Skocz do zawartości
tytan69

Problem z miniaturami

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy u was jest podobnie ale za nic nie chcą mi się otworzyć miniatury zdjęć w postach w google chrome niby coś tam otwiera ale nie ważne jak długo czekam zdjęcie nie ładuje się natomiast w przeglądarce opera pojawia się coś takiego:

Warning: file_exists() [function.file-exists]: open_basedir restriction in effect. File(/home/umum/domains/nano-reef.pl/public_html/uploads/monthly_06_2011/post-9762-0-82534900-1309375696.jpg) is not within the allowed path(s): (/home/nanoreef/domains/:/tmp/) in /home/nanoreef/domains/nano-reef.pl/public_html/admin/applications/core/sources/classes/attach/class_attach.php on line 288

oraz:

[#10173] Nie możemy znaleźć załącznika, który próbujesz zobaczyć..

tak więc czy u innych też to tak wygląda czy może u was jest wszystko ok a problem jest po stronie mojego komputera?


112L 4x24w;5000l/h ~21kg LR; 3kg LS

zapraszam również na moją stronkę nie akwarystyczną związaną z zarabianiem w internecie

http://www.e-krezus.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybacz ale zamykam, temat.

ponieważ n-ty raz o tym piszemy.

wyjaśnię jeszcze raz, fotki wgrane przez galerię jako miniatury, nie działają ponieważ galeria "leży" na razie.

wierzymy, że się to się zmieni.

:)

ps. korzystając z okazji, dla tych którzy mają problem z wklejaniem fotek a nie szukają czy było już coś o tym, polecam przeczytanie tego tematu.


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko od siebie, że w sobotę wszytko wróci do normy. Tylko ogarnę się i kilka innych tematów zaległych.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko już działa dzięki SkoczekPLunworthy.gif


112L 4x24w;5000l/h ~21kg LR; 3kg LS

zapraszam również na moją stronkę nie akwarystyczną związaną z zarabianiem w internecie

http://www.e-krezus.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaaaa.... zrobiłem od ręki, jeszcze tylko galeria.... ale ona chyba faktycznie od soboty. :coffee:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.