Skocz do zawartości

Historia edycji

VDR

VDR

14 minut temu, Many 1974 napisał:

To pytanie to ja zadałem Tobie.

 

W mojej wypowiedzi nigdzie nie było "Czy". To sobie dopowiedziałeś.
Ale skoro pytasz czym to Np. Fauna Marine LPS Growth + Color.  Oczywiście, że w tym pokarmie jest białko. W jaki sposób np. polip acanthastrea "zjada" ten pokarm ?  A cytując jeszcze raz to co napisałem:
A nie mówiąc w duzym uproszczeniu w jaki sposób korale wykorzystują białka znajdujące się w wodzie ? Bo białka to nie aminokwasy żeby była jasność. W jaki sposób polipy korali bądź symbionty je przetwarzają ?

I jeszcze jedno pytanie: Czy polipy potrafią wyłapywać białka z wody ? Jeśli tak to w jakiej postaci ?

VDR

VDR

13 minut temu, Many 1974 napisał:

To pytanie to ja zadałem Tobie.

 

W mojej wypowiedzi nigdzie nie było "Czy". To sobie dopowiedziałeś.
Ale skoro pytasz czym to Np. Fauna Marine LPS Growth + Color.  Oczywiście, że w tym pokarmie jest białko. W jaki sposób np. polip acanthastrea "zjada" ten pokarm ?  A cytując jeszcze raz to co napisałem:
A nie mówiąc w duzym uproszczeniu w jaki sposób korale wykorzystują białka znajdujące się w wodzie ? Bo białka to nie aminokwasy żeby była jasność. W jaki sposób polipy korali bądź symbionty je przetwarzają ?

I jeszcze jedno pytanie: Czy polipy potrafią wyłapywać białka z wody ? 

VDR

VDR

4 minuty temu, Many 1974 napisał:

To pytanie to ja zadałem Tobie.

 

W mojej wypowiedzi nigdzie nie było "Czy". To sobie dopowiedziałeś.
Ale skoro pytasz czym to Np. Fauna Marine LPS Growth + Color.  Oczywiście, że w tym pokarmie jest białko. W jaki sposób np. polip acanthastrea "zjada" ten pokarm ?  A cytując jeszcze raz to co napisałem:
A nie mówiąc w duzym uproszczeniu w jaki sposób korale wykorzystują białka znajdujące się w wodzie ? Bo białka to nie aminokwasy żeby była jasność. W jaki sposób polipy korali bądź symbionty je przetwarzają ? 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.