Skocz do zawartości

Historia edycji

VDR

VDR

30 minut temu, Jacek56 napisał:
Tylko napisz jeszcze, że osobiście nie zajmowałeś się akwarium , mówiąc kolokwialnie „olałes je” (jak piszemy to jak na spowiedzi)
Na dziś koniec zabawy w odpisywanie na głupoty. 

Olałem, w sensie nie miałem czasu na podmiany.
Gdyby takim panaceum na NO3 i po4 było wyjęcie odpieniacza to nie powinno to mieć znaczenia. Podmianami za dużo nutrientow zbić nie można.

A co do oczek - jeśli paproch wielkości 109um zatka oczko 110um to zostanie dziura 1um która skutecznie może zapchać fito wielkości 4um. Bardziej obrazowo nie potrafię przedstawić. Albo może potrafię - masz rurę wielkości fi 110. Jak to jest że sracz potrafi się zatkać i wybić na mieszkanie przy spuszczeniu wody ? Jeśli coś ulega zanieczyszczeniu to Twoje 110um na starcie może mieć 1um jak się zasyfi. Tak samo jak rura jak wepchasz w nią koszule to gówna nie przepchnie choć jest mniejsze niż rura 110mm.

VDR

VDR

Tylko napisz jeszcze, że osobiście nie zajmowałeś się akwarium , mówiąc kolokwialnie „olałes je” (jak piszemy to jak na spowiedzi)
Na dziś koniec zabawy w odpisywanie na głupoty. 
Olałem, w sensie nie miałem czasu na podmiany.
Gdyby takim panaceum na NO3 i po4 było wyjęcie odpieniacza to nie powinno to mieć znaczenia. Podmianami za dużo nutrientow zbić nie można.

A co do oczek - jeśli paproch wielkości 109um zatka oczko 110um to zostanie dziura 1um która skutecznie może zapchać fito wielkości 4um. Bardziej obrazowo nie potrafię przedstawić. Albo może potrafię - masz rurę wielkości fi 110. Jak to jest że sracz potrafi się zatkać i wybić na mieszkanie przy spuszczeniu wody ? Jeśli coś ulega zanieczyszczeniu to Twoje 110um na starcie może mieć 1um jak się zasyfi. Tak samo jak rura jak wepchasz w nią koszule gówna nie przepchnie choć jest mniejsze niż rura 110mm.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.