Skocz do zawartości
Przemek

Współpracownicy poszukiwani - dziękuje serdecznie za odzew

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Na wstępie pragnę podziękować wszystkim za szeroki odzew w sprawie mojego newsa - nie spodziewałem się ze dostanę tyle odpowiedzi - jest ich kilkadziesiąt(!). Pewnie wielu z Was się zastanawia na czym miałaby polegać ta praca - w kilku słowach powiem, że poszukiwaliśmy osób do pracy zarówno zdalnej (czyli np. grafików którzy pracowali by przy naszych serwisach i sklepach) oraz do pracy lokalnej - u nas w sklepie. Ne ukrywam, że w ciągu najbliższych miesięcy rozpoczynamy dosyć duża rozbudowę - zwiększamy tonaż wody w naszych zbiornikach, otwieramy sprzedaż hurtową ukierunkowaną na sklepy zoo(stacjonarne). Myślimy także o otwarciu sklepu stacjonarnego(pod tym samym brandem) na południu Polski - lokalizacji jeszcze nie podam, bo nieco za wcześnie.

Także jeszcze raz dziękuję za odzew - z niektórymi z Was skontaktuję się w dniu jutrzejszym.

Pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poludnie popieram. I nie jeden tylko 10 porzadnych:D Ja jestem wlasnie z katowic. Czy znajde jakies zajecie:)??


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adrian - poszukujemy osób do pracy pełnoletnich. Aby zostac recenzentem - także oczekujemy od takich osób pewnego(czyt. sporego) doświadczenia jeśli chodzi o akwarystykę morską w ogóle, a sprawy techniczne przede wszystkim.


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I skonczylo sie rumakowanie:D A jakies probki preparatow czy pokarmow mozecie nam przysylac:D Zreszta caly sprzet (only deltec) moze byc:D A tak serio to nie mamy na co liczyc?? (mam 16 lat)


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Adrian Piwnicki :

doświadczenie teoretyczne czy praktyczne? macie ciś dla 12-letniego smroda?

a które z nich posiadasz że pytasz? :p


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Praktyka jest wtedy, gdy wszystko dziala i nikt nie wie dlaczego....

Teoria jest wtedy, gdy nic nie dziala, ale wszyscy wiedza dlaczego

Moze Adrian laczy teorie z praktyka, czyli nic nie dziala i nikt nie wie dlaczego :p

Ja nawet nie skadalem bo jestem za mlody (juz kiedys 1 sklep mi na forum proponowal etat) a po za tym moja przyszlosc to stomatologia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dzisiaj ząbków zapomniałem umyć:p:D:D, kakadu w carrefourze też mi etat proponowało, tylko mnie się nie chciało, poza tym mnie się wydaje że teoria jest gdy: wszystko się czyta, dowiaduje o różnych rzeczach ale samemu nie można tego sprawdzić

praktyka: gdy się może coś spreawdzić, tj. ja mam morskie i sprawdzę czy mi wyjdzie:D:D:D


Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym sobie potestowała,mam 3 lata 30 litrów i stawiam 300 ale.....

Wyobrażcie sobie że jest jakiś nowy model porsche.I Trzeba go przetestować. Kto go dostanie? Doświadczony rajdowy kierowca, znany w środowisku, który jeżdził od lat wieloma róznymi samochodami,czy kolega który właśnie zrobił prawo jazdy i kupuje sobie malucha?

Bywa,ze wiedza przeszkadza, chciałam pracować w sklepie zoologicznym i wygadałam się że jestem po biologii no i nici. Uwielbiam obserwować rózne żyjątka, robaki itp, zawsze na oknie mam mnóstwo słoików skorupiaki,robaczki, sadzonki ciekawych roślinek ale pozostaje mi to tylko jakko hobby.Od dwóch miesięcy siedzę na bezrobociu i z nosem przy akwarium,co ma też swoje dobre strony.

A co do niepełnoletnich panów - To przecież też możecie działać. Zrobić swoje strony internetowe- napisać kilka artykułów-zwłaszcza, ze dużo czytacie itp


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przemek :

(...)

- w kilku słowach powiem, że poszukiwaliśmy osób do pracy zarówno zdalnej (czyli np. grafików którzy pracowali by przy naszych serwisach i sklepach) oraz do pracy lokalnej - u nas w sklepie.

(...)

Przemek

Jak pisalem wczesniej, jestrem z Warszawy i jezeli moge pomoc to sluze pomoca.

P.S. Modernizjacja moich 300 l. zbliza sie ku koncowi :D


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.