Skocz do zawartości
L. Boleslawski

To juz szczyty

Rekomendowane odpowiedzi

Fajna dyskusja piszesz a tu sru juz nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xxx zaraz to ktoś skasuje to jest wontek o wszystkim i o niczym.


pozdrawiam Małgorzata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak urazil , nie dzieciak a klubowicz na rowni ze wszystkimi innymi (bez wywyzszania kogokolwiek tutaj ), i powinien przeprosic za wyzywanie od pedofili itd... ale to ze to jednak "dzeiciak" wiec mu wybaczam i nei czuje wiecej urazy , temat zamkniety z mojej strony , niczego nie kasuje .

pozdr..


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swirlej 2 ten dzieciak ma zaledwie 13-14L i to co on nrobi i czym sie. zajmoje jest o niebo leprze jak by się zadawal i wdawał Bóg wie w co i z kim to dobrz że znalazl takie ciekawe hobby to ze przedstawil swoje akwa tak czytaj /z fotografował/ zapewne można by to lepiej przedstawic -ciekawiej z fotografować . ale dziw bierze ze taki malolat zajoł się tym hobby . nie zrażaj go i innych .


pozdrawiam Małgorzata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje. To jedno z najpiekniejszych hobby. Koledzy czesto sie dziwia jak skrupulatnie licze kase na moje akwa, ale ostatnio jak wpadli do mnie i zobaczyli to juz im przeszlo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moglby byc troche grzeczniejszy :) ale napewno beda z niego jesczze ludzie , o akwariach tez juz sie sporo nauczyl , kiedys pewnie zrobi ladny baniak tak jak mowil i tego mu w sumei tez zycze.


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Basta.

Nie lubię ingerować w cokolwiek na tym forum - ale jednak na takie rozpierduchy nie mogę pozwolić. Robi się z tego śmietnik. Przelejcie swoją energię Panowie w coś bardziej twórczego - teraz idę spać na 2 godziniki, jak wrócę w piątek to pewne rzeczy się pozmieniają - jak zwykle na lepsze.

W tej chwili blokuje wszystkim z uprawieniami możliwośc usuwania i edycji postów - a tematy wg mnie zbędne i niepotrzebne blokuję - i czy się to komuś podoba czy nie.

Dobranoc - i co niektórzy niech się z tym prześpią.

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.