Skocz do zawartości
Włodek

Korale miękkie kupię

Rekomendowane odpowiedzi

Niedrogo korale miękkie kupię. Mogą być małe szczepki.

Oraz inne zwierzaki które się wam mnożą.

Tylko Warszawa. Odbiorę osobiście.


450L + 200 SUMP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wa-wa ale ełk. jak wrócę z wywczasów to możemy się zgadać


if you're going through the hell... keep going

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też kupię i najchętniej w Warszawie, ale może być trochę dalej (ale nie za daleko :))


-- akwa 160L, Biostar Flotor, RO+DI, 6x24W T5, cyrkulacja 2000l/h, sól KENT Marine, LR 25kg Ophiolepis superba, 3x?limak, 9xpustelnik, Z.velifierum, 2xA.occelaris, E.bicolor, A.typicus, Xenia, Rhodactis indosinensis, Lobophyton, Clavularia,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i to mnie właśnie denerwuje!:D(pisze człowiek kupie coś ..... a ktoś inny się podłącza i pisze "ja też.."

miałem taki sam przypadek ,chciałem kupić ryby ,napisałem posta a tu "harnas" i "błażej" piszą ja też.......... i wyszło ,że rybek nie mam!:D_o ma je ktoś inny!ludzie,TAK SIĘ NIE ROBI :D:):):)


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja oczywiście sprzedaję :D albo zamieniam. jak zobaczyłem w koncu w realu akwa andriniewa to postanowiłem powoli z miekkich na twardzielki się zmieniać. a przynajmniej proporcje zmienić :)


if you're going through the hell... keep going

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko markl nie Ciebie dotyczy mój post ,nawet nie Harnasa czy Błażeja,piszę ogólnie, bo kiedy ja napisałem post w stylu kupię .... a koledzy mi chcieli podkupić ryby to pomyślałem !!!


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

darekkuku: a co mam (i oni wtedy też) założyć nowy topic ?? po co ?? tak zmniejszamy zaspamowanie forum i nie zwalniamy go (a działa raczej kiepsko)


-- akwa 160L, Biostar Flotor, RO+DI, 6x24W T5, cyrkulacja 2000l/h, sól KENT Marine, LR 25kg Ophiolepis superba, 3x?limak, 9xpustelnik, Z.velifierum, 2xA.occelaris, E.bicolor, A.typicus, Xenia, Rhodactis indosinensis, Lobophyton, Clavularia,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie po to:"chciałem kupić ryby ,napisałem posta a tu "harnas" i "błażej" piszą ja też.......... i wyszło ,że RYBEK NIE MAM!" rozumiesz już:wink


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@darekkuku,

zyjemy w kapitalizmie. Cena czyni cuda.

Wystarczy ze dasz lepsza cene a towar bedzie Twoj.

Ew. wykazesz sie lepszym refleksem.

Jak to mawiaja - kto pierwszy ten lepszy.

To ze pierwszy krzykniesz "chce kupic ..." nie znaczy ze cala reszta bedzie stala z zalozonymi rekoma i czekala az Ty w koncu cos wybierzesz.

Zreszta ...

www.reefshop.pl

rybek do wyboru do koloru.

Jak nie na stanie to na zamowienie.


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale w reef-shop niestety nie mają chyba szczepek

a ja do swojego akwa chciłabym kupować malutkie korale i żeby rosły :D


-- akwa 160L, Biostar Flotor, RO+DI, 6x24W T5, cyrkulacja 2000l/h, sól KENT Marine, LR 25kg Ophiolepis superba, 3x?limak, 9xpustelnik, Z.velifierum, 2xA.occelaris, E.bicolor, A.typicus, Xenia, Rhodactis indosinensis, Lobophyton, Clavularia,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AlMaster czy jak ci tam. Jak coś chcesz kupić to jaki problem byś zamieścił swoje ogłoszenie. Przypuszczam że nie umiesz czyli cienko u ciebie z kompem. Stul więc gębę w piasek jak moje rozgwiazdy i nie wywołuj zbędnych dyskusji, nie psuj fajnego forum, poproszę admina by ci IP zablokował a na razie w imieniu wszystkich żegnam cię ozięble z dodatkiem ironii bo do nas nie pasujesz.


450L + 200 SUMP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włodek, na razie to ty zachowujesz się lekko nie na miejscu. Idź się prześpij, i naucz się kultury chłopie.

Przemyśl to sobie.

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej, hej nie chciałem wywoływać tutaj żadnej kolejnej wojny.dajmy już temu spokój,koniec!


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie. Proste ogłoszenie KUPIĘ a czytam tu setki bzdur nie na temat. Nie macie co sprzedać to po co zabieracie tu głos . To mój konkretny post z zapytaniem o konkretne rzeczy. Jak go nie rozumiecie to nie piszcie nic. Tysiąc odpowiedzi nie na temat. Jak chcecie sobie pogadać to macie GG Ja na waszych postach bzdur nie piszę i jeszcze ktoś tu pisze, że ja nie na miejscu. !!!!!!!!!!!! Kolego Ja chcę kupić – „ty nie mieć sprzedać to czytaj następne ogłoszenie”.

WP


450L + 200 SUMP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jesteś trochę za nerwowy.. Take it easy dude..

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.