Skocz do zawartości
nika

Duke Nukem Forever 2011 PC

Rekomendowane odpowiedzi

mało akwarystyczne pytanie :D ale ciekawość mnie zżera.

Czy może ktoś z Forumowiczów, czekał na "Księcia" te naście lat? Może ktoś już nabył i ma swoją subiektywną opinię ?

warto było czekać? warto nabyć?

:)


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ło sodomo! Takiego pytania, zwłaszcza od Pani to bym się nie spodziewał.

Nie, nie warto. Lepiej kupić worek gwoździ i zjeść ;)

Ale "duke nukem 3d" sie zagrywałem, bo można było zobaczyć gołe piersi, a w tamtych czasach to był rarytas :D


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Nie, nie warto. Lepiej kupić worek gwoździ i zjeść ;) ...

ale grałeś Gotterku? naprawdę nie warto? z autopsji piszesz?

...

Ale "duke nukem 3d" sie zagrywałem, bo można było zobaczyć gołe piersi, a w tamtych czasach to był rarytas :D

no właśnie, ja w 3D byłam zakochana i tak się zastanawiam, ale jako argument dla Ciebie, mogę podać, że grafika teraz lepsza więc i lepiej i więcej na pewno widać :p


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, sam nie grałem bo nie potrafię już grać na komputerze, jakoś 2 lata temu utraciłem zdolność :) Przeczytałem kilka recenzji z kolei, bo od kiedy pamiętam miał wyjść duke nukem forever, więc z ciekawości. Nikt nic ciekawego nie powiedział, ale żeby nie było że zawierzyłem tylko internetowi, to kolega grał, i mówił że smutno. Zacytuję "gdyby to nie był duke to bym nawet nie skończył", a że na przestrzeni czasu nasz poglądy na temat elektronicznej rozrywki dość solidnie się pokrywały, uznaję że i mi by się nie spodobało. A czemu nie warto kupić? Potrafię znaleźć dużo zastosowań dla 120 złotych, więc nie, ale oczywiście - moje zdanie. No chyba że ktoś jest hardcorowym wyznawcą, z kolei w tym przypadku by się nie zastanawiał :)

Pozdro :)

Ps. kupkupkupkupkupkupkupkup :evil:


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i właśnie... w sumie jak szybko pozbyć się 120pln to ... pomysłów nie brakuje, ale z drugiej strony to duke. internetowe opinie też przeglądałam, ale pomyślałam sobie, że może tu u nas ktoś już pograł i ma coś do powiedzenia. wiarygodniejsza opinia "naszego" niż obcego z netu :D poza tym i dopytać się można o wrażenia.

stracić pieniądze to jedno, ale boję się rozczarowania. jak kiepsko to wyszło, to wolę nie sprawdzać i pamiętać księcia sprzed lat.

może jeszcze ktoś się wypowie.

:)


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz pograć sobie w grę to polecam Mass Effect (jedyneczka i dwójeczka), to jest gra! Poważnie, jak nie gram, tak w trzecią część zagram, a pierwsze dwie wspominam świetnie. Komandor Sheppard miażdży Duka ;)


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz, to nie tak, że mi się nudzi i mam nadmiar wolnego czasu :) ale za polecenia dziękuję :welcome:

...Komandor Sheppard miażdży Duka ;)

Książe jest tylko jeden :)


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj cieszę się, są tu maniacy Duke Nukem 3D :). Ale niestety po recenzjach i ogólnie po filmikach z gry widzę, że Forever to gra żenująca :thumbdown:

Niestety to nie te czasy gdy Duke był rewolucją...grałem w niego dniami i nocami :p

Chłopakom troche zeszło z tym nowym "djukiem" i przy dzisiejszej konkurencji szkoda na niego wydawać 120 zł, lepiej kupić crysis 2 albo...tak jak Gotter radzi ----> Mass Effect 1 i 2 :) Dla mnie najlepsza gra w jaką grałem :):unworthy: czekam na trójkę jak na zbawienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

Te gry które pamiętamy robili maniacy z pomysłem, dlatego były świetne.

