Skocz do zawartości
piona

co jest graneIII

Rekomendowane odpowiedzi

Kypiłem xenie ładnie rosła itd.. postanowiłem jako pierwszą rybe wpuscic coś z garbikowatych no i szlak mnie trafia .Ta ryba opiepszyła prawie całą xenie i to tak ją ciągnie za ramiona aż wyrywa z miejca w którym była umiejcowiona .Rybka ma gdzieś koło 3.5 cm ma jaskrawy żółty pas biegnący po lini grzbietowej i jaskrawo niebieskie płetfy.Srodek ryby koloru raczej kremowego Co mam, zrobić??? Mam pare innych koralów i wszystko ok:((:)(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj nazwe tej rybki albo zob zdjecieJeszcze sie nie spotkalem aby garbiki zjadaly koralowce

sa dwa wyjscia albo usunac tego garbika albo zostawic go i niech je xenie jak mu smakuje wybor nalezy do ciebie

Pozdrawiam


170x60x60 220x90x70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

garbiki to strasznie glupie i wredne ryby - u mnie tez podgryzal xenie, ale niestety ja bylem szybszy:):):)radze pozbyc sie ryby i kupic cos innego


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta ryba jest nienachlana ciągle by jadła .A jak ją złapać jak ona sie chowa za skałami????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro masz pare innych "koralów", to szkoda ich - musisz wyjac skale i zlapac garbika, innego wyjscia nie ma


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli ci go nie szkoda to kup młu haczyk, troche żyłkji. ryba zazwyczaj przeżywa a nie trzeba demolować akwarim


800l:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no fajnie-siedziałem teraz przed akwa z haczykim ochotkowym :) na koncu część krewetki i wielkie nic .TERAZ zobaczyłem że ta ryba wcina resztki glonów nitkowych .Czy tak robią garbiki????????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piona, z gruntu trzeba lapac, dzwoneczek na szczytowke i jazda :)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że się tego tak nie zrobi -za małą ma morde A wspomne że wedkuje z 15 lat-nie dzwoneczek to stara metoda, jak już do swingtip-czyli złamana szczytówka:):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe klipsnij zdjecie siebie siedzacego z wedka nad akwarium:)

probowales pulapką z plexy?


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak to rozgrysc??Nie mam pewnosci ze przestanie,jest to moja pierwsza rybka i pieknie sie chowa zal ją mi wypieprzyć z baniala Ale :lampka jak dokupie inną to może troche bedą sie ganiać to da xeniom spoko.CZY ONA JUŻ TAKI MA CHARAKTER???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dolozenie moze pomoc, ale nie musi :). ja mam kilka tych niebiesko - zoltych i faktycznie caly czas spedzaja tlukac sie miedzy soba, nie zwracaja uwagi na nic innego oprocz walki o terytorium. ale rownie dobrze mozesz dolozyc sobie kolejnego obgryzajacego szkodnika. btw - sprzedawca poradzil mi zeby nie kupowac pojedynczego egzemplarza tylko conajmniej 2-3. mozliwe ze wlasnie dlatego.


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.