Skocz do zawartości
Piotrek z Pabianic

miękkie dla początkujących

Rekomendowane odpowiedzi

oddam początkującym morszczakom szczepki capnella imbicata,briareum hamrum,xenia umbellata,mam za ciasno a wyrzucić szkoda-odbiór osobisty


Zaczynam od początku nie od zera .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oddam początkującym morszczakom szczepki capnella imbicata,briareum hamrum,xenia umbellata,mam za ciasno a wyrzucić szkoda-odbiór osobisty

prv


[420L] by acezary - jest || Szkiełko 140x50x55h - 385l + sump 110l, 120W LED + 2xT5 54W, odpieniacz Black Pearl by Sebastek, NJ2300

64l CUBE - było || Szkiełko 40x40x40 | światło - 2 x PC Aquael | kaskada FZN2 z Purigenem + Chemipure |Tunza Nanostream 6015 | 8kg LR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie zaczynam swoją przygodę w morskim świecie, a nie mógł byś wysłać kurierem , chętnie zapłacę. Paweł


350 l + sump 140l, LED DIY 240w+ 2x39w actinic T5, odpieniacz Black Pearl by Sebastek, 2x Tunze 9045, LR 35 kg ,LS 18 kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chetnie bym przygarna kazdego po troszku tylko czy możliwa wysyłka.


Akwarium: 120 litrów, oświetlenie T5 4x24 wat 18000K,

LS 3 kg, odpieniacz też jest. obsada: 2 garbiki,brzydal oraz 3 slimaczki i wężowidło

chętnie podziele sie aipatisią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wysyłam,zawsze mam z tym jakiś problem,za koszt wysyłki takie korale łatwiej będzie kupić od miejscowych morszczaków


Zaczynam od początku nie od zera .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec sierpnia będę w Łodzi, chętnie podjadę do Pabianic i kupie okazyjnie xenię. Grzegorz


Akwarium: 100x40x50 200 l

Sump: 50 l

Oświetlenie: 2 x Actinic Blue T5 39W + 2 x White T5 39W

Cyrkulacja: 5000l/h , 3000 l/h

Obiegowa: 1200 l/min

Odpieniacz: Beast 400 l/min

Żywa skała ok. 25 kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

briareum hamrum moge od Ciebie odkupic jak coś, bo podczas przeprowadzki padła :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

briareum hamrum moge od Ciebie odkupic jak coś bo bo podczas przeprowadzki padła :(

Piotrek

Dzięki za miękaski.

Xenia już się otworzyła, reszta się aklimatyzuje.

Przyjechał też pasażer na gapę - mała rozgwiazda. Od razu została ulubienicą Kamili ;)

PZDR


[420L] by acezary - jest || Szkiełko 140x50x55h - 385l + sump 110l, 120W LED + 2xT5 54W, odpieniacz Black Pearl by Sebastek, NJ2300

64l CUBE - było || Szkiełko 40x40x40 | światło - 2 x PC Aquael | kaskada FZN2 z Purigenem + Chemipure |Tunza Nanostream 6015 | 8kg LR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjechał też pasażer na gapę - mała rozgwiazda. Od razu została ulubienicą Kamili ;)

oć skubana :) do Rafała też trafiły,kontrolujcie ich populacje,jak będzie ich za dużo i nie bedzie glonów to zmieniają menu,moje zdanie znacie że wszystkie te zwierzątka tworzą fantastyczny ekosystem ,nie zabijajcie robali :crybaby: one robią więcej dobrego niż złego :thumbsup: widzieliście

http://pl.reeflex.net/tiere/1816_Asterina_sp.%2001.htm


Zaczynam od początku nie od zera .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.