Skocz do zawartości

Historia edycji

chwialek

chwialek

Pod tym względem obsady rybnej mam zbliżone tendencje. Do czasu delikatnej redukcji raczej nic nowego się nie pojawi.

W zeszłym tygodniu odwiedziłem koralomanie - i coś co mnie bardzo zaskoczyło - w baniakach jest czysto i jasno - niewielki minus za niebieskie oświetlenie LED w przypadku euphylii gdzie muszę zgadywać jaki to będzie miało kolor w bardziej neutralnym oświetleniu... Ceny niektórych korali przytłaczają w porównaniu z wielkością oferowanego odłamu. Jednak po zakupach wróciłem zadowolony z wizyty bo ta "czystość" jest wg mnie miłą odmianą...

chwialek

chwialek

Pod tym względem obsady rybnej mam zbliżone tendencje. Do czasu delikatnej redukcji raczej nic nowego się nie pojawi.

W zeszłym tygodniu odwiedziłem koralmanie - i coś co mnie bardzo zaskoczyło - w baniakach jest czysto i jasno - niewielki minus za niebieskie oświetlenie LED w przypadku euphylii gdzie muszę zgadywać jaki to będzie miało kolor w bardziej neutralnym oświetleniu... Ceny niektórych korali przytłaczają w porównaniu z wielkością oferowanego odłamu. Jednak po zakupach wróciłem zadowolony z wizyty bo ta "czystość" jest wg mnie miłą odmianą...

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.