Skocz do zawartości
Obelix

wysylka akwarium

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś jakiś pomysł jak bezpiecznie wysłać akwarium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kostka 40x40x40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje przyszło kurierem .


160 litrów (100X40X40), Ok. 12kg skały (start na suchej), 4X39W, Deltec MCE600, 2X Aquael 2600.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo gazet , szmat itp. dalej zbić ładną ramkę z drewna , coś jak stelaż.


Śpiesz się powoli...

56_1245071123.gif

beztytuubvb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Leon

Folia bąbęlkowa, styropian, karton do zapakowania. Wysyłałem w tym roku trochę szklanych elementów i te trzy rzeczy najlepiej się sprawdzały. Ale zależy kto wozi, bo nie ważne jak zapakujesz a trafisz na gnoja co nie potraktuje informacji ostrzegawczych na opakowaniu poważnie to wiadomo jak się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś wysyłałem akwarium o podobnych wymiarach Pocztą. Jest taka usługa "wysyłka na warunkach specjalnych" - z adnotacją ostrożnie. Sam nie wiem jak, ale akwarium dotarło nieuszkodzone :D


Sprzedam pokrywę aluminiową firmy Luxima http://allegro.pl/show_item.php?item=1793513982

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj ojciec pracowal kiedys na sortowni poczty polskiej :) mowil ze naklejki odczytywano jako "rzucac ostroznie" :)


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem okazję wykonywać usługi w firmach kurierskich i naprawdę dziwię się,że cokolwiek dochodzi w całości,to jak traktują przesyłki to masakra,nikt nie patrzy na ostrzeżenia na paczkach,nie wiem jak ale też sporo rzeczy dostaję kurierem i wszystko dochodzi w całości(może tylko trafiłem na kilku niedobrych)


100x50x50(przód opti)+sump 72l,odpieniacz APF600,obieg nj2300,cyrkulacja jebao wp40+koralia3+koralia4,oświetlenie led cree 144w diy,auto dolewka diy,25kg LR,18kg LS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Darek wysłał mi odpieniek solidnie zapakowany obłożony styropianem we wewnątrz wypełnienie kulkami styropianowymi opakowanie nie uszkodzone opisane po Polsku i angielsku że nie rzucać elementy delikatne :realmad:

post-10789-0-56374600-1314309623_thumb.jpg

:realmad::rant:

kurierzy to nie piśmienne debile :harhar:


Baniak 121x61x61 front i lewa strona opti 435l. sump 170l, dolewka 35l, odpieniacz Darek B30 , powrót jebao 6000l, 1x Tunze 6065 jebao wp40, Maxspect Gyre 150, światło hybryda 6x54w +196 led Leszek, dolewka tunze osmolator,

Mój baniaczek. http://nano-reef.pl/...-650l-w-obiegu/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za rady jak i przestrogi, teraz to ja już sam nie wiem czy wysyłać akwarium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do mnie jak doszło akwarium to było na stelażu z dykty i steropianu od góry i od dołu i na krawędziach natomiast wszystkie szyby były owiniete tylko folia bezbarwna zeby było widac ze to szkło i przy odbiorze nie trzeba było nic rozpakowywac żeby sprawdzic czy nie pekniete.a i kurier jak widzi że to szkło i wszystko widac od razu to inaczej podejdzie do paczki.


Jebao WP40,led 120W,T5 2x24 ,310 litrów + sump 96 litrów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.