Skocz do zawartości
pio7

(szukam) Działka na mazurach z linia brzegowa jeziora

Rekomendowane odpowiedzi

Rozglądam się za działka na warmi/mazurach, z dostępem do jeziora - linia brzegowa, rekreacyjna, w cenie do 50zł/m2. Mam już jeden typ, byłem i oglądałem, natomiast ciągle szukam i rozglądam się.

Te najfajniejsze są w cenach ok 120-w górę, często odsprzedawane po odkupieniu za niższą cenę :/

Tak pomyślałem że zapytam kolegów i koleżanki z forum.

Może komuś z was trafiła się oferta ziemi z linia brzegową, prosił bym o ewentualne namiary.

Zrewanżuje się weekendem na rybkach suto zakrapianym :p


96448be75505dd17a64fb81e9a8d94c5u771a678.png

550 w obiegu

gg 3606492

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przerabiałem ten temat jakiś czas temu ale postanowiłem odłożyć to na emeryturę (jak dożyję)

Generalnie jest to bardzo ciężki temat. Trzeba jeździć i szukać w każdy weekend.

Jeśli chcesz kupić działkę z linią brzegową za 50 zł/metr to życzę Ci powodzenia - szczerze.

W tej cenie od razu zapomnij - no chyba że rolna - zawsze namiot sobie postawisz :-)

Moi znajomi kupowali działkę przez 3 lata tzn jeżdzili i pytali okolicznych mieszkańców czy ktoś nie ma - tylko tak - bo na rynku nieruchomości to wiesz co jest.

Dowiedz się koniecznie w MPZP co możesz postawić na działce z linią brzegową bo często jest tak że nic i wtedy kiszka.

Polecam Ci skierować poszukiwania na woj. Kuj-POM na pojezierze Brodnickie. Walisz prosto dwupasmówką na Płońsk i odbijasz na Sierpc, Brodnicę - dużo lepszy dojazd z Wawy co jest megaważne. Poza tym piękne okolice, lasy, jeziora

Aha - jak mi się trafi fajna działka za 50 zyla to Ci na pewno o tym powiem :-)))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by komuś obiło się o uszy to proszę o cynk.


96448be75505dd17a64fb81e9a8d94c5u771a678.png

550 w obiegu

gg 3606492

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość michalfa

W okolicach Brodnicy moge Ci poszukać bo często bywam i mam kilku znajomych w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poproszę w takim razie


96448be75505dd17a64fb81e9a8d94c5u771a678.png

550 w obiegu

gg 3606492

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam prośbę o pomoc :)


96448be75505dd17a64fb81e9a8d94c5u771a678.png

550 w obiegu

gg 3606492

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam apel do forumowiczów :)


96448be75505dd17a64fb81e9a8d94c5u771a678.png

550 w obiegu

gg 3606492

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość michalfa

Kolega weterynarz, który dużo jeździ po terenie Brodnickiego Parku robi rozpoznanie. Jak coś będe wiedział to PW dam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy w pobliżu Jeziora coś na mazurach się znajdzie prędzej gdzieś na wsi, jak jest drenowane Pole to góra 5-6 Godzin pracy koparki i piękny staw byś samemu sobie wykopał wtedy byś sam i ryby wpuścił i miał pewność że ci nie uciekną chyba że ktoś by złowił. Ja mam po Ojcu działkę w okolicach Kutna i teraz tylko czekam aż woda wyschnie i się biorę za pogłębianie i poszerzanie Stawu żeby Trawy nie kosić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można i tak :)

Mi zależy jednak na czymś ciut innym.

Dzięki i czekam na ewentualne info.

Pozdrawiam Wszystkich!!


96448be75505dd17a64fb81e9a8d94c5u771a678.png

550 w obiegu

gg 3606492

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.