A teraz robi to korporacja i ktoś rzuca pomysł - wydamy sequel Duke Nukem bo to znana marka i zarobimy.

Następnie korporacja daje ogłoszenie w gazecie i zbiera informatyków z ulicy którzy miesiącami dłubią przy przeciętnej grze FPS, która nigdy by nie zaistniała gdyby nie logo 'Duke Nukem'.

To samo zrobili z Civilization, Falloutem i resztą gier przy których siedziało się całymi miesiącami.

Identyczne zjawisko obserwujemy w świecie muzyki czy filmu :thumbdown:

Ale niedługo Battlefield 3 (zakładamy klan? zrzutka na serwer :D )a potem Diablo III ;)

120zł szkoda dać za kiepską grę ;) Najbezpieczniej zassać z torrenta, a jak się spodoba to kupić - wspierając w ten sposób pomysłodawców. Ciii :whistle:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuję Panowie za głosy. cóż, pomyślę jeszcze co zrobić. w sumie "chwilkę" czekałam to mogę i jeszcze chwilkę poczekać.

i powtórzę, że pieniądze to jedno ale rozczarowania się boję, które zabiłoby tą legendę.

bo dziś w zasadzie, grafikę mamy praktycznie w każdej grze. ale pomysł/klimat jest już rzadkością.

edit:

Fallout 1 i 2..... :crybaby: to były czasy.

Wracając do duke`a chyba jest demo ?

no właśnie chyba nie ma, albo ja znaleźć nie mogę. jedynie traillery.

@kapitan, torrenty nie wchodzą w rachubę. o ile przy filmach czasem się złamię, to przy grze nigdy :D

to cała ceremonia, zakup, pudełko i te sprawy... i nieważne czy gra jest dla mnie czy dla synka, ceremonia zawsze ta sama :D

Edytowane przez nika
uzupełnienie (wyświetl historię edycji)

130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@october_rust, dziękuję !

ja na steamie mam konto :D więc obadamy, obadamy :D

edit:

... Nawiasem mówiąc ta gra dla mnie jest beznadziejna:)...

dopiero doczytałam :D ale beznadziejny był/jest 3D? czy ta nowość?

Edytowane przez nika
uzupełnienie (wyświetl historię edycji)

130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nika,

jak obadasz to daj znać, mam zamiar kupić go na ps3, na PC nie potestuję bo mam za słaby.


Nareszcie wracam i jestem gotowy do startu :)

Nowy biały ReefMaster z wbudowaną lampą LED WiFi Illumination Prime + automat RW-4 + dolewka TUNZE 3152 + UV3W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie się pobiera :) myślę, że jutro coś będę mogła powiedzieć. ale to tylko demo...


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja prawie przeszedłem cała gierkę :-))

I wrażenia chmm średnie , wszystko ładne i pokazane jak na tacy , grafika kiepska , klimat średni .

Gdyby nie to że gram raz na dwa lata jak mi coś się przypomni to bym zakończył tą grę po 15 minutach.

Myślę że nie warte tej kasy.


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konrad, a grałeś na? PC czy konsoli? bo tą kiepską grafiką to mnie zaskoczyłeś, a dodać do tego resztę, to przestaje to różowo wyglądać :crybaby:


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pc - przecież napisałem że gram co 2 lata jakbym miał konsolę to nie miałbym czasu siedzieć 12 godzin dziennie na nano-reef :-)


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...przecież napisałem że gram co 2 lata jakbym miał konsolę to nie miałbym czasu siedzieć 12 godzin dziennie na nano-reef :-)

wiesz, wszystko kwestia dobrej logistyki, mówię z autopsji :harhar:


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe :-)

widocznie kiepsko u mnie z tą logistyką :-)) Cierpię na wieczny brak czasu.


