Skocz do zawartości
Przemek

Zdjęcia pomp Marea.

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu przybyły - już niedługo niektórzy z Was będą mogli prztestować osobiście. :p

Mnie się podoba - prywatnie nawet bardzo :p

Pompy Marea Stream w założeniu mają być tańszymi odpowiednikami pomp serii Turbelle Stream. Budową zewnętrzną przypominają nieco pompy firmy Tunze, różnią się jednak sposobem mocowania jak i rodzajem użytego wirnika. Pompy umożliwiają zainstalowanie w 4 różnych pozycjach - zarówno jako pompy pracujące poziomo jak i pionowo. Pierwszą rzeczą jaką daje się zauważyć, jest ich bardzo cichy start oraz cicha praca - w zasadzie nie słychać nic.

Poniżej kilka fotek z "sekcji" takiej pompy, oraz krótki filmik obrazujący efekty jej działania.

thumb=datas/thumbs/1-marea1.jpg]1-marea1.jpg[/thumb]

1-marea2.jpg

1-marea3.jpg

1-marea4.jpg

1-marea5.jpg

1-marea6.jpg

1-marea7.jpg

1-marea8.jpg

1-marea9.jpg

1-marea10.jpg

1-marea11.jpg


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śliczna, a ten wirnik ...... aż serce boli.

Dlaczego u nas takich sie nie produkuje ?

Przecież mamy resztki przemysłu chemicznego i miedzi na cewki u nas dostatek a i projektantów cała armia.


Aiptas mój wróg. 200l kłopotów ale miłych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
khmer :

Dlaczego u nas takich sie nie produkuje ?

Przecież mamy resztki przemysłu chemicznego i miedzi na cewki u nas dostatek a i projektantów cała armia.

A jaki rynek zbytu?

Ilu w PL jest morszczakow? A pompki kupuje sie raz na bardzo dlugi czas.

A jestes w stanie "przebic sie" z wyrobem na rynku europejskim/amerykanskim???


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety same wirnik są nie dodostania - poza tym, co zauważyłem, cewka wirnika ma nietypową długość i średnię - też się zastanawiałem nad tym, aby wsadzić to do innej pompy :p

A teraz cóż - pora na pracę - wprowadzamy do Refshopu.


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jak ich wogole nie slychac , to juz wiem jakie pompy bede mial w baniaku :p thx za info


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba tez sie nanie skusze


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informacja uzupełniona - sporo z Was przestraszyło się, że nie ma wirników oddzielnie do nabycia. Na dzień dzisiejszy, waurnki gwarancji wyglądają tak, że w przypadku zepsucia np. wirnika , pompa wymieniana jest na nową. Wirniki maja byc dostępne od nowego roku.

Sporo osób także pyta gdzie je można nabyć - informuję więc że tu:

http://www.reefshop.pl/view_product.php?product=MARM37HA58

oraz w sklepie Um-Um

Niestety ze złych informacji jest to, że prawdopodobnie o ok. 15% wzrosną na nie ceny - wzrosły koszty transportu i odrobinkę producent podniósł cenę, gdyż wg jego słów, zapotrzebowanie jest większe niż zbyt.

W sumie się nie dziwie - te ceny postaramy się utrzymać choćby do końca września.

Pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.