Skocz do zawartości
Adrian Piwnicki

Patrzcie jaką skałę znalazłem!

Rekomendowane odpowiedzi

domyślam się że chodzi o transport, a z tym chyba kiepsko do Polski :/


-- akwa 160L, Biostar Flotor, RO+DI, 6x24W T5, cyrkulacja 2000l/h, sól KENT Marine, LR 25kg Ophiolepis superba, 3x?limak, 9xpustelnik, Z.velifierum, 2xA.occelaris, E.bicolor, A.typicus, Xenia, Rhodactis indosinensis, Lobophyton, Clavularia,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze stanów około 5-6$/kg + opłaty lotniskowe + vat.


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba sobie żartujesz - no chyba że mówisz o transporcie gumofilcy lub urządzeń do renowacji kapeluszy.

Sprawdź sobie przesyłki TD flash / live animals

A inaczej nie wyślą Ci skały( i zwierzat w ogóle) - pomijając fakt, że ze stanów nie kupisz prywatnie bez Citesów - i musi je mieć ekporter i importer.(nie wspomnę o zezwoleniach od Głównego inspektoratu Weterynarii)

A jeśli nie żartujesz - to już dziś zamawiam u Ciebie 1000kg skały - za cargo zapłace gotówką na lotnisku w Polsce 2000$ plus dam Ci 500$ za kontakt(lub fatygę - jak to sobie nazwiesz, bez różnicy).

I z chęcią poznam linie które dają takie ceny - bo prawie wszystkie już przerobiłem(AirFrance, Lufthansa, KLM) - wszytskie które są w stanie dać sensowną cenę.

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mówie o cenie skału u dostawców w indonezji wiadomom że trzeba doliczyć opłaty które 2,5 krotnie przerosną jej wartość,czena skałyze wszystkimi opłatami bez mażutu wacha się w granicacz 22 do 25 pl za kila


800l:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ma ktos z was kontakt z jakims sprzedawca skaly z indonezjii?? fakie sa minimalne zamowienia??


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to tak jak ja rozmawiałem z tym gościem z tej strony

www.qulf-viev.com i chce za skałe od 250 kg czyli 500 funtów 3 dolary niezależnie od jakości + 1 dolar przesyłka za kilogram ma wszystkie poapiery które sa potrzebne z naszej strony nie sa potrzene zadne citesy on wystawia a zgodnie mi z wiadomą mi wiedza na żywą skałę w polsce sprowadzaną ze stanów nie sa wymagane citesy tylko ichny odpis lekarza weterynari jak ktos zna english tak jak ja to niech se poczyta moja korespondencje czyli od dołu do góry a nie na odwrót :)

Are you close to warsaw that maybe the only airport to bring it into, but I can tell you your going to have to hook up and do some wholsaleing cause the hassle involed with just a few hundred lbs is not worth al the work > We will have to go throught fish and wild life and customs DAle

----- Original Message -----

From: Mateusz

To: Dale Barger

Sent: Thursday, July 21, 2005 3:58 PM

Subject: Re: Your Goods

ok i was horrified this price 1000$ for only the transport. Thanks god that you said there could be some cardo wchich will be about 300 uffff... :D

----- Original Message -----

From: Dale Barger

To: Mateusz

Sent: Thursday, July 21, 2005 7:11 PM

Subject: Re: Your Goods

HI, I called DHL , they said 975.00 us dollars for 100 lbs try finding a broker on line here in tampa florida that can get aircargo flight with Delta or one of the other airlines to ship it . Should be around 300.00. DAle

----- Original Message -----

From: Mateusz

To: Dale Barger

Sent: Thursday, July 21, 2005 4:34 AM

Subject: Re: Your Goods

No problem The rock wiill be the best selected pieces and most covered ??? The price for most covered is 500 dollars???

My adress

Mateusz Myszkowski

City łeba

Str Morska 5

Poland

----- Original Message -----

From: Dale Barger

To: Mateusz

Sent: Thursday, July 21, 2005 12:42 AM

Subject: Re: Your Goods

I will need you r address to get a price quote on DHL here is a picture of the rock ..Now since you r only getting the 100 lbs its back to 500.00 us dollars and the charge for DHL..DAle

----- Original Message -----

From: Mateusz

To: Dale Barger

Sent: Wednesday, July 20, 2005 5:47 PM

Subject: Re: Your Goods

Ok you have export permision and only this is needed in my country on airport on my end would be only vet and he looks on the package and everything is done. I only should pay now for package and the shipment at my side tax and i think fedex is to busy the cheapest is DHL i think you sad so :) Give the price for the 100 lbs of highest deco rock and shipment and i will pay due PayPal i have your e-mail so i will give you whole amount and please could you guve me the photos of some deco rock wchich you have at your shop or facility ???

----- Original Message -----

From: Dale Barger

To: Mateusz

Sent: Wednesday, July 20, 2005 8:50 PM

Subject: Re: Your Goods

The easiest way to do this is pay a shipping broker on you r end or mine to take care of the customs etc. Do a search in the tampabay area for a shipper broker and see what they will charge for there work involved I have a export permit.. DAle

----- Original Message -----

From: Mateusz

To: Dale Barger

Sent: Wednesday, July 20, 2005 1:33 PM

Subject: Re: Your Goods

ok i know now everything i would take whole 500 lbs but i dont have enought place in my shop aquariums now. Could we make so i will take 100 lbs for a probe to see how looks the deco rock and is it good shoping i would take more to my Saltwater Tanks shop. ou said that it makes much paperwork so i can pay 4 your time and the all paperwork... And please give me some photos?? Of the rock wchich you ship??

