Skocz do zawartości
gopal

atak flavensis na xanturum

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy ustaną ciągłe ataki mojej zebrasony flavensis na xanturum.Wpuściłem go jakies 4h temu do grupki pokolców , hepatus , veliferum, strigosus. Flavensis go wciąż nęka.

Na początku veliferum tez atakowała ale juz się uspokoiła.

Razem z xanturum wpuściłem japonikusa , tutaj o dziwo odbyło sie dość spokojnie.Zbiornik 1200l duzo miejsca do pływania.

Czy to jest normalne zachowanie, boje sie o xanturum bo dostał mocno w kość.Czy jest sens brac go w kojec ?


1250l: 260/75/60 optiwhite + sump, oświetlenie: 2x10x54W= ATI Powermodule Obieg: 2x New Jet 6000 Odpieniacz: Bubble King DeLux Internal 300 Filtracja i cyrkulacja: Tunze - Turbelle Stream 6105: Skała ok 120kg. Start 04.04.2011

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma zasady. Masz duży zbiornik, więc powinny się dotrzeć.


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w kojec to nie ofiare a napastnika, nowy nabytek będzie miał czas na aklimatyzacje w akwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki, czekam do jutra, może faktycznie taka jest kolej rzeczy , zbyt długo czekałem na kolejne pokolce, .za tydzień dołączy spora grupka anthasów red, atmosfera sie zagęści


1250l: 260/75/60 optiwhite + sump, oświetlenie: 2x10x54W= ATI Powermodule Obieg: 2x New Jet 6000 Odpieniacz: Bubble King DeLux Internal 300 Filtracja i cyrkulacja: Tunze - Turbelle Stream 6105: Skała ok 120kg. Start 04.04.2011

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że właśnie są w kwarantannie. Jeśli nie to uważaj, żebyś potem nie płakał...


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja łączyłem żółtego ze scopasem to była wojna przez 24h. - zgaszenie światła nic nie pomagało.

Dopiero oddzieliłem połowę akwa taką kratką DIY żeby ryby nie mogły się szturchać i po kilku dniach już było ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche off topic ale wyglada na to, ze masz calkiem ciekawy baniak postawiony. Czy cos wiecej mozesz o nim powiedziec? Fotki?

Oj ja chyba nawet widzialem kolege w Acra zaraz po dostawie z Niemiec :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.