Skocz do zawartości
Darek1oo

Czy Wisła wygra ???

Rekomendowane odpowiedzi

a Wisła to i tak najbardziej profesjonalny klub w Polsce (manager, dyrektor sportowy, skauting)

Jakby Cupiał i inne wojciechowskie wczesniej zaczęliby dać działać fachowcom bez wpierdzielania sie co rusz to ta LM byłaby już dawno. Na szczęście pozostają nam bezbarwne mecze ekstraklasy, w których przebłyski talentu mieszają się z g*wnem naprzemiennie


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam bileciki na mecz Polska - Niemcy i k.... jade!!!!!!

I wierzę że nasze orły wzniosą sie wkońcy ponad przeciętność i husaria znowu zwycięży.

Byłem w Poznaniu na meczu z WKS, mówie wam atmosfera fantastyczna, a z córką byłem i fajnie sie bawiliśmy.

Co do Wisły to tylko tyle że wygrała drużyna lepsza i już. Nasi robili co mogli ale niestety zabrakło szczęści i gorszy dzień bramkarza wystarczył Apoelowi. Mam nadzieję ze w LE będzie lepiej.

pozdro


na razie 50 l żeby nie wypaść z obiegu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam bileciki na mecz Polska - Niemcy i k.... jade!!!!!!

I wierzę że nasze orły wzniosą sie wkońcy ponad przeciętność i husaria znowu zwycięży.

Byłem w Poznaniu na meczu z WKS, mówie wam atmosfera fantastyczna, a z córką byłem i fajnie sie bawiliśmy.

Co do Wisły to tylko tyle że wygrała drużyna lepsza i już. Nasi robili co mogli ale niestety zabrakło szczęści i gorszy dzień bramkarza wystarczył Apoelowi. Mam nadzieję ze w LE będzie lepiej.

pozdro

wreszcie dobra,konkretna wypowiedż prawdziwego kibica :thumbup:

pzdr.


240l 06.08.09r do 14.04.11r

Ruszyło 160x60x60 09.03.11r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

Myślę, że najtrafniej jest porównywać polską piłkę z wrestlingiem amerykańskim ;)

Jedyna różnica, że tam są zawsze pełne trybuny, a u nas nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wisla dostala wciry ale za to Legia wygrywa w Moskwie 3-2.


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wisla dostala wciry ale za to Legia wygrywa w Moskwie 3-2.

a ja sie pytam dlaczego w dostepnych ogolnie kanałach tego meczu nie mozna bylo zobaczyc :/

Brawo legia


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego zawsze przy przegranej naszych zrzucamy winę na szczęście? Dlaczego oni nie mogą się bez niego obejść? Jak dla mnie, to są patałachy i kropka. Powinno się wszystkim piłkarzom w polskiej lidze, obciąć pensje przynajmniej o połowę, bo widać że nie chce im się wysilać.

Pozdrawiam Mateusz

A ja mam bileciki na mecz Polska - Niemcy i k.... jade!!!!!!

I wierzę że nasze orły wzniosą sie wkońcy ponad przeciętność i husaria znowu zwycięży.

Byłem w Poznaniu na meczu z WKS, mówie wam atmosfera fantastyczna, a z córką byłem i fajnie sie bawiliśmy.

Co do Wisły to tylko tyle że wygrała drużyna lepsza i już. Nasi robili co mogli ale niestety zabrakło szczęści i gorszy dzień bramkarza wystarczył Apoelowi. Mam nadzieję ze w LE będzie lepiej.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wina jest zwalana nie tylko na szczęście, czasem przy próbie wyjścia z grupy winne są np. inne zespoły, bo odpuszczają mecz mając zaklepany awans, zamiast wypruwać sobie żył byśmy mogli powalczyć o wyjście. Zawsze się jakiś winny znajdzie, świat i los okrutny rzucają nam kłody pod nogi ;)


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ mam ochotę zamknąć ten temat w pizdu! :D Ludzie, przejrzyjcie na oczy! To są nasi sportowcy! To oni przynoszą nam chlubę! A nie wstyd jak te łajzy którym nie wstyd nosić orła na piersi!

