Skocz do zawartości
szarykruk

Kostrzyn nad Odrą

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko z prostym pytaniem- czy ktoś się wybiera?


Sto kilo szczęścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

Nie, chociaż na Helloween bym poszedł postać na 5 minut. Ale nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dublin trochę za daleko : )


Sto kilo szczęścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O matko ja jutro będę klął jak szewc, miałem jechać na The Prodigy, ale świadkowanie na ślubie za tydzień zmiażdżyło moje finanse :/

Co prawda trochę przeraża mnie 500 tys osób... weź się przebij w tym tłumie na środek na jakaś przyzwoitą odległość, tak by coś na scenie zobaczyć nie słyszeć samych bassów,i nie daj się zabić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tam tak źle co prawda bywa że na najlepszych koncertach trzeba się ostro rozpychać łokciami aby dotrzeć pod scenę to jednak jest to możliwe. W tym roku niestety jak widać mnie tam niema za co zostałem totalnie przeklęty przez znajomych którym udało się w tym roku wystąpić na scenie folkowej... ale uważam że warto chociażby dla samych koncertów


112L 4x24w;5000l/h ~21kg LR; 3kg LS

zapraszam również na moją stronkę nie akwarystyczną związaną z zarabianiem w internecie

http://www.e-krezus.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem, w jednym kawałku, gdy chciałem być pod sceną to byłem :) a było więcej niż 500 osób. Wyglądało to mniej więcej tak:

PW2011_Arek_Drygas18.jpg

tu mnie nie ma.

PW2011_Igor_Kohutnicki_2901.jpg

Na tym zdjęciu ja to ten w czarnej koszulce 124290 od prawej


Sto kilo szczęścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystarczylo napisac ze stoisz obok goscia w czerwonej koszulce i od razu cie widzimy :rofl: pozdr fajna impra :clap:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O matko ja jutro będę klął jak szewc, miałem jechać na The Prodigy, ale świadkowanie na ślubie za tydzień zmiażdżyło moje finanse :/

Co prawda trochę przeraża mnie 500 tys osób... weź się przebij w tym tłumie na środek na jakaś przyzwoitą odległość, tak by coś na scenie zobaczyć nie słyszeć samych bassów,i nie daj się zabić.

dlatego staram sie jak moge unikać wesel w roli gościa

p.s.

Wesele czy Prodigy. Odpowiedz moze byc jedna. No chyba ze o nieszczesne swiadkowanie chodzi :D


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja tez staram się unikać wesel :)

Autentycznie nie znoszę wesel, jest to dla mnie katorga.

Gdyby nie to że świadek i że jest to najlepszy przyjaciel to bym pewnie teraz dochodził do siebie po intensywnym weekendzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.