Skocz do zawartości
kermit85

royal-reef Wrocław

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z forumowiczów robił zakupy w sklepie royal-reef we Wrocławiu? Kupował ktoś skałe/zwierzęta? Jakieś opinie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to w ogóle za sklep? Gdzie co i jak bo mi np. nic kompletnie nie wiadomo o nim.


START 12.12.2013 - 180L z panelem 70x70x45, odpieniacz DIY a'la midi flotor ale.... na igle AB 2000/1 :), ATI Sunpower 6x24T5 + 9W LED china blue, betonowa skała DIY, AllInOne w reaktorze DIY, baniakiem kręci jebao WP-25 i koralia 2800.

http://nano-reef.pl/...0l-betonowisko/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

????? nie wiem nic ale byłem na ich stronie i dość drogo (oglądałem sprzęt), a ten duzo droższy niż w innych sklepach ;/


DOBRE RADY + PRACA + WIEDZA = PIĘKNA RAFA

Reefmax + zdjeta pokrywa-- lampa Led 90W Filtracja : purigen,silicatex , chmi-pure,LR , + odpieniacz DIY . Falowniki 2x. Obsada: wszystkiego po trochu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wypowiem się jak najlepiej, mam od Olka Loriculę, Magnificę z ryb. Z korali Ricordeę, Caulastreę, Gonioporę, Seriatoporę, Favię.

Jestem w cholerę zadowolony, super kontakt, no i ceny hmmm, uważam za doskonałe. Ja tam z całego serca polecam.

Pozdrawiam

Gotter


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam witam:) jeśli chodzi o sprzęt udzielamy oczywiście rabatów, proszę się nie sugerowac cenami z e-sklepu, jeśli chodzi o rzeczy codziennego użytku typu sole, testy nie odbiegamy od konkurencji, zaś sprzęty typu lampy, odpieniacze dostępne są jeszcze na zamówienie więc tym bardziej można się dogadac:).

Sklep dopiero się "otwiera" cały czas dochodzą nowe zbiorniki miało to wyjśc zdecydowanie szybciej... w związku z tym nie działamy jeszcze z reklamą.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olek ,działaj dalej :) potrzeba nam tu takich ludzi i takich sklepów :) Pomalutku i do przodu


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm odwiedze i chetnie zobacze:) a jesli chodzi o mój komentarz odnośnie cen ogladalem lampy :) odnosnie ''rzeczy codzinnego uzytku'' jak najbardziej ok :) Fajnie że coś sie zaczeło dziać we Wrocławiu i mam nadzieje , że rozwiniesz sklep ,a ja bede miał blisko na zakupy a nie tułał sie po innych miastach hehe:)


DOBRE RADY + PRACA + WIEDZA = PIĘKNA RAFA

Reefmax + zdjeta pokrywa-- lampa Led 90W Filtracja : purigen,silicatex , chmi-pure,LR , + odpieniacz DIY . Falowniki 2x. Obsada: wszystkiego po trochu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#350881 zelix :

Fajnie że coś sie zaczeło dziać we Wrocławiu i mam nadzieje , że rozwiniesz sklep ,a ja bede miał blisko na zakupy a nie tułał sie po innych miastach hehe:)

i dlatego wspierajmy takie postawy i pomysły, jak ten Olka :)


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tyle ze wspierania wyszło, Wrocław to jednak dziadowskie miejsce na akwarystykę morską... Chłopak miał świetne ceny, wybór był fajny, wszystko zdrowe... I co, wiele razy u niego byłem, i nie widywałem klientów. Ostatnio jak dzwoniłem do Olka, mówił że sklep zamyka bo się zupełnie nie opłaca... Wielka szkoda...


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ceny cenami, a ilość towaru i lokalizacja sklepu to drugie. W połowie miesiąca miała dopiero wejść jakaś konkretna dostawa życia, ja jeszcze nie zdążyłem podjechać, ale podstawowym problemem tego sklepu jest miejsce - trzeba na prawdę dostać dobre wytyczne żeby trafić, bo znając sam adres to dotarcie nie jest takie oczywiste :lol:


330+80L z miękasami, HQI 150W+24W, Deltec APF600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam trafiłem za pierwszym razem, ale fakt, kiedyś byłem na mega imprezie w tym budynku, więc było mi łatwiej.

Swoją wypowiedzią nie miałem na celu nikogo urazić, czy czegokolwiek wypominać, chodzi mi o to że nie ma zainteresowania morszczyzną we wrocławiu i tyle. Szkoda...


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jest powoli coraz więcej morszczaków we Wrocku, ja trzymam kciuki za każdy powstający sklep :lol: im sklepów będzie więcej tym więcej morszczaków powoli będzie przybywać. Sklep stacjonarny jest bazą do wysyłek pod sprzedaż w necie - więc może jeszcze się Olek namyśli :) i powalczy :)


330+80L z miękasami, HQI 150W+24W, Deltec APF600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powie ktoś coś o tym sklepie ? gdzie sie znajduje ? i czy jest otwarty ?

pzdr Dzizys


65x35x40h~85L, 10kg LR, 4x24w, kaskada i odpieniek DIY :D11.12.11r pękło dno :(((

100x40x50h~200L, kręci się...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

we Wrocku sklep mieścił się przy Strzegomskiej 204A, ja ostatnio byłem ale klameczkę pocałowałem, chodziły słuchy ze już nie działa ;( a szkoda


330+80L z miękasami, HQI 150W+24W, Deltec APF600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a no szkoda szkoda, a powiesz mi gdzie we wrocku można kupić dobrą skałe ? bo ta z trzmiela pozostawia wiele do życzenia

ps bez obrazy ;)


65x35x40h~85L, 10kg LR, 4x24w, kaskada i odpieniek DIY :D11.12.11r pękło dno :(((

100x40x50h~200L, kręci się...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jeszcze się możesz do Łukasza odezwać może coś będą mieli ;)


330+80L z miękasami, HQI 150W+24W, Deltec APF600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.