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tak, pierwszy Duke to moja młodość i zagrywanie się u kumpla:)

Ostatnia wersja nie podoba mi się niemal wcale i ze względu na całokształt i ze względu na grafikę. Szkoda na to czasu..

wracam do Black Ops:) - nawiasem mówiąc tez gry dość przeciętnej, ale lubię w nią popykać jak wolna chwilę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm. Co wy macie z tą grafiką? Nie gram już teraz w nowe strzelaniny czy RPG bo mi się nie chce, ale nowego Duke'a mam z sentymentu, i dla mnie grafika jest w porządku, choć pewnie odstaje od nowych produkcji, skoro tak piszecie :) - ale widać co ma być widać, i już :).

(Przypomina mi grafikę z gry sprzed paru lat, która wtedy była za te grafikę chwalona :), choć nie pamiętam tytułu, w każdym razie było to o kolesiu który miał za zadanie zwiać z więzienia na jakiejś planecie, taka sci-fi więzienna nawalanka :). Aaaa, nie pamiętam. Chyba jakieś imię lub nick + słowo Escape w tytule :))

Enyłej, nowy Książe jest zabawny i nabija się z innych tytułów, podobają mi się odniesienia do Half-Life :). Jeśli oczekuje się wypasionego ambitnego shootera w typie Call of Duty to nie ten adres. Ale dla zabawy można sobie alienów porozwalać. Z tym że nie za 120 złotych, ale gdy cena zejdzie do 49,99 ( a pewnie zejdzie niebawem) lub niżej to spokojnie polecam.

No i na moim średniawym kompie (AMD Athlon II X3, 4 GB RAMu, Radeon HD 5750) wszystko popyla na najwyższych detalach bez najmniejszego zająknięcia. Czego nie mogę powiedzieć o innych, na przykład The Sims 3 córki ;-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak, demko się ściągnęło i troszku pograwszy :) nie tyle ile bym chciała, bo walka o kompa była :D ten synka jest lepszy, chociaż spróbuję i na laptopa ściągnąć :D

Może jestem inna/tępa/mniej wymagająca lub za stara :D ale mi się nawet podobało. przynajmniej w demku, troszkę starych klimatów dało się wyczuć, sam początek to taki refresh DN3D. i co do grafiki też nie będę narzekać, nie jest to może typowo konsolowy obraz ale ja problemu nie widzę. i postąpię podobnie jak @ZenonPL

...Enyłej, nowy Książe jest zabawny i nabija się z innych tytułów, podobają mi się odniesienia do Half-Life :). Jeśli oczekuje się wypasionego ambitnego shootera w typie Call of Duty to nie ten adres. Ale dla zabawy można sobie alienów porozwalać. Z tym że nie za 120 złotych, ale gdy cena zejdzie do 49,99 ( a pewnie zejdzie niebawem) lub niżej to spokojnie polecam. ...

z którym się zgadzam :welcome: . Kupić na pewno kupię, ale za chwilkę jak będzie tańsza. a mam wrażenie, że cena dość szybko poleci, bo młodszemu pokoleniu nowy Książe mniej chyba przypadnie do gustu.

Nika,

jak obadasz to daj znać, mam zamiar kupić go na ps3, na PC nie potestuję bo mam za słaby.

@GSJ, nie wiem jak bardzo lubiłeś DN3D, no i nie wiem jak szybko "lecą" ceny w nowościach na PS3. ja 3D bardzo lubiłam i DNF też chcę mieć, ale ... poczekam aż cena się troszku zmieni :D


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Nika, nie czekam, kupię. filmik Kapitana mi wystarczy. Na konsole i tak ceny szybko nie spadną. No chyba że trafię na aukcji używaną.

pozdrawiam


Nareszcie wracam i jestem gotowy do startu :)

Nowy biały ReefMaster z wbudowaną lampą LED WiFi Illumination Prime + automat RW-4 + dolewka TUNZE 3152 + UV3W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.