Skocz do zawartości
nowy_zarażony

Skala z akwarysryka.com

Rekomendowane odpowiedzi

temat byl juz na rafa.home.pl, ale nikt nie odpowiedzial wiec napisze o tym tu:) A wiec wyglada to tak:

http://www.akwarystyka.com/sklep/product_info.php/cPath/21_45/products_id/1694

cena kojazy mi sie tylko z ozywionym tufam, ale... wszystko sie moze zdazyc:) Co o tym sadzicie??


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle, ze jednak nie moze sie zdazyc


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli, co? Ta skałka, to jakieś odpadki? Chyba sklep nie robiłby takiego przekrętu, że sprzedawałby skałe ożywioną jako skałe premium z karaibów? Co o tym myslicie? Ta skała w ogóle widziała morze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej niech ktoś z rybnika podejdzie do ich siedziby i powie co widział wtedy albo wszyscy sie rzuca na tą skałę albo wszyscy dostana odazy jedno z 2 ale zawsze masz 2 wyjścia pierwsze to przepadłes a 2 to znów masz 2 wyjscia :)


Baniak 600l stojaknierdzewka sump 300 litrów 2T8 Arcadia 7T5 3JBLMarineBLUe 2solarnatur 2solarMarineDay 2pompy7000l hailea+4000lviaqua 40 kgsolitropicmarin,testyUSA, filtrRO/DiBlueUSA 40kg Żywy Piach 120LR + 40 DeadRock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowy_zarażony ja ci mówię ty jesteś najbliżej tego rybnika jak bys mógł podjedz i zrób kilka zdjęć ze zbiorników i wtedy daj je na forum nie dość że wszyscy będą tobie dziękowali to będziemy wiedzieli jaka jest jakość na oko tej skały :) bo mam chęć też na te karaiby ale mi sie nie chce wierzyć zę tak tanio :) bo chociaż mam okazje kupić w innym miejscu też karaiby ale za 35 idotego z grzybkami polipami ukwiałami itp :)


Baniak 600l stojaknierdzewka sump 300 litrów 2T8 Arcadia 7T5 3JBLMarineBLUe 2solarnatur 2solarMarineDay 2pompy7000l hailea+4000lviaqua 40 kgsolitropicmarin,testyUSA, filtrRO/DiBlueUSA 40kg Żywy Piach 120LR + 40 DeadRock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj bylem w tym sklepie i mogę powiedzieć ze skalka nie odbiega od normy, jutro wezme 10 kg i sprobuje zrobic test tzn wsadze ja do osobnego zbiornika pod HQI i zobacze co sie bedzie dziac, ale z tego co widzialem to jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze żeby skała była DOBRA - porowata, nie kamienista. MOŻE być przy tym kolorowa - choć nie musi.

Niestety ta skała o której piszesz to nie Karaiby. Chyba że Karaibami stała się już w zbiorniku, po namysle właściciela. Pamiętaj, że do polski nie importuje się skały bez zezwoleń - a jelsi to Karaiby, to po prostu poprość o Cites do wglądu - masz do tego prawo,ale żeby nie było tak ostro, powiedz że chcesz chronić rafę i chcesz mieć pewność że skała pochodzi stąd skąd mówią - że pozyskana została w sposób legalny.

I daj znać co i jak :D

Pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tu własnie chciałem to usłyszec a najlepszym dowodem jak mói ( przemek ) bedzie cites teraz już dzwoniłem i wiem co z czym się jeśli chodzi o cAŁY ten import Skały :D


Baniak 600l stojaknierdzewka sump 300 litrów 2T8 Arcadia 7T5 3JBLMarineBLUe 2solarnatur 2solarMarineDay 2pompy7000l hailea+4000lviaqua 40 kgsolitropicmarin,testyUSA, filtrRO/DiBlueUSA 40kg Żywy Piach 120LR + 40 DeadRock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekaw co z ta skala warto czy nie dlamnie to by bylo piekne polaczenie zeby ja sciagnac domnie mam szfagra w rybniku zawsze to latwiej by bylo

pozd....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, dopiero terz skumalem, ze to jest w rybniku:D Ale sie ciesze. Sklep morski i to tak blisko. Wybiore sie tam jak najszybciej. Mozna go zwiedzic:D?? Czy morskie tylko netowo??


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noto mam nadzieje ze tam skoczysz i zobaczysz co i jak i napiszesz czy warto

pozd....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowy_zarazony Discus wypada cienko na tle jednego nowego sklepu w Rybniku, ktory jest niedaleko niego :D po 24 wrzesnia beda mieli dostawe. Maja ponad 1000l morskich w sklepie i oni sa importermi - 0 posrednikow. Przykladowo lysmata kosztuje u nich 60zl :Dhttp://www.aqua-tech.pl/ -> tu jest link do ich stronki. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki stary naprawde:D Jak to mowia: cudze chwalicie swego nie znacie. 50 km ode mnie a ja nie wiedzialem. Dzieki jeszcze raz. Znacie jeszcze jakies sklepy w okolicy??


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz nie znam, ale slyszalem od wielu osob, ze ten Aqua Tech jest najlepszy w regionie. Sam sprawdzilem i sie nie zawiodlem :D I tam pracuje ten gosc co ma 10 lat 900l akwa morskie. Wszystko mi pokazuje, doradza itd. Juz nie moge sie doczekac jeszcze tylko tydzien i 2 blazenki beda sobie plywaly. Po kilku dniach jak wszystko bedzie ok kupie jakies grzybowience. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha i zapomnialem najwazniejszego :D Jak dostana dostawe to dam Ci znac, zebys czasem na darmo nie jechal bo jak na razie tylko skale maja no i slodkowodne rybenki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem w tym skepie tam nic nie ma jedyny sklep ktory cos oferuje jest w jastrzbiu, bylem w ostatnio w srode, blazenki sa zawsze, duzo innych ryb zeby nie wymieniac, korale co dwa -trzy tygodnie.

pozdr Edek


Akwarium 360l sump 120l oświetlenie 2 X 150W HQI + 2 X 54W actynika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Edek Przybysz :

Bylem w tym skepie tam nic nie ma jedyny sklep ktory cos oferuje jest w jastrzbiu, bylem w ostatnio w srode, blazenki sa zawsze, duzo innych ryb zeby nie wymieniac, korale co dwa -trzy tygodnie.

pozdr Edek

Prosilbym czytac wyraznie posty. Przeciez napisalem wyraznie, ze dostawy jeszcze nie bylo to jak tam cos moze byc? Ten sklep jest swierzo po przeprowadzce, wiec jest niemozliwoscia aby od razu pelne akwaria tam byly. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.