Skocz do zawartości
Moonalisa

Golf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy ktos z obecnych na forum gra ? Przymierza sie do gry ?

Jezeli jestes uzalezniony od kija i pileczki daj znac na pw, moze umowimy sie na runde :)

Pzdr

Moonalisa

HCP 11.2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Nie pisz,ze masz HCP 11 bo nikt z Tobą nie zagra:)

pozdr


600 litrów , w obiegu 750 l, , LR 70 kg, PS Hyperion , Franek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Nie pisz,ze masz HCP 11 bo nikt z Tobą nie zagra:)

pozdr

Chcialem polaczyc dwie pasje.

Wiem, ze wsrod klientow acropory jest 4 zapalonych golfistow, niestety nie wiem ktorzy to..

Myslalem, ze moze na forum "ich" znajde

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam HCP 10

na pierwszych dwóch dołkach:)

pozdr


600 litrów , w obiegu 750 l, , LR 70 kg, PS Hyperion , Franek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam HCP 10

na pierwszych dwóch dołkach:)

pozdr

Bedac szczerym, nie wiem jak to rozumiec - domyslam sie, ze grasz slabo badz dopiero sie uczysz.

Generalnie nie wiem czemu w Polsce demonizuje sie "ten" sport...

Obiegowe opinie sa takie, ze albo to sport dla dziadkow, albo dla zamoznych.

Ani jedna ani druga opinia nie pokrywa sie z rzeczywistoscia.

5 godzinny spacer wsrod zieleni, dajacy duzo satysfakcji za 100zl to nie ekstrawagancja.

3 koszyki na drive'ingu potrafia mnie zmeczyc bardziej niz godzina tenisa

komplet kijow dla poczatkujacego ca 300zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie wiem czemu w Polsce demonizuje sie "ten" sport...

Obiegowe opinie sa takie, ze albo to sport dla dziadkow, albo dla zamoznych.

Ani jedna ani druga opinia nie pokrywa sie z rzeczywistoscia.

5 godzinny spacer wsrod zieleni, dajacy duzo satysfakcji za 100zl to nie ekstrawagancja.

3 koszyki na drive'ingu potrafia mnie zmeczyc bardziej niz godzina tenisa

komplet kijow dla poczatkujacego ca 300zl.

Media kreują takie wrażenie - chyba nie ma co do tego wątpliwości, mam na myśli kwestie zamożności. Ale tak na serio, żyjemy w kraju w którym ludzie zarabiają często po 1600 zł, 200 zł miesięcznie na samo chodzenie, do tego kije, piłki, dojazd - pola golfowe nie są na każdym rogiem, sprawia, że nie jest to takie znów tanie ...


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Leon

300zł ? wow - bardzo dobra cena. Jestem ciekaw jak wyglądają cenowo lekcje gry w PL ?

Czasem się przejdę dla sportu i zabawy na "driving range" ale na pole się prędko nie wybieram bo mi słabo idzie :)

Sport dla każdego - tutaj w Irlandii bardzo popularny i grają wszyscy - i starzy, i młodzi, i biedni i bogaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Media kreują takie wrażenie - chyba nie ma co do tego wątpliwości, mam na myśli kwestie zamożności. Ale tak na serio, żyjemy w kraju w którym ludzie zarabiają często po 1600 zł, 200 zł miesięcznie na samo chodzenie, do tego kije, piłki, dojazd - pola golfowe nie są na każdym rogiem, sprawia, że nie jest to takie znów tanie ...

Ja nie powiedzialem, ze to sport pokroju ping-ponga. Staralem sie powiedziec, ze ten sport nie jest demonicznie drogi przypisany jedynie do dziadkow ze zlotymi sygnetami.

Z drugiej strony patrzac - jaka osobe z dochodem miesiecznym w wysokosci 1600zl stac na akwarium morskie ?

300zł ? wow - bardzo dobra cena. Jestem ciekaw jak wyglądają cenowo lekcje gry w PL ?

Czasem się przejdę dla sportu i zabawy na "driving range" ale na pole się prędko nie wybieram bo mi słabo idzie :)

Sport dla każdego - tutaj w Irlandii bardzo popularny i grają wszyscy - i starzy, i młodzi, i biedni i bogaci.

W Irlandii sa "Public golf course" i ceny sa bardzo przystepne. W Polsce z powodu braku pol publicznych i ilosci graczy nie jest to sport powszechny.

Odpowiadajac na Twoje pytanie, lekcje z PRO sa w cenie od 100 do 200zl..

Pzdr

Edytowane przez nika
pkt. 6 Regulaminu (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dieter25

Nie trzeba zarabiać 7000zł żeby mieć akwarium morske

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie powiedzialem, ze to sport pokroju ping-ponga. Staralem sie powiedziec, ze ten sport nie jest demonicznie drogi przypisany jedynie do dziadkow ze zlotymi sygnetami.

Z drugiej strony patrzac - jaka osobe z dochodem miesiecznym w wysokosci 1600zl stac na akwarium morskie ?

Np człowieka który ma pico rafę 30l z jedną skałką z zoasami :) Myślę że da się spokojnie takie akwarium poprowadzić z taką pensją :)

A do golfa, no niedostępność tu zdecydowanie przebija wszystko... Ale jasne, jak się popatrzeć z perspeltywy, to nie ma taniego sportu, a pasjonat zawsze sobie poradzi, nawet ze skromnymi przychodami.

No i w sumie, jak się zastanowić, sama kwestia golfa, może większości ludzi to zwyczajnie "nie jara"? Ja należe do osób które przynajmniej chcą spróbować różnych dyscyplin, z różnymi skutkami, ale jakoś do golfa nigdy mnie nie ciągnęło - choć jak napisałeś o tym wyczerpaniu to mnie lekko drgnęło, bo ja po 2h tenisa się już nie nadaje do niczego, prawie ;)


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- choć jak napisałeś o tym wyczerpaniu to mnie lekko drgnęło, bo ja po 2h tenisa się już nie nadaje do niczego, prawie ;)

Z zamilowania cale zycie gralem w tenisa. Gralem w turniejach, z kadra jezdzilem na zgrupowania. Niedroznosc tetnicy spowodowala, pijanstwo i lenistwo. Ojciec pokazal mi golfa. Myslalem, ze rok, dwa - zloje dziadka 55 letniego na czym swiat stoi. Nic bardziej mylnego...W tej grze mozesz miec super drive i po 300m... ale bez powtarzalnosci i ciezkiej pracy nie podskoczysz... Gralem super drive... wygralem 4 samochody na weekend, ale!!!!!!!!!!!!!

Ja bylem po pierwszym uderzeniu 40m od green on byl tam po dwoch... Ja z tych 40m potrzebowalem kolejnych 4 zeby byc w dolku on 2....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem slonce czasem deszcz :)

Akwarium w polowie zalane :)

Zona w ciazy :)

Eagle na jedynce :)

82 dowiezione :)

Nowy HCP zadeklarowany :)

Goraczka nabyta.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.