Skocz do zawartości
pol

weipro SA-2014

Rekomendowane odpowiedzi

noi pytanko:

mam pompe 1400l/h {pozostalosc po slodkim} da rade na poczatek chodzi mi o dojzewajace akwa czy musi byc silniejsza

w przyszlosci ma byc inny odpieniacz ale zaczac trzeba jakos a i zona niebedzie tak marudzic ze kase wywalam

pozd....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja ci dam inne pytanie. Bo z tymi weipro jest dziwnie raz są z pompami a raz bez. przyklad um um 130 za najsłabszy a za 183 jest z pompą tak samo z 2014 170 um um 203 z pompą. SZukam właśnie kto jest dystrybutorem w polsce. A na www.weipro.com są fajniejsze np 2015 ale takich w polsce niewidzialem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pol

Mozesz sprobowac ale zalezy to od pompy. Jesli jest to pompa, ktora jest w stanie wytworzyc dobre cisnienie to jeszcze jest szansa.


Akwarium 120 x 65 x 60 | Sump 80 x 50 x 40 | 2 x Reef Flare Pro M | UltraReef Akula UKS 200 | 2 x Tunze 6055 | ATB Airstar 5000

ClariSea 5000 | Węgiel | UVC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pol

z wlasnego doswiadczenia,

tylko pompa z wirnikiem igielkowym.

Zadne venturi nie zrobi takiej piany jak igla.


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem tylko ze teraz mam duzo innych wydatkow dlatego pytam zobaczymy jak niebedzie dzialac ta 1400l/h to kupie z igielka

pozd....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Znajomy ma odpieniacz weipro 2014 z pompa 3000l/h i niestety nie dziala nie wiem dlaczego ale bable sa mizerne dlatego tez musial wzucic do srodka 2 kostki lipowe ale to nie to w porownaniu do pompy z igielkami.Wydaje mi sie, ze lepiej jednak bedzie jak wydasz okolo 300zl na pompe z wirnikiem igielkowym niz zastosujesz te 1400l, ktora bedzie napewno za slaba.

Pozdrawiam


170x60x60 220x90x70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem Weipro 2011 na ventrurim z pompa 2000 l/h.

Jak byl totalny syf w akwa to nawet cos tam pienilo, ale cieniutko, oj cieniutko.

A jak woda odrobine lepsza to juz prawie nic.

A bable byly tak duze ze sciane za skimerem bylo widac.

Z tym ze do 2011 pompa AM PH 2500 jest zdecydowanie za duza. Musialem zdlawic na maxa zeby bylo jako tako.


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pol, rob jak chcesz.

Na wlasnych bledach najszybciej sie nauczysz.

:D


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie Panowie racje. Ale powod dlaczego bable sa mierne i ten odpieniacz nie pieni jest jeden. Fatalna zwezka Venturiego. Odpieniacz bedzie pienil jesli sie ja na inna o niebo lepsza wymieni. :D

Ale wtedy to juz lepiej kupic pompe z igielkami. :D


Akwarium 120 x 65 x 60 | Sump 80 x 50 x 40 | 2 x Reef Flare Pro M | UltraReef Akula UKS 200 | 2 x Tunze 6055 | ATB Airstar 5000

ClariSea 5000 | Węgiel | UVC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ohhhh noto bedzie trzeba kupic pompe z igielka poprostu w um-um niemaja

poszukam jeszcze umnie ale watpie grecja zacofany kraj a ceny maja takie ze glowa boli kiedys z kolega ktory ma sklep akwarystyczny liczylismy to wyszlo okolo 3 tysiecy euro i to za mniej niz sredni sprzet dopiero jak trafilem na ta stronke to uwiezylem ze to niemusi byc tak drogo zeby miec morskie :}

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysl, moze o zakupach w Niemczech albo w Polsce. Nie wiem jakie chcesz miec duze akwa ale moze bedzie sie nadawal Beast 400. On jest naprawde niedrogi.


Akwarium 120 x 65 x 60 | Sump 80 x 50 x 40 | 2 x Reef Flare Pro M | UltraReef Akula UKS 200 | 2 x Tunze 6055 | ATB Airstar 5000

ClariSea 5000 | Węgiel | UVC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogulnie to bede zamawial w usa niedlugo pare rzeczy moze tez wybiore sie do wloch po zamrazarke to napewno kupie sobie jakis dobry odpieniacz a ten wziolem tylko tak zeby pomoglo przy dojrzewaniu akwa

pozd.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

axel32

No tak jak pisałem ale widziałęś je w polsce???? I one wyglądajatak jakby mialy miejce na bio bale w środku.

No i nie wyjaśniłęm sprawy z pąpami czy są dodawane czy nie......

Panoramiczny

Ty mówisz że mialeśa jak kupowaleśto miałęśpompe w zestawie czy nie????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pol a RIO nie ma w um-um ?? zdaje si? one s? stopsowane w BEAST'ach i s? igie?kowe (chyba)


-- akwa 160L, Biostar Flotor, RO+DI, 6x24W T5, cyrkulacja 2000l/h, sól KENT Marine, LR 25kg Ophiolepis superba, 3x?limak, 9xpustelnik, Z.velifierum, 2xA.occelaris, E.bicolor, A.typicus, Xenia, Rhodactis indosinensis, Lobophyton, Clavularia,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.