Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hello,

Na dzień dzisiejszy posiadam jedną rozgwiazdę - piaskową. Ale myślę coby urozmaicić zbiornik właśnie o kolejnego takiego zwierza, rzecz jasna, innego niż Archaster. Mógłby ktoś coś polecić? Ważne żeby się chowało, więc żadna fromia itp.

Pozdrawiam

Gotter


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asteriny się będą chowały, i to jak piknieee... :p

Te stwory są całkiem wytrzymałe.


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuuu, niech no tylko pabianicki Piotrek to przeczyta, ale będziesz miał krechę...

Takie cuś jak z linka, ino czerwone, padło mi w tempie ekspresowym 2x (i nie jestem przypadkiem odosobnionym).


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toć pytam właśnie co by nie robić scen :D A Piotr Pabianicki czemu ma mnie bić :)


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobacz jaką łądna ja mam :)201103202217kopiowanie.jpg


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tomiooo, jest cudowna, go on... :)


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A za brzydkiego padalca :D

O, takie jak u Tomka właśnie na rafę ekspresem wybyły.


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cooo, gdzie? Przeczytaj uważnie... :lol:


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Darek1oo wieść gminna niesie o tym że nie da się jej utrzymać w akwarium dłużej...


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cooo, gdzie? Przeczytaj uważnie... :lol:

Lizus :clowning

Może to kwestia dostawy, "partii" zwierzaków, ale część rozgwiazd jest naprawdę wrażliwa.

IMHO warto poczekać i kupić gwiazdkę po kwarantannie.

Edytka: moje rozgwiazdy (a przynajmniej jedna) były jednak z gatunku Fromia milleporella, a nie Linkia.


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie serio, właśnie po to założyłem topic, widziałem kiedyś tą Linkię w sklepie, no radziła sobie miesiąc, a jak wiadomo w sklepach bywa różnie. No i nie mam pewności czy po miesiącu ktoś jej nie kupił. Znikła. A naczytałem się troszkę, i wiem że niektóre gatunki, często spotykane w sklepach nie wyżyją choćby skały #$%@%... Chciałem coś czerwonego, i żywego, ale z kolei nic na siłę. Nie będę kupował co 2 miesiące rozgwiazdy żeby "ją mieć" bo to kompletnie bez sensu, ani na to mnie nie stać...

Edytka : brzydkie padalce wróciły, żeby nie było ;)


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sklepie im latwiej, bo zmieniaja co chwile skale na nowa.

Czerwona byla, niebieska byla...

Piskowa jest.


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem swoją w RS, świadomie ryzykowałem bo wiedziałem że nimi różnie bywa ale są piękne, w sklepie była ok 2 miesiące, u mnie żyje już ok 3-4 miesięcy.

PozdrT


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sklepie im latwiej, bo zmieniaja co chwile skale na nowa.

Czerwona byla, niebieska byla...

Piskowa jest.

A możesz powiedzieć ile mniej więcej się uchowały? I czy znasz dokładnie ich nazwy" Tak z ciekawości pytam, bo jak u Ciebie nie uchowały, to nawet nie mam co podchodzić do tematu. A piaskowa też jest już długo i nie wygląda na cierpiącą.

ja kupiłem swoją w RS, świadomie ryzykowałem bo wiedziałem że nimi różnie bywa ale są piękne, w sklepie była ok 2 miesiące, u mnie żyje już ok 3-4 miesięcy.

PozdrT

Czyli już troszkę jest... No ciekawe co to będzie...


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce przesadzac, ale chyba dluzej niz 4 miesiace w 500 l zbiorniku ich nie utrzymalem. Skala byla bardzo stara. Z poczatku to wygladaly nawet dobrze, pozniej chudly, ubywalo kawalek nogi i to juz byl znak, ze sie koncza. Szkoda, bo zawsze mi sie podobaly. Slyszalem przypadki, ze u niektorych ta sztuka sie udaje, moze musza przejsc okres kilku miesiecy i zdaza sie przestawic na to co jest w akwarium, ale ja nie potrafilem ich dlugo utrzymac i calkowicie zrezygnowalem z kupowaniem nowych.

Na niemieckim forum czytalem wypowiedzi, ze powinno sie sobie dac calkowity spokoj z ich sprowadzaniem.


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Stani, rozgwiazdy wybite z głowy, nie ma sensu męczyć siebie i zwierzaków... Trzeba teraz myśleć nad innym zwierzęciem którego w konsekwencji nie kupię :D

Pozdrawiam!

Gotter


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.