http://sport.wp.pl/kat,1783,title,Tomasz-Gollob-mistrzem-swiata,wid,12701368,wiadomosc.html?ticaid=1ce87

http://sport.interia.pl/galerie/skoki-narciarskie/adam-malysz-mistrzem-swiata/zdjecie/duze,382136,1,298

http://www.wprost.pl/ar/258261/Marek-Twardowski-kajakarskim-mistrzem-swiata/

http://www.rmf24.pl/sport/news-polak-szybowcowym-mistrzem-swiata,nId,353408

Czaicie różnicę? To tylko przykłady, można je mnożyć, giną w tłumie dlatego że sa MNIEJ KOMERCYJNE... Czy mniej widowiskowe? Hmmm... Polemizował bym, był ktoś na żużlu kiedyś na żywo? Jak dla mnie bije piłke nożną na łeb. Dziwię się że tak Was ta pilka rusza, komercha na Was działa? No bo nie wmówicie mi że osiągnięcia i artyzm naszych pilkarzy wzbudza w Was emocje. Czyli teoria stada zadziałała, nie lubię tego co lubię, tylko lubię to co lubią wszyscy...

Pozdrawiam

seb

Edytowane przez nika
pkt. 8 Regulaminu (wyświetl historię edycji)

Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moderator ma zawsze racje.... ale nie tym razem. O gustach się nie dyskutuje. A zainteresowań, hobby i pasji nie podważa, ale skoro już zacząłeś. Jak w ogóle można żużel tzw. kaszankę porównać do piłki nożnej. Byłem, widziałem i oprócz smrodu, 100 decybeli i nudy nic nie zobaczyłem. Czterech gości jeździ ciągle w kółko i to w drugą stronę :lol:

Piłka nożna to piękno samo w sobie

A tak na marginesie piłkarze Wisły nie noszą orła na piersi bo niby z jakiej racji mieli by nosić ( to nie reprezentacja )

Edytowane przez nika
pkt. 8 Regulaminu (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Seb :laser: ... brzmisz jakbyś mówił z perspektywy typowego kanapowca - widza z trybun :sofa:.

A piłka nożna to coś więcej ! Nie sądziłem że będziemy na forum poruszać tematy religijne ale skoro zacząłeś ... :shuriken:

.

Byłem na żużlu :scooter: (RKM Rybnik), pływam w kajaku, tydzień temu wdrapałem się na belkę startową mamuta w Harrahovie, jeżdżę na ligę światową i fajne to jest...ale powiem Ci tak... w moim sercu coś gra a tą grą jest PIŁKA NOŻNA :wub:

.

Powiem Ci czemu żużel nie ma startu do piłki, bo piłka nożna to nie tylko siedzenie i kibicowanie...Żużel możesz co najwyżej pooglądać sobie z fotelika na trybunach lub z kanapy przed telewizorem a w piłkę możesz umówić się z chłopakami

i ZAGRAĆ :thumbsup: I osignąć szczyt radości :w00t: na byle kartoflisku z dwoma bramkami.

Piłka to sport towarzyski, drużynowy :gathering: ! Po obejrzeniu Wisły w TV dzwonisz do Mietka :geek: , Heńka, Mikołaja :santa:

i reszty :band: i pokazujecie jak należy grać i jak się strzela bramki :smoke: A po wszystkim idziecie na :cheers:. To jest sport namacalny, osiągalny, którego kazdy może spróbować. Wogóle porównywać żużel, czy szybowce z piłką nożną to jak porównywać hodowlę gupika czy karpia wigilijnego z akwarystyką morską ... :rofl: Ilu ludzi lata szybowcem, ilu z pośród nich bierze udział w MP czy MŚ :question: a teraz porównaj te proporcje w piłce nożnej a zobaczysz :blushing: jak trudno osiągnąć sukces zawodowemu piłkarzowi ! I czemu w tym sporcie najlepsi tyle zarabiają - bo są najlepsi nie z grona 100 osób czy tysiąca a z grona milionów uprawiających tę dyscyplinę :clap:

.

bez urazy, ale mieszkasz w Polsce, bądź mężczyzną :baby: i nie przeginaj :banned: ...

Zagraj razem z synem czy starymi kumplami na jednym boisku w piłke nożną i powiedz gdzie tu komercha ?

Piłka nożna to nie tylko polska liga.

.

Ps. Adaś Małysz oczywiście jest gigantem :respect:

Edytowane przez nika
pkt. 8 Regulaminu (wyświetl historię edycji)

PŁYTKIE....

150L, 6x39W , Tunze ReefPack,

Obsada : miękkie oraz LPS 

http://nano-reef.pl/forums/topic/79258-płytkie-akwarium-2016/#comment-991136

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie troche burd na stadionach brakuje :coffee:


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Seb ... brzmisz jakbyś mówił z perspektywy typowego kanapowca - widza z trybun

A piłka nożna to coś więcej ! Nie sądziłem że będziemy na forum poruszać tematy religijne ale skoro zacząłeś ...

