Skocz do zawartości
Iceberg

Lampa Led

Rekomendowane odpowiedzi

...Witam...Jako ze moje akwarium ma miec troche niekonwencjonalne oswietlenie,wynalazlem taka lampe http://cgi.ebay.com/Mini-Aquarium-Coral-Reef-Tank-LED-Grow-Light-50-Watt-/200571251304?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item2eb2fa6a68 ...cena bardzo dobra a potrzebuje czegos takiego do oswietlenia tylko kawalka akwarium,wzmocnionymi spotami...Jakbym umial to zrobilbym lampe sam ale w moim przypadku pozostaje tylko kupienie gotowej z mala iloscia wattow...Zaznaczam ze nie chce miec mocno oswietlonego zbiornika ze wzgledu na obsade LPS...Pozdrawiam...


Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafal ta lampa wyglada tak samo jak ta z e-rybki.Obudowa ta sama,wentylatory i panel tez.Ja mam wlasnie ta z e-rybki,tylko ze wieksza i jestem bardzo zadowolony.Swieci naprawde "ostrym" swiatlem a i korale sa zadowolone.Jedyny mankament tego oswietlenia (w moim przypadku) jest taki, ze ja mam 3 wentylatory i chalasuja troche za bardzo.Nie grzeje wody jak T5 czy zarniki, wiec moim zdaniem to dobry wybor.

Edytowane przez nika
pkt. 8 Regulaminu (wyświetl historię edycji)

4284_4296.png

Akwa 60x60x60 + 40L sump,oswietlenie LED 120W plus 4x24W T5,cyrkulacja Tunze 2x6055,Red Devil Cone Protein Skimmer RDC-850,obieg Rio plus 2100L,40kg LR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Bede musial pomyslec bo tych ledow na ebay'u jest od groma,ale ta jaks mnie nakrecila...


Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.