam !!! | |_________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a profile stalowe,tak wiec jak je pospawac aby bylo ok.

A chodzi o stolik z profili o wymiarach 90x50x70(h)cm...........


_________________________ | | | Już niedługo odpalam !!! | |_________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawde nikt nic nie wie na ten temat!!!

A...........

moze ktos ma jakis rysunek lub schemat lub wie jak to wszystko wyglada i jest zrobione we stelarzu pod ten nowy zbiornik Grzesia Wo???

Kiedys jeszcze pzry jego postach wyskakiwal ponizejwiersz odnosnikow do jesgo dzinnika,ale teraz ani widu ani slychu..............


_________________________ | | | Już niedługo odpalam !!! | |_________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

954-stelaz jako wykonanie 2.jpg

a moze tak to rozwiazac,ciekawer ktore bedzie lepsze i pewniejsz

954-stelaz jako wykonanie.jpg

A co z rogowymi spawami ,zciac na trojkat czy jak..........

954-rodzaj spawu i zakladki.jpg

A przepraszam wlasciciela tego zdjecia za bezprawne wykorzystanie i "znieksztalcenie".


_________________________ | | | Już niedługo odpalam !!! | |_________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zwiekszyles swoj licznik postow o 4 kolejne punkty. Tak trzymaj, a niedlugo @Swirlej`a przegonisz w ilosci postow.

A w temacie - bardziej martw sie o ugiecie profilu niz o wytrzymalosc spawu

(zakladam ze spaw bedzie prawidlowy)


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie ale czy ten spaw napewno bedzie prawidlowy?

Mi sie wydaje ze taki na trijkat to najlepszy ,jak narysowalem na powuyzszym rysunku......

Narka

A jesli chodzi o posty to wcale nie chce nabic jakiegos tam licznika, poprostu chce wiedziec i juz.

Ale widze ze bede mousila przejsc na GG lub na cos innego .bo nie ktorzy marudz..................

A w ...............:D)))))))))


_________________________ | | | Już niedługo odpalam !!! | |_________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja pod mój baniak zrobiłem stelaż z profili 20x30 mm. W tym przypadku istotne było ułożenie, np. górnej belki poziomej w ten sposób by jej dłuższy bok ustawiony był pionowo (widać to na rysunkach), zmniejsza to ryzyko wygięcia. Myślę ,że w Twoim przypadku jeśli chcesz zrobić długość 90 cm ,możesz spokojnie zrezygnować ze środkowej podpórki, konstrukcja i tak będzie bardzo mocna. Ważne jest by profile pospawać migomatem, zwykła elektroda jest za"brutalna " na taką stal.

871-stelaz.gif

871-przod.gif

871-bok.gif

871-podstawa.gif

871-gora.gif


Akwa 140x70x60 OW, SUMP 100x50x40 LR 60kg, obieg NewJet 4500, 2xTunze 6105+2x6095,odpieniacz DIY alaBK200 z Tunze 9420.040, 10x54W w T5, Profilux II, pompy dozujące GHL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milo to moją ramę zmasakrowałeś - spoko :D Teraz już wygląda znacznie lepiej:

szafka.jpg

Rób tak, żeby górna rama opierała się na nogach, to nic się nie urwie.


Pozdrawiam Jacek 3_2.gif 370l, sump 100l, 40kg LR, 4*T5 54W DSCF2002.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.