Skocz do zawartości
premiero

[S] Akwarium 375l+szafka+sump

Rekomendowane odpowiedzi

mariuszduch - Tak jak napisane w pierwszym poście :) Działa u asifa.

Dodałem zdjęcia akwarium i sumpa w pierwszym poście po wyczyszczeniu. Akwarium w stanie jak na zdjęciach. Nosi normalne ślady użytkowania (czytaj, drobne ryski). Jedna duża rysa z boku. Wyczyściłem prawie na cacy. Po zalaniu wodą większość rysek znika / staje się niewidoczna. W komplecie szafka jak na zdjęciu i hydraulika (zdjęcie dorzucę jak wyczyszczę).

Akwarium działało bez komina, za to w rozwiązaniu z "pudełkiem przelewowym bez pudełka", na hydraulice fi 40. Dzięki temu zajmowało mniej miejsca niż klasyczny komin, a spisywało się co najmniej tak samo dobrze.


300x80x80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na lampę LED jeszcze zdążysz :)


300x80x80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam sprzedającego

Zycie dotarło całe i zdrowe, profesjonalnie zapakowane.

Nic tylko kupować!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstępna rezerwacja "niezbędnika" - rafi


300x80x80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostało już tylko akwarium z szafką sumpem i hydrauliką (500 zł), lampa LED (2350 zł) i mrożonki (150 zł).

Jednocześnie chciałem podziękować wszystkim, którzy zakupili u mnie sprzęt i życie. Mam nadzieję, że jesteście zadowoleni i życzę Wam aby rybki się wycierały, koralowce rosły jak szalone a sprzęt nigdy nie popsuł :)


300x80x80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojna głowa, jak na razie muszę wydawać na nieżyczliwych listonoszy :2guns:


300x80x80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że lampa nie jest najtańsza, więc nabywcy mogę zaoferować kupno na raty. Powiedzmy 3 do 6 maksymalnie.


300x80x80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodałem zdjęcia akwarium z hydrauliką w pierwszym poście. Osoba kupująca akwarium z szafką i sumpem otrzyma całą hydraulikę jaką posiadam,

20110918_0214.JPG


300x80x80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddam wszystkie mrożonki za 100 zł. To naprawdę zapas na kilka miesięcy lub nawet rok w zależności od akwarium.


300x80x80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

planuje solniczke z led i t5 kolega MAX skierowął mnie do ciebie odnośnie lampy

gratuluje nowego członka rodziny - sam ma 5 miesięczna córeczkę zatem rozumiem decyzję.

jaki to jest dokladnie model BP160W

czy to jest CRP

master czy slave

kiedy kupiony

do kiedy gwarancja

czy lampa sprawna w 100%

i najważniejsze jaka cena na dziś ? poprosze info na PW

pozdrawiam

Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, proszę przejdź do pierwszej strony tego postu - tam masz większość odpowiedzi na swoje pytania.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak klikniesz na linka na pierwszej stronie, to dokładnie trafisz na model lampy, ale odpowiadając na pytania:

1. Pacific Sun Black Python CRP 160W Slave - tak jak w pierwszym poście :)

2. Tak jak w nazwie - CRP :)

3. Tak jak w nazwie - Slave :)

4. Kupiony w ReefShopie 08.03.2011 - tak jak w pierwszym poście :)

5. Gwarancja 2 lata od daty zakupu, czyli do 08.03.2013 - tu rzeczywiście nie dopilnowałem ;)

6. Lampa jest 100% sprawna, stan - jak nowa - znowu mój błąd, zbyt mało dokładny opis dałem ;)

Jeśli będziesz miał jakieś dodatkowe pytania, pisz na PW.


300x80x80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli znajdą się chętni, to akwarium, sump, szafkę i hydraulikę mogę sprzedać osobno.


300x80x80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do piątku mam możliwość załatwić transport akwarium szafki sumpa i hydrauliki w kierunku Trójmiasta w cenie 200 zł !


300x80x80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do góry. Lampa i akwarium czekają na nowych właścicieli. :) Przypominam, że mogę sprzedać na raty.


300x80x80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lampa sprzedana dla Danielj. Zostało akwarium.

We wtorek będę w Warszawie na szkoleniu. Mogę ze sobą zabrać przenośną lodówkę i mrożonki. Warunek - odbiór mrożonek z dworca PKP około 6:10 (o tej planowo przyjeżdża pociąg). Dla przypomnienia za wszystkie mrożonki 100 zł. >> Mrożonki <<

Jeśli któryś z morszczaków z Wawy zechce mi pokazać swój baniaczek, chętnie obejrzę. Szkolenie kończę o 16, a pociąg powrotny mam dopiero 22:40.


300x80x80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie chce mrożonek?


300x80x80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UP.

Akwarium z resztą sprzętu ląduje dzisiaj w piwnicy i czeka na na nowego właściciela. Akwarium z szafką sumpem i hydrauliką mogę sprzedać maksymalanie na 2 raty.

Mrożonki również aktualne.


300x80x80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hydraulika sprzedana. Akwarium szafka i sump aktualne.


300x80x80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sie koledze nie spieszy ze sprzedaza mrozonek i jak bedzie kiedys jechac w strone Wawy autem droga nr 7 to bym podjal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z bardzo dużą liczbą zapytań o rozwiązanie hydrauliki, uprzejmie podpowiadam, że rozwiązanie to jest rozwiązaniem analogicznym do rozwiązania z tematu:

Pudełko przelewowe bez pudełka

Koledzy w temacie jednak nie korzystali z rozwiązania oryginalnego - czyli rura w rurze, a rura obok rury. Ja zrobiłem tak jak w oryginale i nie miałem żadnych problemów z zapowietrzaniem się. Nie trzeba robić żadnych dodatkowych odpowietrzników, wężyków ani nic w ten deseń. Po prostu nic nie kombinować, zrobić tak jak na rysunku poniżej

diyoverflowadl6.jpg

Dodatkowa uwaga odnośnie uruchomienia systemu. Ja go uruchamiałem "prościej". Nie trzeba zakręcać zaworu do pierwszego uruchomienia, ani zalewać wodą rury A. Wystarczy podłączyć wężyk do korka na rurze A i zaciągnąć powietrze (zrobić podciśnienie). Jak się zaciągnie wystarczająco dużo, to po odpuszczeniu system od razu startuje. Jak się zrobi syfon w części B, to później system będzie sam "startował" i "wyłączał się" w razie odcięcia prądu i jego powrotu. Ja żadnego zaworu na korku nie miałem, po prostu wywiercona dziura wiertłem 8.

Najlepszym filmikiem obrazującym działaniem systemu jest filmik w którym rura zewnętrzna jest przezroczysta.

Jednak to rozwiązanie nie jest oryginałem, a jak widać lekko zmodyfikowaną wersją rysunku.

kokos - nie jeżdżę do Warszawy. Ostatnio byłem w delegacji, a firma daje tylko na pociąg :(


300x80x80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sledzik

odnosnie tego rysunku, czy zamiast rury mozna wykozystac wklejony kwadratowy komin? czy ksztal ma jakies znaczenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.