.

Byłem na żużlu (RKM Rybnik), pływam w kajaku, tydzień temu wdrapałem się na belkę startową mamuta w Harrahovie, jeżdżę na ligę światową i fajne to jest...ale powiem Ci tak... w moim sercu coś gra a tą grą jest PIŁKA NOŻNA

.

Powiem Ci czemu żużel nie ma startu do piłki, bo piłka nożna to nie tylko siedzenie i kibicowanie...Żużel możesz co najwyżej pooglądać sobie z fotelika na trybunach lub z kanapy przed telewizorem a w piłkę możesz umówić się z chłopakami

i ZAGRAĆ :thumbsup: I osignąć szczyt radości :w00t: na byle kartoflisku z dwoma bramkami.

Piłka to sport towarzyski, drużynow ! Po obejrzeniu Wisły w TV dzwonisz do Mietka :geek: , Heńka, Mikołaja :santa:

i reszty :band: i pokazujecie jak należy grać i jak się strzela bramki :smoke: A po wszystkim idziecie na :cheers:. To jest sport namacalny, osiągalny, którego kazdy może spróbować. Wogóle porównywać żużel, czy szybowce z piłką nożną to jak porównywać hodowlę gupika czy karpia wigilijnego z akwarystyką morską ... :rofl: Ilu ludzi lata szybowcem, ilu z pośród nich bierze udział w MP czy MŚ :question: a teraz porównaj te proporcje w piłce nożnej a zobaczysz :blushing: jak trudno osiągnąć sukces zawodowemu piłkarzowi ! I czemu w tym sporcie najlepsi tyle zarabiają - bo są najlepsi nie z grona 100 osób czy tysiąca a z grona milionów uprawiających tę dyscyplinę :clap:

.

bez urazy, ale mieszkasz w Polsce, bądź mężczyzną :baby: i nie przeginaj :banned: ...

Zagraj razem z synem czy starymi kumplami na jednym boisku w piłke nożną i powiedz gdzie tu komercha ?

Piłka nożna to nie tylko polska liga.

.

Ps. Adaś Małysz oczywiście jest gigantem :respect:

hehe :) kocham takie tematy :D cóż, po prostu nie masz z kim o żużlu gadać, dzwonić, umawiać się na piwo i tyle. Wiesz czego mi brakuje w piłce? Walki. Takiej namacalnej walki, tak żebym widział że oni chcą wygrać, chcą być lepsi od przeciwnika, to mam w żużlu, dlatego chodzę na GKS a nie na Lechię, raz byłem, wystarczy, banda leniwych patałachów, naściągali sobie niby szybkich czarnych pilkarzy, którzy to szybko sie lenistwem zarazili :D a poza tym, na żużel przychodzi nieporównywalnie więcej babeczek :smoke: możemy się jeszcze pościerać, póki nikt nikogo błotem nie odrzuca to luz.

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oż kurcze, aż się wzruszyłem... :)

Jak piłka nożna to taki narodowy sport, to czemu się wleczemy przez dziesiątki lat walcząc w rankingach z Trynidadem i Tobago i innymi piłkarskimi potęgami? Poza tym sport, którego uprawianie wymaga więcej wysiłku i samozaparcia jest gorszy? A kibic, który nie uprawia swojej ulubionej dyscypliny jest gorszy od takiego, który lata za piłką po podwórku? :wallbash:

Pięknie podzieliłeś ludzi (kibiców) na lepszych i gorszych, przypadkowo oczywiście znajdując się po tej fajniejszej stronie :clap:

Latać szybowcem też można, ale wymaga to nieco więcej zachodu niż ruszenie tyłka sprzed telewizora na podwórko. Bezdyskusyjnie jest to sport znacznie mniej namacalny i widowiskowy, co nie zmienia faktu, że w piłce nożnej nigdy nie osiągniemy nawet marnej części tego, co znaczymy w szybownictwie (zobacz choćby tutaj czy tutaj).

O gusta spierać się nie warto, ale patrzenie z góry na ludzi z inną pasją? :nono

Wogóle porównywać żużel, czy szybowce z piłką nożną to jak porównywać hodowlę gupika czy karpia wigilijnego z akwarystyką morską ...

Tu żeś kolego gola sobie strzelił strasznego. Bo wychodzi na to, że piłka nożna to hodowla gupika czy karpia (wszędzie tego pełno), a inne sporty to morszczyzna :D

Pozdro.


