Skocz do zawartości
qba25

problemy z laptopem ??

Rekomendowane odpowiedzi

witam,moze ktos mial juz podobny problem i wie jak go rozwiazac,,nie chca mi sie otwierac niektore strony internetowe a w szczegolnosci NR :( ,niektore tematy nawet jesli sie juz otworza to sa strasznie rozciagniete w dol, a te gdzie jest duzo zdjec to sie wogole nie otworaja,cos z tym mozna poradzic ??dodam ze dopoki nie wyjechalem na urlopik w gory wszystko bylo cacy, tam po polaczeniu przez wifi cos sie podzialo ale myslalem ze to wina slabego neta jednak nawet po powrocie mam to samo,dodam ze kompa przeskanowalem nortonem i nic nie wykryl,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a historie wyczyściłeś? Za duzo siedzisz na NR :D odświeżasz... wiec trzeba co jakis czas usuwać historie, ciasteczka. Mam nadzieje ze pomoze! Pozdro!


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładam sie o piwko że masz IE, jeśli wygrałem to..... albo wgraj firefoxa albo zrób update IE.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to Skoczku jestem ci winny dobre pyfko :) wgralem firefoxa i smiga :)dzieki i pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe :)

Problem jest w wersji Twojej IE, jest to 7.0 albo niżej. Stąd problemy :)

A piweczko wychylimy może na jakiś zlocie albo coś takiego, tak czy siak pozdrawiam :thumbup::coffee:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,moze ktos mial juz podobny problem i wie jak go rozwiazac,

Najpierw napisz jakie masz parametry wody ;):D


d4de0a021b7dcb2f19d2db8c778d364fu426a393.png

Wreszcie zdymisjonowana.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw napisz jakie masz parametry wody ;):D

A ja myśle że to wina Po4 :thumbsup:


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:) tez tak na poczatku pomyslalem ale stawialem na no3 i niskie zasolenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.