Skocz do zawartości
BeRsErK

Wycena zlecenia na solniczkę

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Pytanie do kolegów i koleżanek z forum - mam zamiar zamówić baniak ale nie chcę aby szklarz na mnie zarobił więcej niż powinien ;]

Wyceńcie proszę:

Szkło 55dł.x60szer.x40wys. przód(55x40) i jeden z boków OW, grubość szkła 8mm.

W baniaku panel 12cm z 3 przegrodami(25-15-15, grzebień + otwór na pompę.

Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest tak oczywiste,bo to co kosztuje w Wawie 100 zł to u nas 60 zł,ale chyba nikt z tego powodu nie przemierzy połowę Polski.Poza tym są różni fachowcy i czasem lepiej więcej zapłacić.Koledzy z twojego miasta na pewno doradzą do kogo pojechać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko około 300zł


108l z panelem+HQI 70w 13000k Aqua medic + Ati Actinic 20 000k 24w +9kg LR+LS Odpieniacz-DIY 1200l/h+jvp-101 3000l/h +obieg-600l/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie chcę aby szklarz na mnie zarobił więcej niż powinien ;]
i dlatego w tym kraju jest jak jest... Sorki za OT

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze powiem,ze stolarz,który ma malutką firmę zadowoli się na przykład 20 zł,ale już w dużej firmie potrzeba 200 zł bo koszta są inne i tu nie można założyć,że chciałby za dużo zarobić.Inna sprawa to fachowość i dokładność wykonania.Baniak to podstawa i najtańsza rzecz w akwarium,na tym nie oszczędzaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka prawda, że było już kilka tematów gdzie koledzy wydali kupę kasy a potem się okazało, że szklarz ich zwyczajnie naciągnął a baniak wcale nie został zrobiony tak super. Dobrze orientacyjnie wiedzieć ile to może kosztować.

Na swojej pasji nigdy nie oszczędzałem ale też nie oznacza to, że mam gdzieś czy zapłacę 300 czy 1300 ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za swój baniak 100x50x50 z kominem trójkątnym,z trzema otworami pod śrubunki ,przód i jeden bok opti,szkło 8mm ,zamawiane w sklepie(teraz marki) zapłaciłem 480 pln.


100x50x50(przód opti)+sump 72l,odpieniacz APF600,obieg nj2300,cyrkulacja jebao wp40+koralia3+koralia4,oświetlenie led cree 144w diy,auto dolewka diy,25kg LR,18kg LS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.