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna w moim sercu, karnet rok w rok wykupiony

Najpiekniejszy dla mnie jest boks

Żużel, czwarta liga Wanda Kraków, 10 zł bilet, od czasu do czasu

Co sie tyczy piłki, to niestety różnie bywa - ale na mecze chodze dla klubu a nie dla tego co odstawiają najemnicy :)

Na boks nie mam okazji chodzić

boks amatorski umarł, brak zielonych placów do gry dla dzieciaków, na żużel, hokej etc. brakuje kasy... jest jak jest i albo sie to lubi, chodzi, kibicuje, wspiera i ma swoje zdanie,

albo sie jest kibicem sukcesu jak to sie w Krakowie mowi o ludziach, ktorzy chodza na mecze tylko gdy drużyna jest na fali.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seb & Kapuhy - też uwielbiam takie dyskusje :)

Chyba nie do końca się zrozumieliśmy :

.

Nie podważam, że Polska reprezentacja gra kiepsko i jest na szarym końcu w Europie,

czemu tak jest - bo znaczna część naszych ligowców jest leniwa i malo trenuje..

od 10 lat nie chodzę na polską ligę bo jest słaba i panuje w niej korupcja...przykro ale to fakt. Oglądam dobrą piłkę - MŚ, ME, Liga Mistrzów, dobre ligowe mecze zagraniczne...

.

Nie wiem czemu słysząc PIŁKA NOŻNA łączycie ją z jakimiś polskimi klubami

czy pilkarzami, to co napisałem powyżej napisałem ogólnie o piłce nożnej,

która jest dla mnie super grą.

.

Kapuhy - ogólnie lubię sport i interesuję się nim, zawsze kibicuję polskim

sportowcom obojętnie czy grają, rzucają, podnoszą, skaczą, biegają, pływają...

cieszą mnie ich sukcesy. Chciałem podroczyć się trochę z Sebem bo to fajny gość :cheers: który droczyć się lubi :)

.

Kapuhy nigdy nie dzielę ludzi na gorszych i lepszych. Na nikogo nie patrzę z góry,

jestem normalny koleś -dla mnie piłka , dla Seba żużel dla Ciebie może pingpong - i git,

cieszę się że każdy ma coś swojego - peace kolego & don't stress :)

Przecież to forum akwamaniaków a nie pseudokiboli .

.

Babeczki na żużlu czy siatce - bezdyskusyjnie są the beeeest :thumbup:!

Pozdro dla Was !


PŁYTKIE....

150L, 6x39W , Tunze ReefPack,

Obsada : miękkie oraz LPS 

http://nano-reef.pl/forums/topic/79258-płytkie-akwarium-2016/#comment-991136

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kibice sukcesu - dobrze to ująłeś

Ja jestem kibicem, chodzę w miarę regularnie na mecze, sam oceniam nieraz, że padake zagrali ale co z tego, liczy się atmosfera, wspólne oddanie. Wyjście na mecz to jest jedna wielka impreza, miasto tym żyje, wieczorne świętowanie lub opłakiwanie - bezcenne.

Jak chcę sobie zobaczyć górnolotne kopanie piłki to włączam sobie telewizor.


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Babeczki na żużlu czy siatce - bezdyskusyjnie są the beeeest :thumbup:!

Pozdro dla Was !

no właśnie moze dyskusja na stadionowe laski przejdzie :D

Podział widze taki:

blachy/wary w okularach

-szukające męża

-te co juz znalazly swego "sportowca"/sponsora

narybek

- najczesciej małolaty stojące w młynie, ładne, brzydkie ale wydarte jak trzeba :D

laski normalne (po całości :D)

babki piknikowe

-taka zawsze znajdzie powod do niezadowolenia (dym, hałas, chamstwo etc.)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstyd to dopiero nadejdzie ... w 2012 :))


c4ca4238a0b923820dcc509a6f75849b.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andretti, no umknęło mi faktycznie, że z Sebem się droczysz :cheers:

Ja z racji swoich wspaniałych :whistle: warunków fizyczno-zdrowotnych nawet nie mogę myśleć o uprawianiu sportów, na które lubię się pogapić (głównie hokej i kickboxing), ale nie jest to dla mnie żadnym wyznacznikiem "fajności" czy "lepszości" jakiejkolwiek dyscypliny. Do tego mam świadomość, że dla wielu ludzi nasza pasja to raczej ciężki przypadek (ile za te rybkie pan dałeś? 100 zeta? ludzie to majo narombane... :D), więc na inne fjoły staram się patrzeć z wyrozumiałością :waving


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.