----- Original Message -----

From: Dale Barger

To: Mateusz

Sent: Wednesday, July 20, 2005 6:16 PM

Subject: Re: Your Goods

HI, the price is 3.00 per lb over 500 lbs . Take a minute and check into flights out of tampa florida.Dale

----- Original Message -----

From: Mateusz

To: Dale Barger

Sent: Wednesday, July 20, 2005 5:46 AM

Subject: Re: Your Goods

Now the second question if i would take 500 lbs of rock or more the price would change ???

----- Original Message -----

From: Dale Barger

To: Mateusz

Sent: Tuesday, July 19, 2005 11:16 PM

Subject: Re: Your Goods

HI, for the amount of paper work involed the minium is 500 lbs and it would take at least 2 days or more plus customs to get there. And shipping would be around 500.00 for the 500 lbs using DHL.....DAle

----- Original Message -----

From: Mateusz

To: Dale Barger

Sent: Tuesday, July 19, 2005 1:42 PM

Subject: Re: Your Goods

if i would take 100 lb of deco live rock it is posible to ship it to Poland below i give you my adress to calculete the shipment i will pay for everything using Pay Pal

Please reply ASAP

Tank you !!!

----- Original Message -----

From: Dale Barger

To: Mateusz

Sent: Tuesday, July 19, 2005 3:01 PM

Subject: Re: Your Goods

Only in large volume . DAle

----- Original Message -----

From: Mateusz

To: dbarger@gulf-view.com

Sent: Tuesday, July 19, 2005 7:37 AM

Subject: Your Goods

I have only 1 question do you send your goods to Worldwide i mean Europe ???


Baniak 600l stojaknierdzewka sump 300 litrów 2T8 Arcadia 7T5 3JBLMarineBLUe 2solarnatur 2solarMarineDay 2pompy7000l hailea+4000lviaqua 40 kgsolitropicmarin,testyUSA, filtrRO/DiBlueUSA 40kg Żywy Piach 120LR + 40 DeadRock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

częsci e-maila nie dałem poniewaz tam już niestety zrezygnowałem poniwaz chciałem kupić 50 kg gdzie za sam transport miałem zapłacić 1500 zł :D


Baniak 600l stojaknierdzewka sump 300 litrów 2T8 Arcadia 7T5 3JBLMarineBLUe 2solarnatur 2solarMarineDay 2pompy7000l hailea+4000lviaqua 40 kgsolitropicmarin,testyUSA, filtrRO/DiBlueUSA 40kg Żywy Piach 120LR + 40 DeadRock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie w tym problem iz nie mam takiej możliwości poniewaz potrzebowałbym 2000$ na skałę tylko kto mi da 2000$ na skałę może pujde do banku PKO mają teraz ciekawą pozyczkę jak nie oni to mojemu znajomemu w Pubie i Domu bedę zakładał akwa 1200 i 400 litrów to sie pomysli narazie ta oferta jest aktualna do końca jesieni bo w zimę nie eksportuje skały :D


Baniak 600l stojaknierdzewka sump 300 litrów 2T8 Arcadia 7T5 3JBLMarineBLUe 2solarnatur 2solarMarineDay 2pompy7000l hailea+4000lviaqua 40 kgsolitropicmarin,testyUSA, filtrRO/DiBlueUSA 40kg Żywy Piach 120LR + 40 DeadRock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli jak składamy sie na skał czy nie ?? trzeba znależć jakiegoś zaufanego goscia który by dał swoje wszystkie dane albo przez jakiś sklep który by się tego podjął najlepiej AQUARIUS ten człowiek poprostu wymiata w US-englisz przecież to polski amerykanin można by było się do niego zwrócic ale trzeba by byłowyłożyć odrazu kasę ! tak bynajmniej się mi wydaje ??


Baniak 600l stojaknierdzewka sump 300 litrów 2T8 Arcadia 7T5 3JBLMarineBLUe 2solarnatur 2solarMarineDay 2pompy7000l hailea+4000lviaqua 40 kgsolitropicmarin,testyUSA, filtrRO/DiBlueUSA 40kg Żywy Piach 120LR + 40 DeadRock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak patrząc na to wszystko to już widze tak ja 50 kg - 100 funtów + 50gk błażeja 200 funtów + 20 kg zarazonego to razem mamy 240 funtów jeszcze kilka osób i mamy 500 funtów :D


Baniak 600l stojaknierdzewka sump 300 litrów 2T8 Arcadia 7T5 3JBLMarineBLUe 2solarnatur 2solarMarineDay 2pompy7000l hailea+4000lviaqua 40 kgsolitropicmarin,testyUSA, filtrRO/DiBlueUSA 40kg Żywy Piach 120LR + 40 DeadRock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to sa juz wszystkie koszty??Czy jeszcze trzeba cos placic na lotnisku >>weterynarz i te inne sprawy??


170x60x60 220x90x70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.