Skocz do zawartości
Przemek

Zeovith methode - sposób na piękne akwarium...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Z przyjemnoscią pragnę poinformować, iż zostaliśmy oficjalnym dystrybutorem produktów firmy Korallen-zucht - znanej przede wszystkim z rewelacyjnej metody filtracji opartej na podłożu filtracyjnym Zeovit. Na dniach będzie przebudowywany sklep reefshop.pl i pojawi się w nim ( a także na stronie firmy Korallen-zucht) przetłumaczony na język polski opis tej metody filtracji w akwarium.

Produkty w tej chwili do nabycia są w sklepie Um-Um.pl:

http://www.um-um.pl/index.php?manufacturers_id=172

Jesli macie jakieś pytania - proszę pisac w tym wątku, postaram się możliwie jak najszybciej i najpełniej na nie odpowiedzieć.

Metoda filtracji opisana została na stronie producenta - http://www.korallen-zucht.de (jest także wersja angielska)

Pozdrawiam

Przemek Cybulski


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam że będzie to milowym krokiem dla poskiej mało kolorowej akwarystyki morskiej .Brawo i w końcu dokupienia w polsce. :D:D


pozdrawiam Małgorzata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W cenach zbliżonych do zagranicznych sąsiadów - a nie można także zapominac o 5% upuście na wszystkie produkty z obu sklepów dla klubowiczów nano-reef.pl :D

Pozdrawiam

Przemek Cybulski


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pięknie o tych upustach dla nano -reefowców :D . w końcu i my będziemy mieli kolorowe zbiorniki :D


pozdrawiam Małgorzata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla chetnych filtry ZeoVit "ala Swirlej" tez juz w sprzedazy :D

Przemek , ale te filtry ZeoVit na tych fotkach w um-um`ie , jest to chyba jeszcze stary model ..?, te nowe maja taka rekojesc do potrzasania wkladem o ile sie nie myle...?

Albo odwrotnei te sa stare :D

7502.jpg


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więc dobrze - postaram się to opisac i jutro umieścić na forum w postaci artykułu

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tanie to to niejest :}

pozd....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jak nie tanie ? tanie , bez przesady nie jest az tak drogie , z filtrem tylko przesadzili ,

ale mnie to nie wzruszylo absolutnie :D

Za pol ceny robie identyczne , jak sa chetni to smialo pisac na priva .

Albo nie , nie bede sie wcinal :D kupcie sobie orginal w sklepie , zrobie tylko dla siebie .


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie cena jest wazna, ale bardziej w kontekscie stosunku: cena/jakosc/zysk ze stosowania.

T5 sa drozsze od T8, a HQI jest jeszcze drozsze niz T5.

Ale uzyskany efekt calkowicie rekompensuje poniesiony koszt.

Byc moze z zeovith bedzie podobnie.


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.korallen-zucht.de/index.php?35&backPID=35&tt_products=189

czemu Przemku nie ma u Was tego ?? czy to jest ten filtr do złożenia samodzielnego bez pompki ?? (niestety tu już po angielsku nie jest :D )


-- akwa 160L, Biostar Flotor, RO+DI, 6x24W T5, cyrkulacja 2000l/h, sól KENT Marine, LR 25kg Ophiolepis superba, 3x?limak, 9xpustelnik, Z.velifierum, 2xA.occelaris, E.bicolor, A.typicus, Xenia, Rhodactis indosinensis, Lobophyton, Clavularia,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tych filtrach chodzi o to by wpompować wode od dołu, przepuścić przez złoże i górą powrót do zbiornika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem - to także bedzie w ofercie- osoba która wprowadza je do sklepu dziś była nieobecna.

Wszystko co ma w ofercie producent będzie u nas .

Co do artykuu - siadam do pisania od nowa, własnie się @#$%$#@ do zenitu, po południu zapisałem go na pulpicie i nie mgoę teraz otworzyć - pokazuje że jest pusty,a plik ma rozmiar 20.7kb. Wie ktoś czym to mozna "ugryźć"? :D

Słów brakuje - dawno mnie tak nic nie dobiło jak ta drobna sprawa ;/

Dziś posiedze w nocy i opiszę to wszystko - postaram się do jutra to umieścic , jak nie zdąże to dopiero piatek-sobota, gdyż w czwartek jedziemy do Frankfurtu po dostawę(ryby, koralowce, bezkręgi)

Pozdrawiam


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Swirlej 2 ostatnio w warszawskim sklepie proponowano mi zeolit po 100 zl za litr który wystarcza na ok 500 litrów /miesiąc.Cena w Niemczech jest ok 11 euro.W tym sklepie były również korale od 300 do 1500 za sztukę.Kupiłem jedną małą akroporkę/mimo ,że finansowo sobie radzę/ ale nie lubię być naciągany.Na szczęście konkurencja pracuje i ceny idą w dół.Niedługo nie będziemy niczego zadrościć bo akwarystyka morska staje coraz mniej skomplikowana i wszyscy będziemy mieli ładne akwaria.


dwa metry kwadratowe dna morskiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgoda heh , sa tez rozne Zeolith`y na rynku w sprzedazy i producent tez przed tym ostrzega i tutaj radze zachowac ostroznosc i kupowac orginalny produkt , obojetnie tez jaka jest jego cena . orginalnie zapakowany .

pozdr..

Ps; Adam ,juz dajmy spokoj , nikt nic nikomu , niczego nie zazdrosci :D:D zazdrosicsz mi czegos ? co Ci podeslac mow :D


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o akwarium to chyba mam lub w najbliższej przyszłośći będę miał wszystko i powinienem mieć już spokój.Zbliża się noc i chodzi mi po głowie ta długonoga panienka ,której zdjęcie kiedyś zamieściłeś -niezła sztuka,ale chyba to nierealne ?

pozdrawiam i Dobranoc


dwa metry kwadratowe dna morskiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe:D a moze byc troche ladniejsza , innej nie mam juz ?

ale i tak nie ma co za nia rospaczac bo miala zrogowaciale piety :D


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przemek :

więc dobrze - postaram się to opisac i jutro umieścić na forum w postaci artykułu

pozdrawiam

Przemek

JUZ jest ten artykuł?


pozdrawiam Małgorzata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie ?


akwa 300 l + sump 100 l i masa potrzebnych i niepotrzebnych dupereli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nigdzie bo go nie ma :/ ale Przemek miał dostawę więc częściowo jest wytłumaczony


-- akwa 160L, Biostar Flotor, RO+DI, 6x24W T5, cyrkulacja 2000l/h, sól KENT Marine, LR 25kg Ophiolepis superba, 3x?limak, 9xpustelnik, Z.velifierum, 2xA.occelaris, E.bicolor, A.typicus, Xenia, Rhodactis indosinensis, Lobophyton, Clavularia,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.