Skocz do zawartości
luft

HTC Desire vs. Samsung Galaxy S vs. ACE

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

mam do wyboru

HTC DesireSamsung Galaxy SSamsung ACEKtory telefon wybrać? Nie jestem specjalista, a jakis musze wybrac. dzieki za pomoc!


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Galaxy S i jest świetny, fajnie sie pisze i przegląda internet np. nano-reef :p , ale to zależy też do czego chcesz używać :p


Akwarium dwustronne 528L. 110x60x80. Odpieniacz: Deltec APF600. Oświetlenie 240W Ledy (eRybka) Sump 128L 80x40x40 (DSB, glony) Cyrkulacja: Koralia 5, 2xLoc-line 3/4 (NJ 4500)

LS : 30kg LR : 80 kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś miał do wyboru jeszcze HTC Desire Z to bardzo polecam. Klawiatura QWERTY rzeczywista, a nie dotykowe "coś"


130x80x60, Phobos 400 W, "Franek", 2x 6105, Zeovit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam wlasnie desire Z. Sprawdzalam wszystkie te telefony przed kupnem i najlepszy wydaje sie galaxy s. Jednak brak klawiaruty sprawil, ze wzielam htc. Nie moge powiedziec zadnego zlego slowa. Rewelacyjny telefon. Chociaz poprzednia nokia n97 miala z deczka lepsza ergonomie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Galaxy S i nie zamienilbym na zaden inny:) Bawilem sie Acem i troche "scina", ale zalezy co chcesz robic na telefonie:D Jedyny minus jakiego sie doszukalem to brak lampy blyskowej:(


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli juz mialbym wybierac to wybralbym jednak htc,bawilem sie u mnie na sklepie i jednym i drugim i jednak htc jest jak dla mnie wygodniejszy :) pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Galaxy nie ma tylko lampy led flasha jak w przypadku HTC. Reszte parametrow lepsza pod kazdym wzgledem. Wielkosc ekranu, jakosc obrazu Cie powali. Filmy, zdjecia robi super nawet przy aktynice. 8GB wbudowanej pamieci.Ma frontowa kamerke do rozmow przez internet. Jest duzo lzejszy od HTC.Na testach zloil nawet iphona4. Nie wyobrazam sobie innego telefonu no chyba ze HTC EVO z ekranem 3D

Reasumujac odstawisz kompa.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

Ja bym wolał nawet używany iPhone 1 zamiast innego ;)

Ale jeśli jest tak jak mówisz to bierz Samsunga, są najbardziej dopracowane, najlepsze podzespoły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za wszystkie głosy. Telefon przypadnie mojej partnerce :) a mnie wystarczy pierwszy samsung galaxy I5700 lite (tylko musze sprawdzic ile wytrzymuje jego bateria. Jesli slabo to zostane przy nokii E63).

Osobiscie tez skłaniam sie do Galaxy s1 ze względu na procek i duzy wyswietlacz, ktory dla tego typu aparatów jest kluczowy.

Dzieki za opinie!


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety ani Iphone ani HTC czy Samsung bateria nie rozpieszczaja. Ladowanie jak laptopa, ale mozna sie przyzwyczaic. Wylaczajac HSDPA i zmniejaszaj podswietlenie wytrzyma 2 dni.

ps. ja sie zamienilem za HTC wildfire. Kwadratura straszna, ale skonczylo sie gderanie ze ciagle tylko ten telefonami i nano reef.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.